Emanet 346.Bölüm Fragmanı – 28 Mart Pazartesi

Emanet 346

Yaman ve Seher BOŞANACAK! Evlilik BİTİYOR!

Emanet 346.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 346.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 346.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla ilerliyor. Yaman ve Seher arasında ipler giderek gerilirken hafıza kaybı çiftimizin başına belalar açmaya devam ediyor. Seher’in Yaman’a karşı kendini yabancı hissetmesi onu boşanma kararı almaya itmişti. Yaman Seher’den vazgeçmese de onu zorla kendiyle evli tutmaya da hakkının olmadığını biliyor. Boşanma belgeleri önüne gelen Seher’in kararı ise merak konusu. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Seher imzayı atacak mı? Seher’in boşanma kararı Yaman tarafından olumlu karşılansa da Yaman’ın ondan vazgeçmeye niyeti yok. Yaman Seher’in er ya da geç hafızasını kazanması için herşeyi yapmaya hazır. Bu yüzden de Seher’e tek şartı belli! Tedavi için her şeyi yapmak.

Seher bu şartı kabul edecek. Belgeyi imzalama konusu ise biraz karışık. Seher bu denli boşanma işinde ısrarcı olsa da imzayı atmak kolay değil. Evet Seher Yaman’ı hatırlamıyor olabilir. Bu evliliği sürdürmekte onu üzüyor olabilir. Ama burada Yaman’ı da es geçmemek gerek! Seher nasıl hiç tanımadığı bir adamla yaşamanın zorluğunu yaşıyorsa Yaman’da tam tersi canı gibi sevdiği eşinden ayrılmanın zorluğunu yaşıyor. Yani bu durum her ne kadar Seher’e haksızlık gibi lanse edilse de tam tersi Seher’de Yaman’a boşanma isteğiyle büyük bir haksızlık ediyor.

Boşanmayacaklar! Seher er ya da geç yaptığının ne denli yanlış bir şey olduğunu fark edecek. Seher’in bu farkındalığı onun boşanma işini ertelemesini sağlayacak. İkinci bir nokta ise ikili boşanmaya doğru ilerlerken Seher’in gerçekleri hatırlaması olabilir. Her iki senaryoda da ikili asla ayrılmayacak diyebiliriz.

Ali ve Duygu tarafında ise işler giderek karanlığa gömülüyor. Duygu ve Ali ne kadar ilerlese hep bir el onların işini bozuyor. Duygu ve Ali bu durumun nedenini elbette merak edecekler. Nasıl olurda her seferinde bu gizemli el onlardan bir adım önde olabilir. İşte tam bu noktada Volkan aceleci davranarak kendini ifşa edecek. Ali ve Duygu çok yakın zamanda asıl düşmanlarını görecekler!

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın