Can Yoldaşım 244. Bölüm Özeti – 31 Mart Perşembe

Can Yoldaşım 244

Sandiya Direnişe KATILDI! Suraj Lalima’yı BIRAKMIYOR!

Can Yoldaşım 243. bölüm özetinde Müfettiş Singh direnişçilerin eline düşmüştü. Direnişçiler Singh’in hayatına son vermişti. Sandiya bu durum karşısında üzülürken Singh’i son yolculuğuna uğurlamıştı. Diğer tarafta Lalima konağa yerleşmiş ve Suraja’ın güvenin kazanmıştı. Peki 243. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 244.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya direnişe katıldı! Müfettiş Singh’in ölümü Sandiya’yı derinden sarssa da onun işine tekrar dönmesi gereklidir. Sandiya’nın bu seferki planı direnişe katılmaktır. Bu amaçla bir ip alarak hayatına son vermek ister. Chandu hemen gelerek onu durdurur. Sandiya bir memurun babasına hain dediğini hatırlatır ve bu lekeyle yaşayamayacağını söyler. Onun babası şerefli bir insandır. Bu hakarete karşı kayıtsız kalmaktansa ölmeyi ister.

Sandiya’nın bu sözleri Chandu’yu etkiler. Chandu babasının intikamının alınması gerektiğini söyler. Direnişten Sandiya’ya bahsederek onu da saflarına katmayı teklif eder. Sandiya’nın istediği olmuştur. Mağdur rolüyle o da direnişin saflarına katılmıştır.

Lalima kafaları karıştırdı! Sandya direnişe katılırken konakta ise Lalima büyük bir soru işareti yaratır. Suraj’ın hayallerine ortak çıkması. Sandiya’nın yaşadığı konusunda onu desteklemesi herkes tarafından tehlikeli bulunur. Ayrıca Santoş oğlunun ona değil Lalima’ya güven duymasından da korkar.

Konakta bu soru işaretleri varken Lalima’nın Suraj konusunda iyi bir haber var demesi herkesin merakını uyandırır. Ancak bu merak Lalima’nın sözleriyle yerini şaşkınlığa bırakır. Lalima bugün Suraj’a Sandiya ile konuştuğunu söyler. Lalima böyle davranarak Suraj ile iletişim kurmayı başarır. Sandiya’nın Suraj’ı böyle görmemesi gerektiğini söyler. Suraj böylelikle sorumluluklarını yerine getirir. Aile ise şaşkın şaşkın bakar.

Can Yoldaşım 244. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya yemin etti! Ertesi gün Sandiya Chandu ile beraber kampa gider. Sandiya kamptaki insanları görünce şoke olur. Çünkü bunların birçoğu köyde gördüğü insanlardır. Sandiya direnişçilerin köyde kamufle olduğunu böylelikle anlar. Hatta deli kadın Manjari bile eğitimli bir askerdir.

Sandiya yemine tikten sonra Manjari tarafından atış eğitimine alınır. Sandiya bilerek atışları ıskalar. Kimliğinin anlaşılmasını istemez. Sandiya her ne kadar direnişe katılsa da onların henüz güvenini kazanamamıştır. Ve bu yüzden asıl planı hala anlayamaz. Bu yüzden güvenlerini kazanmaya çabalar. Ancak Manjari bu konuda ters davranır. Sandiya bunun üzerine gizlice takibe başlar. İsyancıların bir yabancı ile görüştüğünü görür. Sandiya bu yabancıyı takibe almak istese de izini kısa sürede kaybeder.

Can Yoldaşım 244. Bölüm Özeti – 31 Mart Perşembe Günü Neler Olacak?

Suraj Lalima’dan vazgeçmiyor! Sandiya takibe devam ederken konakta ise Sandiya’nın kıyafetleri ve takıları kayıptır. Bunların bir derneğe bağışlandığı ve üzerinde Lalima’nın adının yazıldığı makbuz bulunur. Suraj çok öfkeli olmasına rağmen Lalima’nın bunu yaptığına inanamaz. Lalima konaktan kovulacakken Suraj onun konakta kalmasını ister. Mena ve ev halkı Suraj’ın bu tavrına şaşırır.

Bu arada Sandiya ise oldukça çaresiz kalmıştır. Takip ettiği yabancıyı kaybetmiştir. Bir türlü neler olduğunu anlayamamıştır. Üstelik Singh’in ona bıraktığı ipucunu bile çözememiştir. Sandiya tüm bu olumsuzluklara rağmen vazgeçmez. Cesaret sınamasında herkesi geçerek Manjari’nin güvenini kazanır ve yeni göreve talip olur. Sandiya yeni görevine başlarken şüpheleri de üzerine çekecek işler yaşanır.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir