Can Yoldaşım 244. Bölüm Özeti – 31 Mart Perşembe

Can Yoldaşım 244

Sandiya Direnişe KATILDI! Suraj Lalima’yı BIRAKMIYOR!

Can Yoldaşım 243. bölüm özetinde Müfettiş Singh direnişçilerin eline düşmüştü. Direnişçiler Singh’in hayatına son vermişti. Sandiya bu durum karşısında üzülürken Singh’i son yolculuğuna uğurlamıştı. Diğer tarafta Lalima konağa yerleşmiş ve Suraja’ın güvenin kazanmıştı. Peki 243. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 244.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya direnişe katıldı! Müfettiş Singh’in ölümü Sandiya’yı derinden sarssa da onun işine tekrar dönmesi gereklidir. Sandiya’nın bu seferki planı direnişe katılmaktır. Bu amaçla bir ip alarak hayatına son vermek ister. Chandu hemen gelerek onu durdurur. Sandiya bir memurun babasına hain dediğini hatırlatır ve bu lekeyle yaşayamayacağını söyler. Onun babası şerefli bir insandır. Bu hakarete karşı kayıtsız kalmaktansa ölmeyi ister.

Sandiya’nın bu sözleri Chandu’yu etkiler. Chandu babasının intikamının alınması gerektiğini söyler. Direnişten Sandiya’ya bahsederek onu da saflarına katmayı teklif eder. Sandiya’nın istediği olmuştur. Mağdur rolüyle o da direnişin saflarına katılmıştır.

Lalima kafaları karıştırdı! Sandya direnişe katılırken konakta ise Lalima büyük bir soru işareti yaratır. Suraj’ın hayallerine ortak çıkması. Sandiya’nın yaşadığı konusunda onu desteklemesi herkes tarafından tehlikeli bulunur. Ayrıca Santoş oğlunun ona değil Lalima’ya güven duymasından da korkar.

Konakta bu soru işaretleri varken Lalima’nın Suraj konusunda iyi bir haber var demesi herkesin merakını uyandırır. Ancak bu merak Lalima’nın sözleriyle yerini şaşkınlığa bırakır. Lalima bugün Suraj’a Sandiya ile konuştuğunu söyler. Lalima böyle davranarak Suraj ile iletişim kurmayı başarır. Sandiya’nın Suraj’ı böyle görmemesi gerektiğini söyler. Suraj böylelikle sorumluluklarını yerine getirir. Aile ise şaşkın şaşkın bakar.

Can Yoldaşım 244. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya yemin etti! Ertesi gün Sandiya Chandu ile beraber kampa gider. Sandiya kamptaki insanları görünce şoke olur. Çünkü bunların birçoğu köyde gördüğü insanlardır. Sandiya direnişçilerin köyde kamufle olduğunu böylelikle anlar. Hatta deli kadın Manjari bile eğitimli bir askerdir.

Sandiya yemine tikten sonra Manjari tarafından atış eğitimine alınır. Sandiya bilerek atışları ıskalar. Kimliğinin anlaşılmasını istemez. Sandiya her ne kadar direnişe katılsa da onların henüz güvenini kazanamamıştır. Ve bu yüzden asıl planı hala anlayamaz. Bu yüzden güvenlerini kazanmaya çabalar. Ancak Manjari bu konuda ters davranır. Sandiya bunun üzerine gizlice takibe başlar. İsyancıların bir yabancı ile görüştüğünü görür. Sandiya bu yabancıyı takibe almak istese de izini kısa sürede kaybeder.

Can Yoldaşım 244. Bölüm Özeti – 31 Mart Perşembe Günü Neler Olacak?

Suraj Lalima’dan vazgeçmiyor! Sandiya takibe devam ederken konakta ise Sandiya’nın kıyafetleri ve takıları kayıptır. Bunların bir derneğe bağışlandığı ve üzerinde Lalima’nın adının yazıldığı makbuz bulunur. Suraj çok öfkeli olmasına rağmen Lalima’nın bunu yaptığına inanamaz. Lalima konaktan kovulacakken Suraj onun konakta kalmasını ister. Mena ve ev halkı Suraj’ın bu tavrına şaşırır.

Bu arada Sandiya ise oldukça çaresiz kalmıştır. Takip ettiği yabancıyı kaybetmiştir. Bir türlü neler olduğunu anlayamamıştır. Üstelik Singh’in ona bıraktığı ipucunu bile çözememiştir. Sandiya tüm bu olumsuzluklara rağmen vazgeçmez. Cesaret sınamasında herkesi geçerek Manjari’nin güvenini kazanır ve yeni göreve talip olur. Sandiya yeni görevine başlarken şüpheleri de üzerine çekecek işler yaşanır.

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir