Baş Tacım 236.Bölüm Özeti – 25 Mart Cuma

Baş Tacım 236Baş Tacım 236

Onir Neler Çeviriyor? Arjun Dedektif Tuttu!

Baş Tacım 236.bölüm özetinde Arjun, Onir’in tavırlarındna şüphelenip peşine dedektif takıyor. Onir bu kadınlarla neler çeviriyor? Arcahana üzerinde deney mi yapılacak? Baş Taıcm 236.bölümde bizleri neler bekliyor. Baş Tacım 236.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav kızı Ovi’yi arayıp sağlığını sorar. Ovi Arjun ile konuştuğunu onu ziyarete geldiğini ve şimdi de döndüğünü söyler. Arjun’un hala Purvi ile konuştuğunu ima eder.

Onir evie gelir. Evde Kingshuk Benaeeje’nin Pami ile oynadığını görür. Purvi onları yemeğe davet etmiştir. Onir kadını da alıp dışarı çıkartır ve onu tehdit etmeye başlar. Ardından da işleri çıktığını söyleyip birlikte ayrılırlar. Kanada’dan dönen Arjun Onir ve yanındaki kadını görür. Arjun, Onir’i konuşmalarına şahit olur. Duyduklarına Purvi’ye söylemeye kararı alırken bu fikrinden geri cayar. Şu an için Purvi ile konuşmanın yersiz olduğuna kanaat getirir.

Soham ve Gauri karşılaşmaları da tüm hızıyla devam ediyor. İkili aynı anda aynı taksiye binerler. Daha sonra taksi kavgasına tutuşurlar.

Arjun Purvi’yi arar. Purvi telefonu açıp açmama konusunda kararsızdır. Dayanamayıp açar. Arjun, Pami ile görüşmek istediğini söyler. Purvi, Onir’in şeh,r dışına gittiği için görüşmelerinin uygun olmadığını söyler. Arjun bunu duyunca şaşırır. Arjun ayrıca Ovi ile arasında geçen konuşmaları da anlatır. İkili buluşurlar. Arjun kameralı görüşmede Ovi’nin Purvi’yi gördüğünde aralarının bozulduğunu söyler. Purvi yine kendini sorumlu tutar.

Baş Tacım 236.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arabayla kırmızı ışıkta duran Arjun ve Purvi, karşıdan karşıya geçen Onir’i görürler. Purvi Onir’i arayıp nerede olduğunu sorar.

Dr Gauri bir partiye davetlidir. Bu partiye Soham’da garson olarak gidecektir. Varsha oğluna misafirlere düzgün davranması konusunda uyarır.

Onir eve döndüğünde Purvi’nin neden aramalara cevap vermediğini sorar. Purvi son derece kızgındır. Ona neden yalan söylediğini sorgular. Onir bir şekilde durumu kontrol etmeye çalışır. Ona hediye aldığını bu yüzden yalan söylediğini söylemeye çalışır. Purvi bu sefer ona inanmayacaktır. Onir’in telefonu çalmasıyla tekrar gerilim yaşanır.

Soham’ı ise partide polisler tutuklamaya çalışır. Gauri, Soham tarafından takip edildiğini söyleyerek onu tutuklatmak istemiştir. Soham’ın patronuysa buna izin vermez. Soham’ın son derece saygın bir çalışan olduğunu söyler. Polis yanlış anlaşılma diyerek ayrılır. Gauri de utanmaya başlar. Parti çıkışında Soham ve Gauri yolda karşılaşır. Gauri Soham’ın intikam alacağından endişe edip çekinerek evine gider. Soham da onunla uğraşmamasını söyler. Gauri ve Soham evde annelerine birbirlerini şikayet etmeye başlar.

Arjun Onir ile ilgili dedektif tutmaya karar verir. Onir yine gelen bir telefonla evinden ayrılır. Dedektife peşine düşer.

Onir Kinshuk ile buluşacağı yere ulaşır. Onir ona neden bu saatte çağrıldığını sorar. Sonra bir arabanın kapısını açar. Bir kadın dışarı çıkar. Bengalce kıyafetleri giymiş bu kadını görünce Onir gözle görülür bir şekilde şok olur. Kinshuk neden bu kadar şaşırmış göründüğünü sorar. Shalini ona nasıl olduğunu sorar. Onir cevap vermez. Kinshuk neden kadına bir yabancıymış gibi davrandığını sorar.. Onir, Purvi’nin tüm bunları bilmediğini söyler. Kinshuk, şimdi geldiğine göre, Purvi yakında öğrenecek der.

Baş Tacım 236.Bölüm Özeti – 25 Mart Cuma Günü Neler Olacak?

Onir ve Purvi evlerinde Pami’nin masajını yapıyordur. Shalini Onir’i arar. Evlerinin yakınına gelmiştir. Purvi ile tanışmak istediğini söyler. Onir sinirlenir ve Purvi’nin haberi olmadığını söyleyerek evin dışında buluşmak istediğini söyler. Shalini ve Onir buluştuğunda dedektif fotoğraflarını çeker.

Doktorlar Arçu üzerinde deney yapacaklardır. Bu yüzden tüm ailesinin yanında hazır bulunmasını isterler. Dedektif Arjun’un yanına gider. Ona duyduklarını anlatır ve Arjun’un kafası daha da karışır. Bu üçlünün neler karıştırdığını bilmek ister. DK dedektifin Arjun’un yanından gittiğini görür. Arjun’a hala Purvi’yi sevip sevmediğini sorar. Purvi’yi kendi hayatına almaya çalıştığını düşünür.

Arjun bunu Onir ve Purvi için yaptığını söyler. Onir’in iyi bir adam olduğunu her ne yapıyorsa bilerek yapmadığını düşünür. DK onların evliliğini kurtarmaya çalıştığı müddetçe onu destekleyeceğini söyler.

Tüm aile hastaneye gelmeye hazırlanırken doktor deneyden vazgeçtiğini söyler. Gauri her şeyin normal olduğunu neden vazgeçtiğini sorar. Doktor sinirlenir. Aileye de Arçu’nun tansiyonunun yüksek olduğu bahanesini uydurur.

Purvi olanları telefonda Onir’e anlatırken onun duyarsız oluşuna kızar. Ne ara bu kadar değiştiğini düşünür. Kinshuk Purvi’yi ziyarete gelir. Purvi annesinin durumundan bahseder. Kinshuk ona Tanrı gücü olduğa inandığı bir kadından bahseder. Annesinin tedavisi için düşünebileceklerini söyler. Kadın Onir’in bu tarz şeylere inanmadığı için bilmesini istemez.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir