Can Yoldaşım 243. Bölüm Özeti – 30 Mart Çarşamba

Can Yoldaşım 243

Müfettiş Singh Öldü! Sandiya Gözyaşları SEL OLDU!!!

Can Yoldaşım 243. bölüm özetinde Suraj ve Lalima tüm gerçekleri öğrenmişti. Lalima Suraj’a şefkatle yaklaşırken Suraj ise tüm ailesine karşın dürüst olan Lalima’ya güven duymuş ve onun konakta yaşamasını istemişti. Diğer tarafta Chandu’yu deşifre eden Sandiya şans eseri müfettiş Singh tarafından görülmüştü. Peki 243. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 243.bölüm özeti devam ediyor.

İtiraflar art arda geldi! Lalima’nın Suraj ile konağa gelmesi elbette herkesi şaşırtır. En başta Menakşi Lalima’ya ne yapmak istediğini sorar. Suraj’a neden Sandiya’nın yaşadığı yalanını söylediğini sorar.  Lalima bu sorunun cevabından önce kendi sorusunu cevaplamalarını ister. Lalima’nın sorusu ona gönderilen mektuptur. Santoş ne mektubu diye şaşırırken Emily hemen lafa atlar ve Menakşi’nin mektup yazdığını söyler.

Mena başta kem küm etse de mektubu yazdığını itiraf eder. Ancak mektupta yazanlar onun itirafından farklıdır. Emily mektuba baktığında bunu yazanın Mohit olduğunu anlar. Ve gerçekler bir bir ortaya çıkar. Mohit gelin tarafından verilecek motor için evliliğin olmasını istiyordur. Menakşi Sandiya’nın maaşına konmak için evliliğin olmamasını istiyordur. Santoş ise herkese yalan söylemiştir. Tüm gerçekler açığa çıkınca Lalima neden burada kalmak istediğini açıklar. Suraj’ı böylesine çıkarcı bir aileden korumak için kalacaktır.

Suraj aile yüz çevirdi! Santoş Lalima’nın bu sözlerinden sonra yerin dibine girer. Oldukça üzgündür. Santoş’un bu mutsuzluğu Surja’ın tavrıyla ikiye katlanır. Suraj annesine yüz çevirirken Lalima’dan destek alır. Konakta bunlar olurken diğer tarafta Sandiya haydutların lideri ile de tanışır. Chandu lidere çaldıkları çipi verir. Bu esnada müfettiş Singh olanları görür. Müdahale ederek çipi çalmak ister. Ancak Singh işi berbat eder ve yakalanır.

Can Yoldaşım 243. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Konağa geri dönersek ev halkı Lalima’dan rahatsızdır. Mena ve diğerleri Santoş’un seçimlerini eleştirirler. Lalima’nın bunu intikam için yapıyor olabilişini söylerler. Ancak Lalima oldukça inançlı biridir. Tüm olanları tanrının isteği olarak yorumlar. Suraj’a da bu düşüncelerini anlatır. Minikler ise apayrı bir dünyadadır. Lalima’yı Sandiya’nın yerine geçecek diye düşünürler. Bu yüzden onu konaktan gönderecek planlar düşünürler.

Singh yakalandı! Bu arada ormanda Singh haydutlar tarafından yakalanır. Singh’i bağlayan direnişçiler ona son vermeyi düşünür. Sandiya ise ormanda izleri takip ederek kampa ulaşmaya çalışır. Singh’in başına kötü bir şey gelmesinden endişelenir.

Sandiya ipucu ararken isyancılar ise Singh’e merak ettiği bilgiyi söylerler. Onu yok etmeden önce planlarını öğrenmeden gitmemelerini ister. İsyancılar çipi çalarak Hindistan siber güvenlik kodlarına erişmişlerdir. İkinci planları ise nükleer bir atış yaparak tüm Hindistan’ı yok etmektir. İsyancı lideri Singh’i serbest bırakır kaçmasını ister. Singh kaçmayı reddederken isyancı lideri sırasıyla Sigh’in ayaklarına ateş eder. Sandiya ise silah seslerine doğru koşmaya devam eder.

Can Yoldaşım 243. Bölüm Özeti – 30 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Sandiya Singh’i kurtaracak mı? İsyancılar Singh ile dalga geçmeye devam ederken müfettiş son bir çabayla onlara zarar vermeyi başarır. Su içmek istediğini söyler. Suya doğru giderken para çantasını ateşe verir ve tüm parayı yakar. İsyancılar Singh’e öfkelenir. Singh’i ormanın derinliklerine, vahşi hayvanlara bırakırlar.

Haydutlar gittikten sonra Sandiya Singh’in yanına gelir. Nabzını kontrol eder. Ancak Singh yaşamıyordur. Sandiya gözyaşlarına boğulurken Singh eline bir mesaj yazarak ona ipucu bırakmıştır. Sandiya bu ipucunu not ettikten sonra Singh’i ritüellere uygun olarak son yolculuğuna uğurlar.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir