Can Yoldaşım 242. Bölüm Özeti – 29 Mart Salı

Can Yoldaşım 242

Lalima ve Suraj EVLENDİ! Gerçekler ORTAYA ÇIKTI!

Can Yoldaşım 242. bölüm özetinde Suraj ve Sandiya birbirlerini görmüştü. Sandiya Suraj’ın yanına gitmek istese de amiri onu engellemişti. Sandiya görevine dönerken Sandiya ise Lalima ile düğün töreni yapmıştı. Peki 242. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 242.bölüm özeti devam ediyor.

Evlilik gerçekleşti! Elektriklerin gitmesi Santoş için bir avantaja dönüşmüş, Suraj’ın Lalima’yı tanıma şansı sıfıra inmişti. Ancak karanlıkta düğünün yapılması oldukça zor olur. Mohit tam bu noktada yine devreye girer. Resmi nikah için memurların olduğunu söyler. Menakşi Mohit’in bu evlilik işinde onun tam tersine bu denli istekli olmasına anlam veremez.

Mohit’in bu istekliliği sayesinde resmi nikah işleri halledilir. Lalima ve Suraj imzaları atar. Tam bu anda Pari sunağa mum getirir. Suraj mum ateşini görünce Sandiya’yı ve ölümünü hatırlar. Suraj paniklemeye başlar. Lalima ve kardeşi bu durum karşısında şoke olur. Santoş’un onu kandırarak deli bir adamla evlendirdiğini düşünürler. Aynı şekilde Suraj’da Lalima ile evlendirildiğini fark eder ve Santoş’a hesap sorar.

Gerçekler ortaya çıktı! Suraj gerçeği Santoş’tan duymak ister ancak Santoş susar. Aynı şekilde ev halkı da susar. Ancak Suraj ne olduğunu anlamıştır. Santoş’a kızar. Nasıl olurda Sandiya’ya böyle ihanet ettiğini haykırır. Onu konaktan kovdunuz mu diye çıkışır. Suraj’ın bu sözleri Santoş’un da sabrını taşırır. Santoş oğlundan gerçekleri artık kabullenmesini ister. Sandiya öldü ve artık geri gelmeyecek!!!

Can Yoldaşım 242. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Can Yoldaşım 242.bölüm özetinde Ev halkı Suraj’ı gerçeklerle yüzleştirse de Suraj hala kabullenmemekte ısrarcıdır. Diğer tarafta Sandiya Chandu’yı bulamamıştır. Rolüne devam etme kararı almıştır. Sandiya’nın şimdiki amacı çalınan çipi bir şekilde polise ulaştırmayı başarmaktır.

Lalima ve Suraj yüzleşti! Ertesi gün olduğunda Lalima tapınağa giderek tanrıya yakarır. Ona kaderini sorar. Ailesini kaybettikten sonra şimdi başına gelenleri sorgular. Tanrıdan bir cevap bekler. Tam bu esnada Suraj’da gelir. Suraj’ın geldiğini gören Lalima hemen saklanır.

Suraj elinde Sandiya’nın fotoğrafıyla beraber gelmiş o da Lalima gibi tanrıdan cevap beklemektedir. Suraj tanrıya Sandiya’ın yaşayıp yaşamadığını sorar. Ondan bir cevap bekler ve o cevabı duymayana kadar gitmeyeceğini söyler. Kendi isteği dışında evlendirildiği için kızgın olduğunu söyler. Tüm bunları duyan Lalima Suraj’ın masum olduğunu anlar.

Can Yoldaşım 242. Bölüm Özeti – 29 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Kuyuya düştü! Suraj’ın bu zor hali Lalima’yı etkiler. Lalima gözyaşları içinde çıkar. Surja’ı sakinleştirir. Ona Sandiya’nın yaşadığına inandığını söyler. Suraj’dan konağa geri dönmesini ister. İkili tapınaktan çıkarak geri döner. Ancak aksilikler bitmez. Sandiya’nın fotoğrafı kuyuya düşer. Suraj paniklerken Lalima kuyuya inerek fotoğrafı çıkarmak ister.

Lalima fotoğrafı başarıyla çıkartır. Lalima’nın bu hareketi Suraj’ı etkiler. Lalima ayrıca Suraj’ın eline ilaç sürer. Bu sırada konakta ise panik vardır. Lalima’nın kardeşi gelir ve ablasını bulamadığını söyler. Aynı şekilde Suraj’da ortalıkta yoktur.

Singh Sandiya’yı gördü! Chandu’nun peşine düşen Sandiya ise çipi kimin alacağını izler. Ancak Chandu bunu oldukça gizli yapınca Sandiya kimliği tespit edemez. Bu esnada müfettiş Singh aracıyla yoldan geçerken Sandiya’yı görür. Onun öldüğünü düşünürken şimdi gözlerinin önündedir. Müfettiş hemen Zakir’i arayarak ona haber vermek ister ancak ulaşamaz. Bu esnada Chandu’yu tekrar takibe alan Sandiya gerçeği öğrenir. Chandu diye aradığı kişi aslında Shekar’dan başkası değildir. Shekar onun gizli ismidir.

Sandiya bu gerçeği fark ederken Suraj ise Lalima’ya resmen bağlanır. İkili konağa el ele dönünce herkes şoke olur. Lalima Sandiya’nın yaşadığını söyleyerek Suraj’ın güvenini kazanmıştır. Ev halkı ise Suraj’ın gözünde yalancıdır. Bu yüzden Suraj, Lalima’nın da konakta onunla kalmasını ister.

Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
Can Yoldaşım Bölüm Özetleri
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın