Emanet 343.Bölüm Fragmanı – 23 Mart Çarşamba

Emanet 343

Seher ve Yaman AŞKI FİLİZLENİYOR! El Ele TUTUŞMA!

Emanet 343.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 343.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 343.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Dizi de Yaman ve Seher aşkı için yeni bir sayfa açıldı. Seher Yaman’ı kabul etti ve onu tekrar tanımaya karar verdi. Ancak Seher’in bu kararı pekte göründüğü kadar kolay değil. Yaman haftalar önce sarıldığı, öpmeye doyamadığı Seher’e şimdi dokunamıyor. Seher her ne kadar onu kabul etse de Yaman onun için hala bir yabancı. Peki bu durum ne zaman düzelecek?

Seher’in romantik özrü! Seher Yaman’ın ona dokunmasını büyük bir tepki ile karşılamış, Yaman’ın da kalbini incitmişti. Seher abartılı tepkisinin farkına vararak Yaman’dan özür dilemek için ona sürpriz yapmaya karar veriyor. Seher’in bu çabası elbette Yaman için çok önemli. Seher başarısız da olsa onu mutlu etmek için çaba gösteriyor.

İkili için işler her geçen gün daha da iyiye gidecek. Seher Yaman’ın aşkını kabul ederek ona mutlu eden ilk el ele tutuşmayı da yapacak. İşler bu aşama da her ne kadar yolunda gitse de geçmiş özetlerde üstünde durduğumuz tehlike devam ediyor!

Geçmişi acı günler! Bu tehlike Yaman ve Seher’in geçmişte yaşadığı kötü günler. Seher yavaş yavaş güvendiği Yaman’ın geçmişte ona yaptıklarını hatırlayacak. Bu durum ikilinin arasının açılmasına sebep olacak. Seher konaktan Yusuf’u da alıp gitmeyi bile düşünecek. Ancak ne olursa olsun Seher’in hatırlayacakları sadece kötü günler değil. Seher güzel güleri er ya da geç hatırlayarak bu hafıza kaybı olayını sonlandıracak!

Diğer tarafta Ali tam da beklediğimiz gibi oldukça iyi ipuçları elde etti. Bu deliller Ali’yi suçluya götürürken Volkan her seferinde gerçeği gizlemeye çabalıyor. Ancak Volkan’ın bu yaptıkları her geçen gün Ali’nin daha çok dikkatini çekecek. Ali her adım attığında Volkan’ı karşısında görünce onun bir işler karıştırdığını sezecek. Volkan için artık son çok yakın. Ali olaylar arasındaki bağlantıları bularak Volkan’ın fişini çekecek!

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir