Can Yoldaşım 233. Bölüm Özeti – 20 Mart Pazar

Can Yoldaşım 233

Sandiya Suraj’dan GİZLİ EVLENİYOR!

Can Yoldaşım 233. Sandiya gizli görevine geç kalsa da başlamış ve iyi bir yol kat etmişti. Diğer tarafta Zakir Emily ile evlenmek istemiş ancak Santoş bunu reddetmişti. Peki 233. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 233.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya tedirgin! Görevindeki rolü her ne kadar iyi yapsa da Sandiya oldukça endişelidir. Çünkü hedef oldukça zeki biridir. Nitekim Sandiya’ya ilk sorusu onunla neden evlenmek istediği olur. Sandiya bu soruları cevaplarken hedef düşünerek kararını vereceğini söyler. Hedef gittikten sonra Sandiya Amiri ile değerlendirme yapar.

Sandiya tekrar eve döner. İlgilenmesi gereken bir Emily meselesi vardır. Emily destek olan Sandiya tüm sorunları çözeceğini söyler. Suraj, Sandiya’nın parmağındaki yarayı görür. Ona ne olduğunu sorar. Sandiya ofiste başıma geldi diyerek görevini gizli tutmaya devam eder. Üstelik görevi için Bengal’e gitmesi de gerekecektir.

Emily’e tepki! Sandiya her ne kadar Emily destek verse de Chavi bu durumdan hiç hoşnut değildir. Zakir’i ondan çaldığını düşünür. Bu yüzden Emily karşı kötü davranır.

Can Yoldaşım 233. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Konakta bu çatışma devam ederken Sandiya ve ekibi oldukça zeki bir plana imza atar. Sandiya’nın babası hasta numarası yapar. Bu numarayı hedefteki adam geçerken gerçekleştirir. Hedef yere düşeni tanır ve hastaneye götürür. Sandiya babasını hastaneye getirdiği için Himanshu’ya minnettar olduğunu söyler. Daha önce ona evet demek için evet dediğini ama şimdi ona gerçekten inandığını söyler. Himanshu bu planı yutmuş gibi görünür. Nitekim bu gerçekten de böyledir. Hedef adeta Sandiya’ya vurulmuştur. Ayrıca Sandiya muhteşem sesiyle bu etkiyi ikiye katlar.

Suraj ve Santoş şüphelendi! Sandiya iyi bir görev gününü ardından konağa geri döner. Ancak bu gidiş dönüşler dikkat çeker. Santoş ve Suraj Sandiya’yı fark eder. Santoş Sandiya’nın bir şeyler sakladığını düşünür. Suraj ise Sandiya’nın görevde olabileceğini söyler. Bu yüzden o istediğinde bize gerçeği söyleyebilir diye durumu geçiştirir.  Ancak Emily olayıyla beraber Santoş’un güven sorunları devam ediyordur.

Diğer tarafta tesadüfler Sandiya için işleri oldukça çıkmaz bir noktaya getirir. Himanshu Sandiya için sari almaya karar verir. Ve bilin bakalım kimin dükkanına gider. Elbette Menakşi’nin dükkanı. Orada onu Vikram karşılar. İkili dil yüzünden anlaşamazlar. Suraj gelir ve adama yardımcı olur. Adam sevgilisine sari almak istediğini söyler. Sevgilisinin fiziğini ve tipini tarif eder. Suraj bu tarifin adeta karısına benzediğini hisseder.

Can Yoldaşım 233. Bölüm Özeti – 20 Mart Pazar Günü Neler Olacak?

Sandiya yakalanacak mı? İkili arasında ki sohbet devam ederken Sandiya çok endişelidir. Durumu amire bildiren Sandiya gerçeğin ortaya çıkacağını düşünür. Nitekim Himanshu telefondan Sandiya’nın resmini göstermeye karar verir. Böylelikle Suraj ona daha iyi yardımcı olacaktır.

Suraj telefonu alıp tam resme bakacakken amir arama yapar. Sandiya’nın rahatsız olduğunu söyleyerek Himanshu eve çağırır. Böylelikle Sandiya yakalanmaktan kurtulur. Tabi bu plan Sandiya’ya ecel terleri döktürür. Sandiya hedeften önce eve ulaşmak için zamanla yarışır.

Sandiya evlenecek mi? Himanshu eve gelip Sandiya’yı görünce endişelenir. Sandiya ona büyük bir durumun olmadığını söyleyerek sakinleştirir. Bu kriz anı şimdilik atlatılsa da zorluklar bitmez. Himanshu Snadiya’ya onunla evlenmek istediğini söyler. Sandiya şoke olur. Himanshu gittikten sonra Sandiya bunu şiddetle reddeder.  Amiri ise bunun sadece rol icabı olacağını söyleyerek onu sakinleştirir.

Amiri bunun ülkesi için bir görev olduğunu söyler. Verdiği sözü hatırlatarak ondan vazgeçmemesini ister. Sandiya böylelikle göreve geri adapte olur. Hedefi tapınak bölgesine çekmek için bu evlilik oyununu sürdürecektir.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir