Can Yoldaşım 231. Bölüm Özeti – 18 Mart Cuma

Can Yoldaşım 231

Suraj Kupayı KAZANDI! Zakir, Emily’e Aşık Olduğunu SÖYLEDİ!

Can Yoldaşım 231. bölüm özetinde sabotajcı yakalanmıştı. Suraj ve takımı tüm bu engellemelere rağmen maça çıkmış ancak Avinash’ın atası nedeniyle Suraj omzundan yaralanmıştı. Suraj omuz sakatlığına rağmen maça çıkmaya karar vermişti. Diğer tarafta Sandiya ise gizli görevi reddettiğini Zakir’e söylemişti.  Peki 231. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 231.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj vazgeçmiyor! Rakip takım Suraj’ın sakatlığından dolayı mutludur. Ancak Suraj’ı tekrar sahaya çıkar görünce şoke olurlar. Suraj ailesi ve takımının desteğiyle tekrar maça geri dönmüştür. Santoş, Suraj için endişelenirken Sandiya, Santoş’u sakinleştirir.

Suraj sahaya çıkar çıkmaz yeteneğini gösterir ve ilk puanı takımına kazandırır. Abhay Suraj’a sinir olur. Onun kemiklerini kıracağını söyler. Ancak Abhay’ın bu öfkesi onu hataya sürükler. Suraj ve takımı bir puan daha alır. Hain koç Mahendra köşede deliye döner.

Oyunu kim kazanacak? Maç kıran kırana geçerken artık son hücum vakti gelmiştir. Suraj rakip sahaya doğru koşar. Rakip iyi savunma yaparak onu tutar. Suraj tüm gücünü kullanarak çizgiye dokunmak ister. Ancak ne kadar çabalasa da başarılı olamaz. Düdüğün çalmasıyla kazanan rakip takım olur. Tüm Rathi ailesi kahrolur. Herkes üzüntüye boğulur.

Tam bu hüzünlü anlarda hakem düdüğü tekrar çalarak inceleme yapacaklarını söyler. Maçı monitörde tekrar izleyen hakem kural ihlali görür. Böylelikle sayı rakip takımdan alınarak Suraj’ın takımına verilir. Suraj ve tüm takım bağırmaya başlar. Herkes zafer çığlıkları atar. Tüm aile sevince boğulur. Kupa Suraj’ın ellerinde havaya yükselirken konfetiler havada uçuşur. Sandiya ise Suraj’ın sakat olmasına rağmen zafere gidişinden etkilenir. Ona verilen görev teklifini tekrar düşünmeye başlar.

Sandiya’nın kararı değişti! Takımın kupayı kazanmasıyla birlikte tüm ekip Suraj’a teşekkür eder. Suraj hem zaferi onlara getirmiş hem de birçoğunun ailesi ile olan bağlarını da düzeltmiştir. Bu güzel konuşmalardan sonra aile eve doğru yola çıkar. Yolda giderken Sandiya’ya araba çarpar. Tüm aile endişelenerek Sandiya’yı hastaneye kaldırır.

Doktor Sandiya’yı inceler ve iyi olduğunu görür. Ancak bu kaza Sandiya’nın zihninde farklı düşünceleri çağrıştırır. Öncelikle Sandiya hayatın ne kadar kırılgan olduğunu görmüştür. Bugün bir araba çarpması ile de hayata veda edebilirdi. Görevdeyken öldüğünde ailesi ve ülkesi için gurur duyulacak bir insan olacaktır. Bu düşünce Sandiya’nın kararını tamamen değiştirir.

Zakir ve Emily arasında neler oluyor? Diğer tarafta Zakir görev için kılık değiştirecektir. Emily’nin makyaj yetenekleri devreye girer. Emily bu konuda Zakir’e yardım edecektir. Mohit yine Emily ve Zakir’i dip dibe görünce sinir olur. Evde ise Santoş, Chavi ve Zakir arasındaki ilişkiyi herkese anlatır. Chavi’nin Zakir’i seçtiğini söyler.

Evde çifte mutluluk yaşanırken Sandiya ise amiri arayarak kararını ona bildirir. Sandiya görevi kabul ettiğini iletir. Amir görevin 10 gün sonra başlayacağını bu esnada Sandiya’nın ailesi ile vakit geçirip vedalaşmasını ister. Bu konuşmadan sonra Sandiya’nın evdeki tüm zamanı daha anlamlı olur. Sevdikleri ile ayrılacağı için hüzünlü ve duygusaldır.

Emily patladı! Sandiya duygusal anlar yaşarken Mohit’in bağırışı herkesi salona çeker. Mohit, Emily’nin Zakir ile ilişkisi olduğunu söyler. Onları aynı otel odasında görmüştür. Emily bu sözler karşısında deliye döner. Görev için ona yardım ettiğini Chavi’nin de bilgisi olduğunu açıklar. Mohit’in artık sınırını aştığını onunla boşanacağını ilan eder. Emily’nin öfkesi herkesi korkutur.

Santoş Chavi ve Zakir evliliğini de açıklayınca Mohit yaptığı hatayı fark eder. Santoş, Mohit’in konaktan uzaklaşmasını ister.

Sandiya’nın görevi! Diğer tarafta Sandiya’nın konaktaki her günü adeta ritüel havasındadır. 10 gün içinde ailesi ile her şeyi yapmak ister. Hatta otel planını bile mimardan 10 gün içinde bitirmesini ister. Santoş ve Suraj, Sandiya’nın bu aceleciliğine anlam veremez. Sandiya görevi içinde görüşmeler yapar. Amir ondan Bengal dilini, kültürünü ve şarkılarını öğrenmesini ister. Sandiya komşu ülkeye gidip ajanlık yaparak bir düşmanı yok edecektir.

Sandiya Bengalce öğrenmeye hızla başlar. Bu esnada evde evlilik konuları sürekli konuşulur. Sandiya eğer hayatını kaybederse Suraj’ın başkasıyla evlenmemesini ister. Duygusal anlar yaşar. Ancak Sandiya’yı şoke edecek bir diğer gelişme Zakir’le konuşunca olur. Zakir Chavi ile evlenmek istemediğini Sandiya’ya söyler. Chavi karşı birşey hissetmiyordur. Bu evliliği yapması büyük hata olacaktır. Zakir Chavi’yi değil Emily’i sevdiğini söyler. Sandiya bu sözler karşısında şoke olur. 

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın