Aşk Yakar 36.Bölüm Özeti – 15 Mart Salı

Aşk Yakar 36

Shaurya ve Mehek Acı Geçmişle YÜZLEŞİYOR!

Aşk Yakar 36.bölüm özetinde Shaurya geçmişiyle yüzleşiyor. Shaurya beklenmedik gerçekler karşısında ağır yaralanıyor. İkilinin düğünü bu bölüm gerçekleşirken Mehek’te gerçekler karşısında sarsılıyor. Aşk Yakar 36.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde düğün ritüellerinin biri bitiyor bir diğeri başlıyordur. Düşmanlar bir yandan düğünü mahvetmekle uğraşırken; Mehek’in peşini olumsuzluklar bırakmaz. Düğüne başlanacakken Mehek’in şalı alev alır. Anneanne mutlu olurken Shaurya bu olayın peşini bırakmaz. Mehek Shaurya’nın kollarında korkudan titrerken Shaurya şalın üzerinde bulunan maddeleri fark eder. Mehek bu şalı anneannenin verdiğini söyler. Shaurya bu duruma artık müfettişin el atması gerektiğine kanaat getirir.

Müfettişin ise Khanna ailesi umurunda değildir. O alacağı paraya bakıyordur. Müfettiş gelmeyince Shaurya sinirlenip yanına gider. Müfettiş sarhoştur ve ileri geri konuşur. Shaurya adama tekme tokat girişir. Vicky araya girer ve duruma el koyar.

Böylece yine bir ritüel tamamlanamamış Mehek otel odasında ağlamakla meşguldür. Shaurya’nın gerekisz teyzesi uğursuzluk diye ortalarda dolanır. Düğüne damadın annesi geldi diye uğursuzluk yaptığını söyler. Düğüne damadın annesi gelmeyecekse kim gelecek?

Düğün alanına gidilir ve Shaurya pedere artık ateşi yakmasını ister. Bu evliliğin bir an önce olmasını istiyordur. Süreç uzadıkça durmadan yeni problem çıkıyordur. Shaurya annesinin olmadığını fark eder. Bu yüzden alandan ayrılmak zorunda kalır. Gitmeden de Mehek ve Shaurya bakışırlar. Yine düğün öncesi Shaurya kaçacak mı endişesi yaşanıyordur.

Aşk Yakar 36.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Müfettiş ve Karona kavga ediyordur. Müfettiş bir an önce parasının verilmesini ister. Müfettiş Karona’yı ittirdiği esnada Shaurya oraya gelir. Müfettişi tek hamlede yere sere. Annesine vurması kabul edilir gibi değildir. O sinirle de müfettiş her şeyi Shaurya’ya anlatır. Onun bir katil olduğu evlendiği kadının annesi ve babasını öldürdüğünü söyler.

Shaurya duyduklarına inanamaz. Müfettişin yalan söylediğini düşünür. Shaurya’nın yaptığı kazanın ölümlü bir kaza olduğunu bilmiyordur. Shaurya şoke halindedir. Karona da oğlunun bu durumla yüzleşmesini içler acısı halde izliyordur.

Düğün alanında ise endişeli bekleyiş sürüyordur. Düğünün başlaması gereklidir ve Shaurya ortalıkta yoktur. Tedirgin bekleyiş sürerken kimsenin dillendiremediği düşünce ise Shaurya’nın yeniden Mehek’i düğün alanında bırakıp kaçtığıdır. Sanılanın aksine Shaurya evlenmeyi çok istiyordur. Sadece gerçeklerle yüzleşmesi ağır geçiyordur. Shaurya’nın şimdi ki tek endişesi Mehek’in onu bırakıp gideceğidir.

Shaurya Mehek’ten hiçbir şey saklamayacağına söz verdiğini söylerken Karona susmasını ister. Eğer konuşursa Mehek’i sonsuza dek kaybedeceğini vurgular.

Shaurya düğün alanına gider. Herkes rahat bir nefes alır. Shaurya bedenen oradadır fakat aklı çok başka yerdedir. Ateşin etrafında 7 tur tamamlanır. Sindur sürülür ve evlilik kolyesi takılır. Shaurya ve Mehek artık evlidir.

Aşk Yakar 36.Bölüm Özeti – 15 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Müfettişte parasını almış ve mekandan uzaklaşıyordur. Mehek ailesiyle vedalaşır Shaurya ile birlikte yeni evine gider. Sahurya’nın daha ritüellere ayıracak vakti yoktur. Banyoda ellerini yıkarken ellerini kanlar içinde görür. Shaurya’nın psikolojisi iyice bozuluyordur.

İkili odalarına çekildiklerinde Mehek bir sorun olduğunu anlar. İkili konuşmaya fırsat bulamadan sürekli birileri araya giriyordur. Gece vakti gereksiz teyze odaya damlar ve yeni yeni adetler uydurur. Mehek geceyi teyzenin yanında geçirir. Bütün gün de oruç tutacaktır.

Ertesi gün Mehek düğün videolarında müfettişle Shaurya arasında geçen konuşmaları duyacak. Böylece tüm gerçek açığa çıkacak. Bu sefer şoka giren Mehek olacak ve Shaurya’dan uzaklaşmaya başlayacak.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir