Can Yoldaşım 224. Bölüm Özeti – 11 Mart Cuma

can Yoldaşım 224

Sandiya ve Aile Tehlikede! OTEL HAYALİ NASIL BİTECEK?

Can Yoldaşım 223. bölüm özetinde Suraj otel için sponsor aramış ama bulamamıştı. Suraj’ın yeni planı Hindistan’ın yöresel bir oyununa katılmak ve burada birinci olarak ödülü kazanmaktır. Tüm aile Suraj’ı desteklerken Suraj yarışma için yola çıkar. Peki 224. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 224.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya hırsızlarla mücadelesi! Suraj yola çıkıp spor müsabakasının olacağı mekana gelir. Burada büyük bir kalabalık görür. Kalabalık içeri alınmıyordur. Güvenlik takımın dağıtıldığını ve oyuncuların kapı dışarı edildiğini söyler. Suraj tam bu anda Aditi ile olan konuşmasını hatırlar. Aditi’nin bahsettiği takımın şimdi ne olduğunu anlamıştır. Suraj yönetici ile görüşmek ister, bunu için diretir. Ancak güvenlik kimseyi içeri almamakta kararlıdır.

Diğer tarafta konakta ise Suraj’ın gidişiyle birlikte büyük bir kaos yaşanır. Eli kanlı hırsızlar tapınağın bağış paralarını çalıyorlardır. Ved bu durumu görüp annesine söyler. Sandiya duruma acilen müdahale etmesi gerektiğini düşünür. Bu amaçla elinde silah varmış gibi yaparak haydutlardan birini esir alır. Haydutları sıkıştırarak onlardan para çantasını alır ve kaçmaya başlar. Sandiya haydutları atlatmak istese de sayıca fazla olan adamlar onu köşeye sıkıştırmayı başarır.

Haydutlar yakalandı! Köşeye sıkışan Sandiya tören çanını görür. Bunu eline alarak bıçaklı haydutlara savurur. Sandiya giderek tükenmeye başlamıştır. Tam pes edeceği ve kendinden geçeceği esnada Zakir ve ekibi olay yerine gelir. Ekip haydutları tutuklarken Zakir kahramanlığı için Sandiya’ya teşekkür eder.

Aşk Yakar 31.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazartesi

Can Yoldaşım 224. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Suraj ise beklemeye devam eder. Birçok kişi geri dönerken vazgeçmeyen insanlar bekleyişi sürdürmüşlerdir. Nitekim bu bekleyişten sonra kapı açılır. Aditi bunu bilerek yaptığını söyler. O takımını ne olursa olsun vazgeçmeyenlerden kuracaktır. Tüm oyuncular içeri alınırken Aditi eleme süresini anlatır. Onun istediği iyi bir takım kurmaktır.

Sandiya’ya zorlu görev! Zakir ve Sandiya’nın bu karşılaşması hemen bitmez. Zakir Sandiya için yeni bir görevi olduğunu söyler. Bu görev ordu indir ve yüksek güven isteyen birine verilmelidir. Zakir bu yüzden Sandiya’yı seçmiştir. Üstelik Sandiya bu görevle kendini kanıtlayabilir.

Sandiya ise Zakir’den çok farklı düşünür. Biraz önce girdiği mücadeleyi hatırlar. Zakir ve ekibi gelmese hayatını kaybedeceğini söyler. Tek böbrek ile bu işi başaramayacağını Zakir’e ifade eder. Zakir Sandiya’yı yüreklendirmeye çalışsa da Sandiya kararlıdır. Böylesine bir görev onun gibi birine göre değildir.

Can Yoldaşım 224. Bölüm Özeti – 11 Mart Cuma Günü Neler Olacak?

Santoş üzgün! Sandiya Zakir’in yanından ayrılıp giderken bu durum elbette en çok Santoş’u üzer. Sandiya ona böbreğini vererek kariyerini hiçe saymıştır. O böbrek bir noktada Sandiya’nın hayallerini de götürmüştür. Bu yüzden Santoş ve ev halkı Sandiya’nın moralini yükseltmek ister. Ona barılarını göstererek özgüven aşılamaya çalışırlar. Tek böbrekli de olsa Sandiya iyi bir polistir. Tek başına çocuk kaçırma suçunu sıfıra indirmiştir.

Diğer tarafta Suraj içinde işler pek iyi gitmez. Gençler onu kolay lokma görerek seçmelerden saf dışı bırakmak ister. Ancak Suraj kararlıdır. Suraj’ın bu kararlı hali Aditi’yi etkiler. Suraj yaşı büyük olsa da zekâsı ile bu takımda yer alacağını ilan eder.

Arazi kavgası! Diğer tarafta Sandiya ve çocuklar otel arazisini görmeye giderler. Ancak oranın bir grup insan tarafından işgal edildiğini görürler. Adam bu alanı işgal etmiş ve çamaşırcılık için kullanıyordur. Sandiya onlardan arazi terk etmesini ister. Adam Sandiya’yı tehdit ederken Sandiya tüm işgalcileri tutuklatır. Adamlar tutuklansa da Snadiya’ya tehditler savurmaktan vazgeçmez. Suraj ise son 20 kalmak için büyük bir etap yarışına girer. Sandiya ve Suraj otel hayalini gerçekleştirebilecekler mi?

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir