Emanet 330.Bölüm Fragmanı – 4 Mart Cuma

Emanet 330

Seher Öldü mü? Zuhal’in ŞEYTANİ PLANI!

Emanet 330.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 330.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 330.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dorukta. Daha önceki analizlerimizde Seher ve Yaman’ın oldukça tedirgin olduklarını söylemiştik. İkilinin tedirgin olma sebebinin ise her şey güzel giderken başlarına gelen kötülüklerden dolayı olduğunu anlatmıştık. Nitekim Zuhal’in şeytani planı ikilinin neden tedirgin olduklarını bir kez daha bize gösterdi. Zuhal’in bu şeytani planı işe yarayacak mı? Seher hayatını kayıp mı edecek?

Seher nerede? Yaman ve Seher aşkı muhteşem bir şekilde ilerlerken kıskançlık krizlerine giren Zuhal intiharı bile düşünmüştü. Ancak Zuhal bundan vazgeçti. Kendine zarar vermek onun için bir çözüm değil! Bu yüzden Zuhal kendine değil Seher’e zarar vermeyi seçti.

Zuhal’in planı tıkır tıkır işlerken Seher tuzağa düştü ve ıssız ormanda katili ile karşı karşıya kaldı. Zuhal Seher’in öldüğünü düşünerek sevinirken işler bambaşka bir yöne kayacak. Öncelikle katil Seher’i öldürmeyecek. Onun yerine daha büyük paralar koparmak için Seher’i saklayacak. Katilin amacı Yaman’dan büyük bir fidye kopartmak.

Yaman endişeli! Bütün yaşananlar elbette en çok Yaman’ı korkutacak. Canından çok sevdiği Seher’i kaybeden Yaman deliye dönecek. Nedim başta olmak üzere tüm adamlarına Seher’i aratacak. Yaman’ın b arayışı yine bizleri oldukça aksiyon dolu sahnelere götürecek. Gözü kara Yaman’ın Seher için yapmayacağı şey yok. Zuhal ise yaptığı planın başarısız olduğunu fark edince büyük bir korkuya kapılacak. Eğer gerçek ortaya çıkarsa Yaman’ın öfkesi Zuhal’in sonu demek!

Diğer tarafta Ali Duygu’nun kardeşi Yasemin’i yakaladı. Ali’nin bu yaptığı Volkan’ın planlarını sekteye uğratırken Duygu’yu büyük bir kaosa sokacak. Duygu kardeşinin tutuklanması ve cezaevine girmesini istemiyor. Burada bir ters köşeye de hazırlıklı olmak gerek. Yasemin’i kurtarmak için Volkan veya Duygu Ali’ye zarar verebilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir