Emanet 330.Bölüm Fragmanı – 4 Mart Cuma

Emanet 330

Seher Öldü mü? Zuhal’in ŞEYTANİ PLANI!

Emanet 330.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 330.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 330.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dorukta. Daha önceki analizlerimizde Seher ve Yaman’ın oldukça tedirgin olduklarını söylemiştik. İkilinin tedirgin olma sebebinin ise her şey güzel giderken başlarına gelen kötülüklerden dolayı olduğunu anlatmıştık. Nitekim Zuhal’in şeytani planı ikilinin neden tedirgin olduklarını bir kez daha bize gösterdi. Zuhal’in bu şeytani planı işe yarayacak mı? Seher hayatını kayıp mı edecek?

Seher nerede? Yaman ve Seher aşkı muhteşem bir şekilde ilerlerken kıskançlık krizlerine giren Zuhal intiharı bile düşünmüştü. Ancak Zuhal bundan vazgeçti. Kendine zarar vermek onun için bir çözüm değil! Bu yüzden Zuhal kendine değil Seher’e zarar vermeyi seçti.

Zuhal’in planı tıkır tıkır işlerken Seher tuzağa düştü ve ıssız ormanda katili ile karşı karşıya kaldı. Zuhal Seher’in öldüğünü düşünerek sevinirken işler bambaşka bir yöne kayacak. Öncelikle katil Seher’i öldürmeyecek. Onun yerine daha büyük paralar koparmak için Seher’i saklayacak. Katilin amacı Yaman’dan büyük bir fidye kopartmak.

Yaman endişeli! Bütün yaşananlar elbette en çok Yaman’ı korkutacak. Canından çok sevdiği Seher’i kaybeden Yaman deliye dönecek. Nedim başta olmak üzere tüm adamlarına Seher’i aratacak. Yaman’ın b arayışı yine bizleri oldukça aksiyon dolu sahnelere götürecek. Gözü kara Yaman’ın Seher için yapmayacağı şey yok. Zuhal ise yaptığı planın başarısız olduğunu fark edince büyük bir korkuya kapılacak. Eğer gerçek ortaya çıkarsa Yaman’ın öfkesi Zuhal’in sonu demek!

Diğer tarafta Ali Duygu’nun kardeşi Yasemin’i yakaladı. Ali’nin bu yaptığı Volkan’ın planlarını sekteye uğratırken Duygu’yu büyük bir kaosa sokacak. Duygu kardeşinin tutuklanması ve cezaevine girmesini istemiyor. Burada bir ters köşeye de hazırlıklı olmak gerek. Yasemin’i kurtarmak için Volkan veya Duygu Ali’ye zarar verebilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın