Can Yoldaşım 217. Bölüm Özeti – 4 Mart Cuma

Can Yoldaşım 217

Anasının Oğlu! Sandiya Gibi POLİS OLDU!

Can Yoldaşım 217. bölüm özetinde Sandiya ve Suraj Ved’i okula kaydetmişti. Okulda ise şans eseri Ved, Vansh ile kavga etmiş Sandiya çocukları ayırırken Ankur ve Ankita’yı görmüştü. Bu karşılaşma geçmişi aydınlatmış Ved ve Vansh’ın aslında kardeş oldukları anlaşılmıştı. Peki 217. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 217.bölüm özeti devam ediyor.

Kardeşler bir arada! Ved’in okula başlamasıyla beraber iki kardeş birbirleriyle uğraşmaya devam eder. Hem Ved hem de Vansh yaptıkları şakalarla birbirlerini zor duruma düşürür. Sandiya ve Suraj yıllar sonra çocuklarını gördükleri için mutludur. Aynı şekilde Santoş ve Arun’da bir buluşma ayarlanmasını ve torununu görmek ister.

Ankur ise bu durumdan hiç memnun değildir. Sandiya ve Suraj’ın tekrar Vasnh’ı görmesi Ankur’da endişe yaratır. Sandiya’nın gerçeği Vansh’a anlatması veya Vansh’ın bir şekilde gerçekleri öğrenmesi Ankur ve Ankita’nın çocuklarından kopmasına sebep olabilecektir. Ankur’un bu endişeleri devam ederken Vansh’ın okulda yapılacak gösteriler için polis kıyafeti giymesi ikinci bir şok yaratır. Vansh tıpkı annesi gibi olmuştur.

Ankur endişeli! Vansh’ın bu tarz giyinmesi Ankur’un sert tepkisine neden olur. Ankur, Vansh’tan bu tarz polis kıyafetini çıkarmasını ister. Vansh bu duruma şaşırırken Ankita araya girerek durumu yumuşatır. Polis kıyafetiyle gelen çok öğrenci olacağını söyler.

Diğer tarafta Ved ne kıyafet giyeceğini bilemez. Suraj oğlundan polis kıyafeti giymesini ister. Tıpkı annesi gibi polis olmasını söyler. Vansh polis kıyafeti giymez. Onun yerine şekerci olmak ister. Başına şal sararak babası gibi şekerci olacağını söyler.

Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 217. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mahkeme kararı! İkili okulda kıyafetleriyle katılırlar. Ved şekerci olurken Vansh astronot kıyafeti giymiştir. Çocuklar böyle bir yarışmada boy gösterirken Ankur’un mahkeme kararı ailelerin bu törene katılmasını engeller. Mahkemede Ankur’un isteği Suraj ve Sandiya’nın oğlundan uzak kalmasını sağlamaktır. Mahkemeden uzaklaştırma kararı ister. Ancak Mahkeme Ankur’un bu isteğini reddeder.

Minikleri yarışmasında ise Ved büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Şekerci kıyafetiyle kesin kazanacağını düşünen Ved yarışmayı Vansh’a karşı kaybeder. Astronot kıyafetiyle 1. Olan Vansh’tır. Ve hem yarışmayı kaybetmenin hem de şekerci kıyafeti yüzünden herkesin alayını uğramasının üzüntüsünü yaşar. Tuvalete kaçarak orada ağlar ve şalı yere fırlatır.

Ved’in morali bozuk! Oldukça moralsiz konağa dönen Ved’in bu durumu kısa sürede fark edilir. Ved annesine olanları anlatır. Şekerci olduğu için neden aşağılandığını söyler. Herkes neden ona gülmüştür diye sorgular. Şekerci olmak kötü bir şey midir? Sandiya oğluna geçmişte baban ile evlenirken bende onun şekerci olmasından utanmıştım der.

Ancak Suraj iyi yüreğiyle ülke çapında yemek yarışmasına girip kazanmış ve hepimizi gururlanırmıştır der. Ayrıca polis olmak için kimse onu desteklemediğinde Suraj beni destekledi der. Ved babasının ne denli başarılı olduğunu duyunca gururlanır. Ved koşarak Suraj’a sarılır ve onunla gurur duyduğunu söyler.

Can Yoldaşım 217. Bölüm Özeti – 4 Mart Cuma Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mohti Pari gerilimi! Diğer tarafta Pari, Mohit’in yalanını ortaya çıkarır. Aile onun uzun zamandır yurt dışında olduğunu söylemiştir. Ancak gerçek Pari’nin pasaportu bulmasıyla açığa çıkar. Mohit ve Pari arasında gerilim ise durmak bilmez. Mohit Pari’den okula gitmemesini ister. Suraj ve Sandiya araya girerek Mohit’in saçma bir şey yapmasını engellerler.

Ved ise Sandiya’nın verdiği bu güzel dersten sonra okula gider. Okulda öğretmen çocuklardan bir yazı yazmasını ister. Ved babasını yazar. Sandiya’ın anlattığı fedakarlıkları, yemek yarışmasında birinciliğini. Ardından Ved tahtaya çıkarak tüm bunları sınıfa okur. Herkes Ved’in babasına hayran kalır. Ancak Ved okul müsameresinde şekerci kıyafeti yüzünden onunla alay edildiğini hatırlar. Bu yüzden babasının mesleği hakkında herkese yalan söyler. Suraj’ın büyük bir otel sahibi olduğunu anlatır. Onun bir şekerci olduğunu herkesten saklar.

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir