Can Yoldaşım 217. Bölüm Özeti – 4 Mart Cuma

Can Yoldaşım 217

Anasının Oğlu! Sandiya Gibi POLİS OLDU!

Can Yoldaşım 217. bölüm özetinde Sandiya ve Suraj Ved’i okula kaydetmişti. Okulda ise şans eseri Ved, Vansh ile kavga etmiş Sandiya çocukları ayırırken Ankur ve Ankita’yı görmüştü. Bu karşılaşma geçmişi aydınlatmış Ved ve Vansh’ın aslında kardeş oldukları anlaşılmıştı. Peki 217. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 217.bölüm özeti devam ediyor.

Kardeşler bir arada! Ved’in okula başlamasıyla beraber iki kardeş birbirleriyle uğraşmaya devam eder. Hem Ved hem de Vansh yaptıkları şakalarla birbirlerini zor duruma düşürür. Sandiya ve Suraj yıllar sonra çocuklarını gördükleri için mutludur. Aynı şekilde Santoş ve Arun’da bir buluşma ayarlanmasını ve torununu görmek ister.

Ankur ise bu durumdan hiç memnun değildir. Sandiya ve Suraj’ın tekrar Vasnh’ı görmesi Ankur’da endişe yaratır. Sandiya’nın gerçeği Vansh’a anlatması veya Vansh’ın bir şekilde gerçekleri öğrenmesi Ankur ve Ankita’nın çocuklarından kopmasına sebep olabilecektir. Ankur’un bu endişeleri devam ederken Vansh’ın okulda yapılacak gösteriler için polis kıyafeti giymesi ikinci bir şok yaratır. Vansh tıpkı annesi gibi olmuştur.

Ankur endişeli! Vansh’ın bu tarz giyinmesi Ankur’un sert tepkisine neden olur. Ankur, Vansh’tan bu tarz polis kıyafetini çıkarmasını ister. Vansh bu duruma şaşırırken Ankita araya girerek durumu yumuşatır. Polis kıyafetiyle gelen çok öğrenci olacağını söyler.

Diğer tarafta Ved ne kıyafet giyeceğini bilemez. Suraj oğlundan polis kıyafeti giymesini ister. Tıpkı annesi gibi polis olmasını söyler. Vansh polis kıyafeti giymez. Onun yerine şekerci olmak ister. Başına şal sararak babası gibi şekerci olacağını söyler.

Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 217. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mahkeme kararı! İkili okulda kıyafetleriyle katılırlar. Ved şekerci olurken Vansh astronot kıyafeti giymiştir. Çocuklar böyle bir yarışmada boy gösterirken Ankur’un mahkeme kararı ailelerin bu törene katılmasını engeller. Mahkemede Ankur’un isteği Suraj ve Sandiya’nın oğlundan uzak kalmasını sağlamaktır. Mahkemeden uzaklaştırma kararı ister. Ancak Mahkeme Ankur’un bu isteğini reddeder.

Minikleri yarışmasında ise Ved büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Şekerci kıyafetiyle kesin kazanacağını düşünen Ved yarışmayı Vansh’a karşı kaybeder. Astronot kıyafetiyle 1. Olan Vansh’tır. Ve hem yarışmayı kaybetmenin hem de şekerci kıyafeti yüzünden herkesin alayını uğramasının üzüntüsünü yaşar. Tuvalete kaçarak orada ağlar ve şalı yere fırlatır.

Ved’in morali bozuk! Oldukça moralsiz konağa dönen Ved’in bu durumu kısa sürede fark edilir. Ved annesine olanları anlatır. Şekerci olduğu için neden aşağılandığını söyler. Herkes neden ona gülmüştür diye sorgular. Şekerci olmak kötü bir şey midir? Sandiya oğluna geçmişte baban ile evlenirken bende onun şekerci olmasından utanmıştım der.

Ancak Suraj iyi yüreğiyle ülke çapında yemek yarışmasına girip kazanmış ve hepimizi gururlanırmıştır der. Ayrıca polis olmak için kimse onu desteklemediğinde Suraj beni destekledi der. Ved babasının ne denli başarılı olduğunu duyunca gururlanır. Ved koşarak Suraj’a sarılır ve onunla gurur duyduğunu söyler.

Can Yoldaşım 217. Bölüm Özeti – 4 Mart Cuma Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mohti Pari gerilimi! Diğer tarafta Pari, Mohit’in yalanını ortaya çıkarır. Aile onun uzun zamandır yurt dışında olduğunu söylemiştir. Ancak gerçek Pari’nin pasaportu bulmasıyla açığa çıkar. Mohit ve Pari arasında gerilim ise durmak bilmez. Mohit Pari’den okula gitmemesini ister. Suraj ve Sandiya araya girerek Mohit’in saçma bir şey yapmasını engellerler.

Ved ise Sandiya’nın verdiği bu güzel dersten sonra okula gider. Okulda öğretmen çocuklardan bir yazı yazmasını ister. Ved babasını yazar. Sandiya’ın anlattığı fedakarlıkları, yemek yarışmasında birinciliğini. Ardından Ved tahtaya çıkarak tüm bunları sınıfa okur. Herkes Ved’in babasına hayran kalır. Ancak Ved okul müsameresinde şekerci kıyafeti yüzünden onunla alay edildiğini hatırlar. Bu yüzden babasının mesleği hakkında herkese yalan söyler. Suraj’ın büyük bir otel sahibi olduğunu anlatır. Onun bir şekerci olduğunu herkesten saklar.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir