Can Yoldaşım 216. Bölüm Özeti – 3 Mart Perşembe

Can Yoldaşım 216

Her Şey Ankur’un OYUNUYMUŞ! Sandiya’nın Çocuğu YAŞIYOR!

Can Yoldaşım 216. bölüm özetinde Vansh bebek hayatını kaybetmiş, Sandiya ve Suraj büyük bir üzüntü yaşamıştı. Dizide yaklaşık 10 yıllık bir süre geçmiş minikler büyümüş ve Sandiya kendini işine adamıştı. Peki 216. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 216.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya görevden döndü! Konağa geri gelen Sandiya tüm çocuklar çeşitli hediyeler verir. Çocuklar hediyelerden dolayı mutludur. Mutlu olmayan tek çocuk Ved’dir. Annesinin aldığı hediyeler onun ilgisini çekmez. Hepsi kitap veya aklı güçlendirecek oyunlardır. Sandiya çocuklara masal okuyacağını söyler.

Çocuklar bunu kabul ederken Sandiya kitabı okumaya başlar. Kısa sürede tüm çocuklar uyuklamaya başlayınca Sandiya ne yapacağını bilemez. Tam bu noktada Suraj olaya müdahale eder. Çocuklarla beraber masalı canlandırmaya başlarlar. Burada Suraj’ın Sandiya’ya göre daha iyi bir ebeveyn olduğu anlaşılır. Nitekim Ved’de Sandiya’nın ona yaptırmak istediklerinden kaçarken hep babasına sığınır.

Diğerleri nerede? Zaman sıçramasında bir diğer merak noktası ise ortalıkta olmayan Mena, Vik ve Mohit’tir. Bunlardan Mena ve Vik seyahate çıktıkları için yoktur. Mohit ise oldukça şaşırtıcı bir şekilde geri döner. Yaklaşık 6 yıllık bir seyahate çıkan Mohit geri döndüğünde bir keşişe dönüşmüştür. Aile onu bu halde görünce gözlerine inanamaz.

Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 216. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mohit seçtiği yoldan dolayı pişmandır. Keşiş olmanın ona göre olmadığını 6 yıl içinde öğrenmiştir. Ailesine geri dönmek ister. Emily’den af diler. Emily ise onu bir başına bırakıp giden Mohit’ten zaman ister. Tüm bunları hazmetmek kolay değildir.

Kim bu Vanch? Mohit konağa geri dönerken minik Vansh yine yaramazlık peşindedir. Saklambaç oynarken bir cipe binene Vansh aracın hareket etmesiyle kendini okulda bulur. Ved okulda patenci çocukları görür. O da paten kaymaya heveslenir. Ancak paten işi bir hayli zordur. Ved’in denemeleri başarısız olur. Vanch isminde bir çocuk Ved’e güler. İkili kısa sürede arkadaş olurlar.

Suraj yaramaz Ved’i bulmaya geldiğinde Vanch’ıda görür. Vanch kulaklıkla babası ile konuşuyordur. Vanch’ın telefonda baba derken Suraj bunu üstüne alınır. Vanch’ın ona baba diye seslenmesi Suraj’ın içinde anlam veremediği bir duygu oluşturur.

Sandiya Suraj gerilimi! Ved’in yaramazlıkları artık sınırları zorlar. Sandiya bu çocuğa iyi bir terbiye verilmesi gerektiğini düşünür. Bu denli şımarık olmasından da Suraj’ı sorumlu tutar. Her şeye evet denmemesi gereklidir. Suraj, Ved’in uslanması için iyi bir okula gitmesini ister. Ved paten kaydığı okulu beğendiği için oraya gitmek ister. Ancak Sandiya Ved’in her istediğinin olmayacağını söyleyerek onu reddeder. Suraj, Sandiya’yı ikna etmek isterken Sandiya oldukça kararlı duruş sergiler.

Can Yoldaşım 216. Bölüm Özeti – 3 Mart Perşembe Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Ancak Ved’in ısrarları ve Suraj’ın da sözleriyle Sandiya ikna olur. Sandiya okula gidip ağırlığını koyarak Ved’i kayıt yaptırır. Burada dil sorunu yüzünden Suraj’ı alaya alan görevliye de haddini bildirir. Baba oğul böyle gülü bir kadına sahip oldukları için gurur duyarlar.

Vansh bebek yaşıyor! Kayıt bittikten sonra Vanch şans eseri bu seferde Sandiya’yı annesi zanneder. Ardından Sandiya’dan özür dileyip okul bahçesine gider. Ved’te okulun bahçesine çıkar. Burada ikili paten yüzünden kavgaya başlayınca Sandiya ve Suraj onları ayırmak için yanlarına gelir.  Sandiya, Ved’e kızar ve arkadaşından özür dilemesini söyler.

Tam bu esnada Vanch’ın anne ve babası gelir. Sandiya onları gördüğünde şoke olur. Bu ikili Ankita ve Ankur’dur. Burada geçmişe bir flashback yaşanır. Uçurumdan düşme sırasında Vansh bebek kurtulmuştur.

Ankur ve Sandiya birbirlerini suçlarken bu haber onları sevindirmiştir. Sandiya oğluna sarılırken Ankur ve Ankita üzülür. Bunun üzerine herkes büyük bir karar imza atar. Sandiya ve Suraj bundan sonra Ankita ve Ankur ile görüşmeyecektir. Böylece Sandiya fikrinden vazgeçmeyecektir. Ancak bu tesadüf karşılaşma işleri değiştirir.

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın