Can Yoldaşım 181. Bölüm Özeti – 27 Ocak Perşembe

Can Yoldaşım 181

Korkutan Patlama! Maya Kim? Prema’da HAİN ÇIKTI!

Can Yoldaşım 181. bölüm özetinde Mena’nın yaptıklarına daha fazla dayanamayan Vikram ona kuma getireceğini söylemişti. Raj ise ele geçirdiği sabun parçasıyla yeni bir plan hazırlığına girer. Peki 181. Bölümde bizleri neler bekliyor? Raj’ın planı işe yarayacak mı? Can Yoldaşım 181.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 181. bölüm özetinde Mena çaresiz! Vikram’ın Prema ile evleneceğini duyan Mena kendini yakma girişiminde bulunur. Ancak Mena’nın bu çabası pek de işe yaramaz. Mena ailenin kendi yanında yer almasını ister. Vikram ise Prema ile evlenmekte kararlıdır. Nitekim Arun’un Vikram’ın yanında yer alması Mena’nın ailenin desteğini alma çabasını baltalar.

Sandiya Arun’un Vikram’a destek vermesine tepki gösterir. Ancak Arun bu konuda hem Sandiya hem de Mena’ya sert çıkışır. Ailenin büyüklerinin sözüne karşı gelinmemesini söyler. Mena’nın ise geçmişte yaptıklarını anlatır. Dükkanın kapatılması, Santoş’un hapse girmesine sebep oluşu, bebekleri değiştirmesi. Kısaca Mena’nın yaptıkları saymakla bitmez. Arun’un desteğini alan Vikram bu konuda daha da ileri gider. Mena’yı yatak odasından kovar. Mena bunu istemezken tüm aile yatak odasında toplanır. Bu esnada Disha’nın bombalı oyuncağı da Mısri’nin elinde geri sayımını sürdürüyordur.

Can Yoldaşım 181. Bölüm Özeti

Can Yoldaşım 181. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raj’ın kaçış planı! Mena ve Vikram’ın aile sorunlarından sonra Sandiya işinin başına geri döner. Zakir ile ölü farelerle ilgili konuşurlar. Zakir Raj’ın hücresinde bulunan fareleri araştırdığını söyler. Sandiya cezanın ertelenmesinden endişelenir. Tam bu esnada kötü bir koku tüm evi sarar. Sandiya ve Zakir burunlarını kapatırlar.

Tüm ekip Raj’ı hücreden çıkarır. Bu esnada Sandiya kokunun nereden geldiğini anlamaya çalışırken Raj’ın tuzağını fark eder. Raj sabun ve bir takım kimyasallarla herkesi bayıltan bir gaz oluşturmuştur. Sandiya bunu fark edip uyaramadan düzenek patlar ve her yer gazla dolar. Raj gazdan etkilenmemek için maske takarken Sandiya başta olmak üzere tüm polisler bayılarak etkisiz hale gelir. Bu fırsatı değerlendiren Raj kaçmayı başarır.

Suraj Gerçek Hayatta Görücü Usulü ile Evlenmiş

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Raj neyin peşinde! Raj kaçıp hemen Disha’yı arar. Disha’dan bombalı düzeneği hazırlamasını ister. Disha düzeneği yerleştirdiği bebeği bulamaz. Konaktan birinin aldığını düşünerek konağa ziyarete gider. Bu esnada Zakir kendine gelir ve Sandiya’nın yanına giderek onu ayıltmaya çalışır. Sandiya kendine geldiğinde Raj’ın da yanında olduğunu görür.

Sandiya bu duruma şaşırır. Raj için bu durum iyi bir kaçma fırsatıyken neden kaçamamıştır. Sandiya ve diğerleri baygın olduğu için neler olduğunu anlamamışlardır. Ayrıca Raj’ın kaçamadığı için üzgün olması gerekirken hiç de üzgün değildir. Sandiya bu durumdan kuşkulanır. Bu esnada Disha ise bombalı bebeği almayı başarır.

Sandiya ipucu buldu! Mena’nın Vikram ile yaşadığı olaylı süreç konakta devam eder. Tüm bunlar yaşanırken Sadniya’nın aklı Raj’ın yaptıklarındadır. Bu duruma kafa patlatan Sandiya sonunda ipuçlarını birleştirir. Zakir’i arayarak ona Raj’ın hücreden kaçtığını daha sonra geri geldiğini anlatır. İkili buluşarak bu durumu düşünür. Zakir, Raj’ın 10 dakika içine çıkıp gelmiş olabileceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Can Yoldaşım 181. Bölüm Özeti – 27 Ocak Perşembe

Can Yoldaşım 181. Bölüm Özeti

Zakir’in bu düşüncesi doğrultusunda ikili eve 10 dakika mesafedeki tüm mekânlara bakınırlar. Kısa süre içinde Sandiya telefon açılabilecek bir dükkan fark eder. İkili dükkana giderek sahibini sorgularlar. Sahibi başını kapatan birinin geldiğini doğrular. Bu kişinin eşkali Raj ile benzerdir. Sandiya tüm arama kayıtlarını dükkanın sahibinden ister.

Sandiya şoke oldu! Arama kayıtlarına ikili bakarken Sandiya şoke olur. Orada yazılı numaralardan biri bombalı patlamada ölen babasına aittir. Zakir ve Sandiya, Raj’ın nasıl bir manyaklık peşinde olduklarını anlayamazlar.

Sandiya ve Zakir bu durumun izini sürerken aile festival alanına gider. Herkes oldukça mutlu şekilde eğlenceye odaklanır. Bu esnada Suraj’ın dikkatini oyuncak bebek çeker. Bebeğin Mısri’ye ait olduğunu düşünür ancak aynı bebek onda da vardır. Suraj etraftakilere oyuncağın onlara ait olup olmadığını sorar. Herkes hayır cevabı verir. Suraj bebeği polise götürüp teslim eder. Polis bebeği kontrol ettiğinde içindeki düzeneği fark eder ve hemen ıssız bir yere götürüp bombayı patlatır. Bu durum büyük korku yaratırken Sandiya da bomba patlamasını duyup endişelenir.

Can Yoldaşım 181. Bölüm Özeti

Disha’nın koyduğu bu düzenek insanlara zarar vermese de büyük bir korku yaratmıştır. Zaten teröristlerin amacı da budur. Tüm halk korku içinde kaçışırken Disha, Prema ve Maya yan yana gelir. Böylelikle Prema’nın da hain olduğu ortaya çıkar. Peki kötülüğün sembolü olan Ravana kostümü giyen Maya kimdir? Tüm ekip daha büyük bir saldırının hazırlığını konuşur.

Gelecek Bölüm Özetini Kaçırmayın… Gelecek Bölümde Neler Olacak?

 • Sandiya’ya Tehdit Mesajı! BÜYÜK SALDIRI OLACAK!
 • Tehdit kaseti!
 • Para dolu çanta!
https://youtu.be/OvDEYOw2-Xk
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın