Can Yoldaşım 169. Bölüm Özeti – 15 Ocak Cumartesi

Suraj Suçlularla Yumruk Yumruğa! Sandiya Tepelerine BİNDİ!

Can Yoldaşım 169. bölüm özetinde Zakir ve Suraj kılık değiştirmiş ve suçluları tuzağa çekmek istemişti. İkili bu oyunu başarıyla yerine getirirken artık tek yapmaları gereken suçluları suçüstü yakalamaktır. Peki 169. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 169.bölüm özeti devam ediyor.

Takip sürüyor! Motor hırsızlarıyla anlaşan ikili hemen soluğu kuyunun başında alırlar. Hırsızlar yedek motor parçaları için buraya gelecektir. Kısa bir bekleyişten sonra tahmin edildiği gibi hırsızlar kuyunun başına gelip parçaları çıkarır. İçlerinde polis kılığına girip Zakir ve Suraj’ı test eden adamda vardır. Suraj bir an önce adamları tutuklamak ister. Ancak Sandiya onu durdurur.

Sandiya’nın amacı piyonlar değildir. Bu piyonları yöneten kişi olan Vinet’tir. Zakir’e Sandiya ile aynı fikirdedir. Bu yüzden adamları yakalamak yerine takibe almaya karar verirler.

Suraj’ın hatası pahalıya patlıyordu! Konakta ise heyecanlı bekleyiş devam eder. Santoş ne olduğunu çok merak ediyordur. Konakta bir o yana bir bu yana yürüyüp durur. En sonunda dayanamayan Santoş telefonu alıp Suraj’ı arar. Suraj telefonu sessize almadığı için bir anda hırsızların paniğe kapılmasına sebep olur. El feneri ile sesi takip eden hırsızlar etrafı kolaçan ederler. Kimsenin olmadığına emin olunca işlerine devam ederler. Bu esnada Suraj telefonunu tamamen kapatır.

Can Yoldaşım 169. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Can Yoldaşım 169.bölüm özeti-

Ertesi gün olduğunda Suraj ve Zakir erkenden hazırlıklara başlar. Bugün hırsızlarla motorların alımı için buluşacaklardır. Ev halkı Suraj’ın bu tarz bir şeye girmesinden oldukça endişelidirler. Ancak Surja kararlıdır. Zakir’le beraber buluşma alanına giderler.

Suraj Gerçek Hayatta Görücü Usulü Evlenmiş!

Merak Ediyorsan Hemen Tıklamalısın

Suraj yakayı ele verdi! Buluşma alanına gelen Zakir ve Suraj tamirci ile görüşür. Motor alışverişini sorunsuz yaparlar. Suraj motorları ona getiren kişiyle de tanışmak istediğini söyler. Tamirci onu Vinet’in yanına getirir. Zakir ve Suraj motor hırsızlarının ele başıyla sonunda karşı karşıya gelmiştir. Vinet kendini Mohit olarak tanıtır. Ayrıca Suraj’ın dövmelerinin yıprandığını da fark eder. Elindeki suyu Suraj’ın yüzüne döker. Vinet ilk bakışta ikilinin sahtekar olduğunu anlamıştır.

Gerçeğin açığa çıkmasıyla iki grup arasında kavga çıkar. Kıyasıya bir kavga yaşanır. Suraj ve Vinet yumruklaşır. Güçlü olan Suraj Vinet’i sıkıştırır. Ancak Vinet’i tam yakalayacakken yangın tüpünü açarak kaçmayı başarır. Dışarıda olanları takipte olan Sandiya Vinet’i takibe alır. Onu bir uçurumun eteğinde sıkıştırır. Viten uçurumdan atlayarak kaçmak isterken Sandiya onu son anda yakalar ve tepesine biner. Vinet böylelikle tutuklanmış olur.

Can Yoldaşım 169.bölüm özeti-

Can Yoldaşım 169. Bölüm Özeti – 15 Ocak Cumartesi Günü Neler Olacak?

Ekibin başarısı takdire şayan! Zakir ve Snadiya’nın başarısı elbette amirin övgüsünü alır. Bu başarıdan dolayı amir rozet takacağını söyler. Zakir bu başarıda Sandiya’nın da payının olduğunu söyler. Amir tek bir rozet olduğunu söyler ve Zakir’den karar vermesini ister. Zakir bu konuda kararsız kalır.

Tüm ev halkı konakta otururken kısa süre sonra Zakir gelir. Zakir’in yanında Mohit vardır. Mohit’i gören ev halkı çok mutlu olur. Santoş oğluna sarılır ve bu küslük böylece son bulur. Zakir Sandiya’ya bir konuyu daha açıklar. Başarı rozeti konusunu. Sandiya bu görevin lideri Zakir diyerek rozeti onun hak ettiğini söyler. Tüm suçluların yakalanması ve her şeyin düzene girmesi aileyi oldukça mutlu eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Kavita belası ve Chavi! Tüm bu aksiyondan sonra diğer sorunlar ise hala olduğu gibi yerli yerinde duruyordur. Bunlardan ilki Kavita belasıdır. Kavita için artık seçimlere çok az zaman kalmıştır. Anketlerde önde olan Kavita seçimleri kazanarak Sandiya’ya meydan okur. Sandiya ise onun gerçek yüzünün er ya da geç ortaya çıkacağını söyler.

Chavi ise sahte bebek oyununu nasıl bitireceğini düşünür. Bunun için planı ise oldukça risklidir. Chavi düşük yaptığını söyleyerek bu yalandan kurtulmak ister.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir