Emanet 292.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Salı

emanet 292

Yaman’ın Son Doğum Günü!

Emanet 291.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 291.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 291.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde romantizm, iltifatlar ve sürprizler havalarda uçuşurken adım adım kötü sona doğru ilerleyişimiz devam ediyor. Yaman’ın doğum günü yaklaşırken herkes çok ama çok mutlu olacak. Ta ki Yaman’ın aniden kötüleşip gerçek ortaya çıkıncaya dek!

Ters köşeler bıktırdı! Gelecek bölüm tahminlerimize geçmeden önce senariste değinmeden geçemeyeceğiz. Seher geceliğiyle Yaman’a sürpriz yapmış ve ikili oldukça yakınlaşmıştı. Ancak yine bir ters köşeyle ikilinin yakınlaşması yarı da kesilmişti. Senarist çiftimizin birlikteliğine bu denli karşıysa keşke onları hiç evlendirmeyip aynı yatakta da uyutmasaymış. Bu romantizm ve sürükleyicilikten ziyade dizinin gerçekçiliğine zarar veriyor.

Ufak eleştirimizi bir kenara bırakırsak Yaman hastalığını saklamakta kararlı. Başına ne denli büyük bir iş açtığından da habersiz. Yaman sürekli gerçekleri saklayarak etrafındakilerin mutlu olacağını zannetse de onlara ileride nasıl kötülük yaptığını yakında görecek. Bu durum Yaman’ın doğum günü partisinde ortaya çıkacak. Yaman belki erken davransa herkesten gizli de olsa iyileşme sürecine girebilirdi. Ancak şimdi Yusuf’un Seher’in tüm sevdiklerinin önünde yere yığılacak ve o mutlu anları zehre çevirecek.

“Kötü günleri geride bıraktık. Şimdi sırada daha kötü günler var” Yaman’ın hastalığının açığa çıkmasıysa dizide büyük bir yıkımı başlatacak. Seher deli gibi sevdiği adamı kaybetmenin korkusuyla baş başa kalırken Canan ise sinsi planını devreye sokacak. Ancak Canan’ı ve hepimizi ters köşe edecek kardeşlik gerçeği işleri kökten değiştirebilir.

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

2 Comments on “Emanet 292.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Salı”

Bir yanıt yazın