Emanet 292.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Salı

emanet 292

Yaman’ın Son Doğum Günü!

Emanet 291.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 291.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 291.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde romantizm, iltifatlar ve sürprizler havalarda uçuşurken adım adım kötü sona doğru ilerleyişimiz devam ediyor. Yaman’ın doğum günü yaklaşırken herkes çok ama çok mutlu olacak. Ta ki Yaman’ın aniden kötüleşip gerçek ortaya çıkıncaya dek!

Ters köşeler bıktırdı! Gelecek bölüm tahminlerimize geçmeden önce senariste değinmeden geçemeyeceğiz. Seher geceliğiyle Yaman’a sürpriz yapmış ve ikili oldukça yakınlaşmıştı. Ancak yine bir ters köşeyle ikilinin yakınlaşması yarı da kesilmişti. Senarist çiftimizin birlikteliğine bu denli karşıysa keşke onları hiç evlendirmeyip aynı yatakta da uyutmasaymış. Bu romantizm ve sürükleyicilikten ziyade dizinin gerçekçiliğine zarar veriyor.

Ufak eleştirimizi bir kenara bırakırsak Yaman hastalığını saklamakta kararlı. Başına ne denli büyük bir iş açtığından da habersiz. Yaman sürekli gerçekleri saklayarak etrafındakilerin mutlu olacağını zannetse de onlara ileride nasıl kötülük yaptığını yakında görecek. Bu durum Yaman’ın doğum günü partisinde ortaya çıkacak. Yaman belki erken davransa herkesten gizli de olsa iyileşme sürecine girebilirdi. Ancak şimdi Yusuf’un Seher’in tüm sevdiklerinin önünde yere yığılacak ve o mutlu anları zehre çevirecek.

“Kötü günleri geride bıraktık. Şimdi sırada daha kötü günler var” Yaman’ın hastalığının açığa çıkmasıysa dizide büyük bir yıkımı başlatacak. Seher deli gibi sevdiği adamı kaybetmenin korkusuyla baş başa kalırken Canan ise sinsi planını devreye sokacak. Ancak Canan’ı ve hepimizi ters köşe edecek kardeşlik gerçeği işleri kökten değiştirebilir.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

2 Comments on “Emanet 292.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Salı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir