Can Yoldaşım 164. Bölüm Özeti – 10 Ocak Pazartesi

Can Yoldaşım 164

Sandiya’nın Yeni İş Yeri! RESMEN ÇÖPLÜK!!!

Can Yoldaşım 164. bölüm özetinde Suraj’ın yaptığı hata Sandiya’nın kıdeminin düşürülmesine sebep olmuştu. Sandiya yerine ise Zakir göreve atanmıştı. Peki 164. Bölümde bizleri neler bekliyor? Kıdemi düşürülen Sandiya ne yapacak? Can Yoldaşım 164.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya gerçeği saklıyor! Trafik şubesine geçirilen Sandiya bu durumu ailesinden saklar. Suraj onu işine bırakmak istediğinde Sandiya Suraj’a yalan söyleyerek erkenden iner. Biraz yürümek istediğini dile getirir. Suraj geri dönerken Sandiya karakol yerine trafik şubenin yolunu tutar.

Bu esnada Santoş Sandiya’nın içeceğini yanına almadığını fark eder. Suraj’ın yanına giderek bunu Sandiya’ya vermeleri gerektiğini söyler. Bu esnada Sandiya trafik şubede yeni ekibiyle konuşup dosyaları inceler.

Gerçek ortaya çıktı! Santoş ve Suraj ise trafik şubeye varırlar. Sandiya’nın odasına geldiklerinde ise adeta yıkılırlar. Özellikle Santoş neye uğradığını şaşırır. Burası eski ofisine göre çok ama çok kötüdür. Yol kenarında küçücük bir konteynırdır.

Santoş burayı görünce durumu anlar. Oğluyla beraber Sandiya’yı nasıl zor bir duruma soktuklarını öğrenmiş olur. Tabi bu durum Santoş’u büyük bir yıkıma uğratır. Santoş ayılıp bayılmaya kendini suçlamaya başlar. Başında bulunan maang tikkasını çıkarır. Sandiya ve Suraj onu sakinleştirmeye çalışsa da başaramazlar. Santoş bunu yaparak her aynaya baktığında yaptığı ayıbı hatırlamak istediğini söyler.

Can Yoldaşım 164. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Can Yoldaşım 164.bölüm özeti – Santos Sandiya’yı zor duruma soktuğu için kedisini cezalandırıyor.

Sandiya ne yapacak? Sandiya yeni işine başlarken Zakir’de Sandiya’nın ofisine yerleşir. Ekiple tanışır. Yeni iş gününde Zakir’i ilk ziyarete gelen Suraj olur. Suraj, Sandiya’nın affedilmesi konusunda Zakir’den yardım ister. Onun yeni görev yerini ve şartlarını anlatır. Zakir bu konuda kendisinin bir şey yapamayacağını söyler. Ancak üst düzeydeki amirler bu işi değiştirebilir.

Çaresiz Suraj dışarı çıkarken bir grup kadın eve gelir. Kadınlar Sandiya’yı göremeyince şaşırırlar. Onu geri isterler. İşlerini Sandiya’nın hızlıca çözdüğünü söylerler. Suraj bu sözleri duyunca mutlu olur. Halkın Sandiya’yı sevmesi onun geri gelmesini belki sağlayabilir diye düşünür.

Kavita’nın ağır lafları! Suraj, Sandiya için çözüm yolları düşünürken Sandiya trafikte işini yapmaya devam eder. Bu esnada yanından arabasıyla Kavita geçer. Klimalı arabanın içinde olan Kavita serinlemesi için Sandiya’yı içeri davet eder. Sandiya bu alaylı teklifi reddeder.

Can Yoldaşım 164. Bölüm Özeti – 10 Ocak Pazartesi Günü Neler Olacak?

Can Yoldaşım 164.bölüm özeti – Kavita Sandiya’yla dalga geçiyor. Suraj’ı terkedip hayatına devam etmesini söylüyor.

Kavita ise konuşmasını sürdürür. Araç kullanmayı bilmeyen Suraj’ın ne diye devlet arabasını aldığını söyler. Sandiya’ya, Suraj ve ailesinden kurtulmayı ve buradan gitmeyi önerir. Kendisi evlenmeyerek kaçtı ve oldukça başarılı bir kadın oldu. Sandiya’da Suraj’dan kurtulursa çok iyi yerlere geleceğini söyler. Kavita’nın bu laflarının altında ezilen Sandiya Suraj’ı ve hayatını savunur.

Sandiya için şans! Konağa döndüğümüzde büyük bir buhran vardır. Tüm aile adeta çökmüştür. Herkes yaşananlardan dolayı mutsuzdur. Bu durumu bozan kişi Zakir olur. Sandiya ile ilgili üstlerine mektup yazmış ve vermiştir. Onun için bir şans daha talep eder. Tabi bu esnada Sandiya geri dönmesini sağlayacak bir başarı göstermelidir.

Can Yoldaşım dizisinde Sandiya’nın İlk İş Gününde Neler Olduğunu Merak Ediyor Musun?

Bu durum ailenin moralini birazda olsa toparlar. Yeni işinden dolayı fırsat bulan Sandiya’da zamanını Suraj’a ayırır. İkili birlikte sinemaya gitmeye kara verirler. Sandiya tekrar işe döner. Onu ziyarete gelen Zakir’dir. İkili arkadaşça tüm olanları konuşurlar. Sandiya Suraj’ın ehliyetini yırttığını ve durumunun iyi olmadığını söyler.

Sandiya fark yaratıyor! Suraj ve ailevi sorunların yanı sıra Sandiya yeni geldiği polis departmanında fark yaratır. Trafik şubeye yeni projeler getirir. Bunlardan ilki sahte polis tabelaları yaparak sürücülerin kurallara uymasını sağlamaktır. Zakir Sandiya’nın bu yaptıklarıyla kısa sürede eski yerine geleceğini söyler.

Aşk Yakar Yeniden Yayından Kalktı!

Merak Ediyorsan Hemen Tıklamalısın

Sandiya departmanda fark yaratırken tüm aile onun için fikir arar. Sandiya başarılı bir iş yaparsa terfi alarak eski görevine iade edilebilecektir. Santoş, Suraj hepsi bu duruma kafa patlatır.

Can Yoldaşım gelecek bölüm özetini kaçırmayın.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın