Can Yoldaşım 162. Bölüm Özeti – 8 Ocak Cumartesi

Can Yoldaşım 161

Santoş, Mohit’e Tokatı GEÇİRDİ! Kapıya ATTI!

Can Yoldaşım 162. bölüm özetinde Sandiya, Santoş’un akademideki başarı için Kavita ile konuştuğunu öğrenmiş ve kırılmıştı. Bu arada konağa gelen kargo ve içinden çıkan herkesi şaşırtmıştı. Peki 162. Bölümde bizleri neler bekliyor?  Can Yoldaşım 162.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın sürprizi! Elinde paket ile içeri giren adamlar herkesi şaşırtır. Paketin yanına koşa ve onu açan elbette Mena olur. Kargo paketinden çıkan şey öğütücüdür. Herkes bunun nereden geldiğini merak ederken Sandiya öğütücüyü Santoş için aldığını söyler. Sandiya sadece öğütücü almakla da kalmaz diğer aile üyelerine de hediyeler verir.

Bu esnada Santoş’un komşusu Daisa gelir. Kendi öğütücüsünü çalıştırmayı beceremeyen Daisa yardım istemeye gelmiştir. Santoş’un aldığı öğütücüyü görünce şoke olur. Mena hemen atlayarak bunu Sandiya’nın ilk maaşı ile aldığını söyler. Tabi Daisa hemen lafı yapıştırır. Üç adet erkek evladı olan Santoş’a gelininin öğütücü almış olmasına dikkat çeker.

Mohit işten kovulmuş! Daisa Santoş’u bozduğunu düşünse de Santoş altta kalmaz. Tıpkı oğulları gibi gelinin de ilk maaşını kutlamasından dolayı mutlu olduğunu söyler. Kızlarını oğullarından ayırmadığının altını vurgular. Daisa bu cevabın altında ezilir.

Can Yoldaşım’ın Suraj’ı Bakın Nasıl Evlenmiş!

Merak ediyorsan Hemen Tıklamalısın

Can Yoldaşım 162. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Can Yoldaşım 162.bölüm özeti- Ooooo Mohit Beyler evi mi terk ediyor?

Ertesi gün Santoş öğütücüyü kullanırken pek memnundur. Öğütücü oldukça işini görüyordur. 3 oğlu ve gelini çalıştığı için mutlu olur. Bu esnada Chavi gelir. İş için bankaya gittiğinde Mohit’in kovulduğunu öğrenmiştir. Chavi bunu hemen Santoş’a yetiştirir.

Aile gerçeği öğrendi! Chavi’nin bu sözüne başta kimse inanmaz. Ancak Chavi ağır sözlerine devam eder. Evde herkesin ismini ve yaptıkları işi sayar. Çalışmayan tek kişinin olduğunu onun da Mohit olduğunu açıklar. İnanmazlarsa ona sormalarını ister. Ayrıca Mohit’in sona aylarda ne yaptığını hatırlatır.

Santoş bunu düşününce Mohit’in sürekli evde olduğunu fark eder. Mohit bunu inkar etse de Chavi kanıtlarını sunmaya devam eder. Üstelik Mohit’in işten atılmadığını istifa ettiğini de anlatır. Köşeye sıkışan Mohit gerçeği itiraf eder. Tüm aile ona kızsa da hemen destek olur. Mohit bankacılık sistemini anlatır ve istifa ettiği için ona başka iş vermediklerini söyler.

Mal Mohit! Ailenin dayanışması yine devam eder. Suraj Mohit’e iş önerir, Sandiya önerir, herkes bir iş önerir. Ancak Mohit hepsine burun kıvırır ve beğenmez. Nasihate ihtiyacı olmadığını söyler. Chavi, Mohit’in şımarıklığına değinerek Santoş’a sitem eder. Mohit kimsenin endişelenmemesini yakında iş bulacağını söyler. En kötü Emily ile çalışırım der.

Mohit’in bu sözleri sonrası Santoş’un kan beynine sıçrar. Mohit’e okkalı bir tokat geçirir. İşsiz olması yetmezmiş gibi bir de karısının kazancına göz dikiyordur. Bu tokat herkesi şoke ederken Santoş Chavi’nin haklı olduğunu, bu zamana kadar Mohit’i şımarttığını kabul eder.

Can Yoldaşım 162. Bölüm Özeti – 8 Ocak Cumartesi Günü Neler Olacak?

Santoş Mohit’i Kovdu! Mohit bunca lafa rağmen uslanmaz. Bu sefer karısının parasını yemenin neden kötü olduğunu savunur. Santoş’un iyice gözü döner ve Mohit’i konaktan kovar. Derhal eşyalarını topla ve git der. Karına ve çocuklarına sahip çıkabilecek konuma geldiğinde dönebilirsin der. Mohit yalvarıp yakarsa da Santoş’un kararı netti.

Can Yoldaşım 162.bölüm özeti

Mohit iş araya dursun Sandiya karakola döner. Bir kadın gelerek ona taksi şoförlerini şikayet eder. Sandiya bu işi araştıracağını söyler. Ancak taksicilerle uğraşmak hiçte kolay olmaz. Sandiya tutuklama emri verse de taksi çeteleri polise başkaldırmışlardır.

Taksici belası! Nitekim Sandiya nasıl bir belanın içine düştüğünü kısa sürede fark eder. Müşteriden fazla para alan taksiciler, kaba davranışlar ve daha birçok şey. Sandiya kurallara uymayan taksicilerin plakalarını iptal etmekle tehdit eder. Sandiya bununla mücadele ederken Suraj ise yeni aldığı ehliyeti ve arabasıyla Sandiya’ya sürpriz yapmak için hareket etmiştir.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın