Can Yoldaşım 156. Bölüm Özeti – 2 Ocak Pazar

Can Yoldaşım 156

Adım Adım Gelen Kumpas! Sandiya Kavita’yı Alt Edecek mi?

Can Yoldaşım 155. bölüm özetinde Sandiya sahte alkol baskını yapmış ve başarılı olmuştu. Kavita ise plan yaparak Sandiya’yı zor duruma düşürmeye çalışır. Peki 156. Bölümde bizleri neler bekliyor? Kavita bu planında başarılı olabilecek mi? Can Yoldaşım 156.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ne yapacak? Etrafta gördüğü Hetal’i sorgulayan Sandiya kısa sürede onun yaptıklarını öğrenir. Baskında alınan alkolleri gizlice satıyordur. Sandiya bu davranışı için Hetal’e kızarken Hetal polislerin bunu hep yaptığını aracı olduğun söyler. Sandiya kamyona el koyarak eve yollatır.

Elbette eve gelen alkol şişeleri Santoş’un tepkisini çeker. Santoş alkole karşıdır. Bu tarz şeylerin evinin yakınında olmasını istemez. Aile üyeleri Sandiya’nın başarısını övünce Santoş azda olsa yumuşar. Sandiya, Santoş’a yarın sabah tüm bunları imha edeceğini duyurur.

Zorlu iş! Suraj ve Sandiya baş başa kalınca Suraj eşine övgülerde bulunur. Tüm yaptığı bu başarı takdire şayandır. Ancak bu buzdağının görünen kısmıdır. Sandiya işin gerçekte öyle olmadığını anlatır. Karakol oldukça zor durumdadır. Ekip arkadaşları uyum içinde değil tam tersi ihanet içindedir.

Can Yoldaşım 156. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj bu duruma üzülürken Santoş ise evdeki telsiz sesine takılır. Sandiya’dan bunu kapatmasını ister. Sandiya bunu yapamayacağını söyler. Çünkü o bir subaydır ve 24 saat görevi başındadır. Evde olması görevinden feragat edeceği anlamına gelmez. Santoş bu durumdan hoşlanmaz.

Mohit, Chavi kavgası! Santoş’un hoşnutsuzlukları Chavi ve Mohit kavgasıyla daha da artar. İkili arasında yaşanan kavga Santoş’un yaşadığı huzursuzluğu artırır. Sandiya, Santoş’a bu durumun düzüleceğini söyler. Ancak Mohit ile Chavi oldukça gürültülü kavga eder. Hatta Mohit Chavi’yi kardeş olarak artık tanımadığını, ilişkisi olmadığını söyler.

Evdeki huzursuzluklar devam ederken Sandiya işe geri döner. Yaklaşan seçimlerle ilgili güvenlik önlemlerini ekibiyle konuşur. Ekip amirleriyle toplantı apar. Burada ekip amirleri yine memnuniyetsiz halleriyle seçimlerde de bir işler karıştırdıklarını belli ederler. Sandiya’nın işi gerçekten de başından aşkındır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi üstüne Sandiya’nın kodese attığı mafya tipli adam için kefalet ödendiği haberi gelir. Oldukça ukala şekilde dışarı çıkan bu adam resmen Sandiya’ya meydan okur.

Sahte içkiler karıştı! Chavi evden giderken Santoş ona 1 kasa mango verir. Ancak Chaturi Mango yerine sahte içkileri alır. Bu karışıklık Chavi’nin kayın babasını şoke eder. Arayıp durumu Suraj’a söyler. Suraj çok özür diler, karışıklığın olduğunu anlatır. Chavi’nin kayın babası ise Sandiya’nın başarılarından haberdar olduğunu söyleyerek karışıklığı hoş karşılar.

Can Yoldaşım 156. Bölüm Özeti – 2 Ocak Pazar Günü Neler Olacak?

Karakolda ise Sandiya ekibin ayrı ayrı yemek yemesine karşı çıkar. Bir birlik olduğunu gündeme getirir. Bu esnada küçük ipuçları ise işlerin çok farklı yerine gideceğini gösterir.

Bunlardan biri Sandiya’nın restoranda ücretsiz yemek yemesidir. İkincisi kayıp sahte alkol kasası ve bir takım fişler. Tüm bunlar ileride Sandiya’ya yönelik yapılacak kumpasın ipuçlarıdır. Nitekim Kavita’nın konağa gelip Santoş’u kumpas konusunda uyarması da bu işin kimin planı olacağının kanıtıdır. Sandiya gizliden gizliye kendi aleyhinde oluşan bu kumpası fark edebilecek mi? 

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir