Can Yoldaşım 153. Bölüm Özeti – 30 Aralık Perşembe

Can Yoldaşım 153

Sandiya Kupayı Aldı! En İyisi O!

Can Yoldaşım 153. bölüm özetinde Sandiya ve bahriyeliler isyancılarla büyük bir çatışmaya girmişti. Sandiya isyancıların liderini vurmuş, müfettiş Singh’i kurtarmıştı. Bu başarı büyük bir övgü almıştı. Peki 153. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 153.bölüm özeti devam ediyor.

Pislik Kavita! Sandiya ve subaylar alaya geri dönerken Santoş ise ne denli büyük bir hata yaptığından habersizdir. Kavita ile konuşup Sandiya’nın kupayı kazanmasına yardım etmesini istemişti. Hatta bunun için gururunu bir kenara bırakıp Kavita’yı affetmişti.

Kavita ise tüm bunlara rağmen Santoş’a ardım etmez. Hatta yardımı bırakın kendi aracılarını kullanarak alayı aratır. Sandiya’ya kupanın verilmemesi için elinden geleni yapar. Kavita tüm bunları intikam için yaptığını söyler.

Sandiya resmen subay oldu! Kavita arka planda şeytanlıklar yaparken alayda ise yemin töreni için hazırlıklar tamamlanmıştır. Müfettiş eğitim hayatında birçok öğrenci grubu eğittiğini ama en özelinin bu ekip olduğunu söyler. Yaptıkları takdire şayandır. Bu esnada tribünde aile üyeleri de töreni izler. Santoş Sandiya’nın kupayı kazanıp kazanamayacağını merak eder.

Santoş gibi Sandiya’da endişelidir. Bakanlar, büyük rütbeli komutanlar tören için oradadır. Tüm subaylar yerlerine geçerek yemin vaziyeti alır. Oldukça etkileyici bir şekilde Sandiya’da yeminini eder.

Can Yoldaşım 153. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kupayı kazanan Sandiya! Yemin törenin ardından en büyük beklenti ise kupayı kimin alacağıdır. En iyi subay kim olmuştur. Herkes endişe içinde bekler. Suraj, Sandiya diğer tarafta evde bulunan Santoş ve aile üyeleri

Müfettiş sonunda bu heyecanlı bekleyişi bitirir. Kazananı açıklar. Kazanan elbette Sandiya’dır. Büyük bir gururla sahneye gelen Sandiya ödül kupasını alır. Zakir başta üzülse de o da Sandiya için gururludur. Sandiya yaptıklarıyla bunu hak etmiştir.

Kavita mors oldu! Mahllede Suraj’dan haber bekleyen Santoş ise heyecan doludur. Kavita ise telefonla arayarak Sandiya’nın kazanmasını engellediğini düşünür. Santoş’un hayal kırıklığını görecektir. Santoş’a Sandiya’nın kazanması için elinden geleni yaptığını gülerek söyler.

Bu esnada telefon gelir. Arayan Suraj’dır. Suraj Sandiya’nın kazandığını söyler. Santoş havalara uçarken Kavita’ya ne yaptıysa işe yaradığını söyler. Kavita mal gibi kalır. Planı işe yaramamıştır.

Sandiya alaydan ayrıldı! Kupanın sahibini bulması, eğitimin de bitmesiyle herkes vedalaşmaya başlar. Bu vedalaşmalarda en ilginci Zakir ve Sandiya arasında olur. Kıskançlığıyla bilinen Zakir Sadniya’yı tebrik eder. Ondan bu süreçte çok şey öğrenmiştir. Ekip ruhu, dayanışma gibi birçok kavram. Üstelik kupayı da ha eden biri kazanmıştır.

İkilinin bu konuşması tüm öğrencileri şaşırtır. Sadniya ayrıca müfettiş Singh ile de vedalaşır. Onu bu noktaya getiren ve eğitimini veren kişiye teşekkür eder.

Can Yoldaşım 153. Bölüm Özeti – 30 Aralık Perşembe Günü Neler Olacak?

Kavita’ya tokat gibi cevap! Sandiya ayrıldıktan sonra Kavita ile müfettiş tekrar görüşür. Müfettiş kupayı kazanan kişinin haberini almış olmalısın diyerek Kavita’yı arar. Ona öğrenci ve eğitmen arasındaki bağı anlatır. Ayrıca paranın ilke ve duruşu satın alamayacağını söyleyip suratına kapatır. Kavita bir şokta buradan yaşar.

Elbette bir konuyu Sandiya es geçmez. Hatta bu Sandiya için en önemli şey diyebiliriz. Bu kişi tahmin edeceğiniz üzere her konuda sonsuz destek sunan ve Hindistan gibi bir yerde Sandiya’ya sonsuz güven duyan Suraj’dır. Sandiya onu her fırsatta överek gurur duyduğunu belli eder.

Hindistan’da 2021 Yılına Damga Vuran Filmler

Okumak içi Hemen Tıkla

Evde ise heyecan doruktadır. Sandiya’nın gelişi için hazırlıklar yapılır. Tüm mahalle guruları olan Sandiya’yı bekler. Etraf karnaval alanı gibidir. Ancak akşam olunca kesilen elektrikler herkesin moralini bozar. Üstelik bugün sınavda vardır ve öğrencilerde mağdur olur.

Durumun düzeltilmesi için halk müfettişi arar ancak müfettiş kimseyi sallamaz. Taki telefonu Sandiya alana dek. Sandiya kendini tanıtır. Müfettiş bir subayla konştuğunu duyunca korkar. Hemen sorunu düzeltir. Sandiya için elbette tek sorun bu değildir. Emily’nin mühürlenen dükkanı da onun yardımına muhtaçtır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir