Can Yoldaşım 111. Bölüm Özeti – 18 Kasım Perşembe

Can Yoldaşım 111

Santos, Her Şeyi Öğrendi! Ama …

Can Yoldaşım 110. bölüm özetinde Emily ve Sandiya yarışmaya devam ediyordu. Son bölümde yarışma sorularının sızdırıldığı ortaya çıkmıştı. Santos da Sandiya’nın ailesini korumak için suçu üstüne aldığını duymuştu.Peki Can Yoldaşım 111.bölümde bizleri neler bekliyor? Yarışmada neler yaşanacak? Can Yoldaşım 111.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde yarışmaya ara verilince herkes evlerine döner. Santos gergin olduğu için evdeki tüm ışıkların açık olmasına kızmaya başlar. Sandiya ışıkları kapatmaya başlarken Chavi ve Mena’da kendi arasında kavgaya tutuşur. Suraj onları durdurmaya çalışırken Mena, Chavi’ye kopya çekme suçunu da Sandiya’ya attığını söyler. Santos, Emily meselesinden sonra şimdi de Chavi gerçeğiyle yüzleşmeye çalışıyor. Chavi’nin ona yalan söylemiş olabileceğini düşünür.

Mohit ve Emily de odalarında yarışma hakkında konuşuyorlar. Emily adamın adını vermemesi noktasında şanslı hissediyor. Mohit ise bu durumu kendi lehlerine çevirebileceklerini söyler. Suçu Sandiya’ya atmaya çalışacaklar. Emily bunun haksızlık olabileceğini söyleyeceği yerde bu yalan karşısında Sandiya’nın kendisini yakalayacağını söyler.

Santos Chavi’nin Yalancı Olduğunu Görüyor! Santos ise bir plan düşünür. Sandiya’dan geleneksel yemeklerinden biri olan vadi’s yapmasını ister. Santos uzaktan Sandiya’nın tamamladığını görünce hamurların yerini değiştirir. Ardından Chavi’ye kıyafetlerini alması için çağırır. Chavi geldiğinde yanlışlıkla hamurların üstüne basar. Ardından hamurları tekrar kabın içine koyar ve hiç yapılmamış imajı verir. Santos ise uzaktan izleyip kızının böyle şeytanca rol yapmasına şaşırıyor. Santos kızının yanına gidip Sandiya’ya verdiği görevi yapıp yapmadığını sorar. Chavi gerilir. Santos, Chaturi’den hamurları toplamasını ister. Chaturi Sandiya’ya seslenip hamurları yapmamış olduğunu söyler. Sandiya şaşırır. Yaptığından emindir. Chavi ise yarışma gerginliğinden unutmuş olabileceğini söyler. Santos olanları uzaktan izlemeye devam eder.

Santos olay yerine Chavi’nin tokasını bırakarak Sandiya’nın anlamasını sağlıyor. Sandiya ve Chavi yüzleşmeye başlar. Bu yüzleşmede Sandiya Chavi’nin ayak sargısında sınav kağıdının damgasının olduğunu söyler. O güne dair kanıtlar elindedir. Chavi kimsenin duymamasını ister. Chavi suçlarını itiraf ederken Santos hepsini duymuştur.

Can Yoldaşım 111. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Santos Gerçekleri Saklıyor! Santos olanları Arun’a yetiştirir. Santos olanlara çok sinirlenmiştir. Sandiya’nın kanıtı olmasına rağmen Chavi’yi şikayet etmemiş, üstüne Emily’nin de suçunu üstüne almıştır. Santos bunların sebebini anlayamadığını söylüyor. Arun ise tüm bunların Sandiya’nın aile bütünlüğünü korumak için yaptığını anlatır. Santos Arun’un sözleri karşısında duygulanır. Sandiya bir gelinin tüm özelliklerini taşıyordur. Böyle bir gelinleri olduğu için çok şanslı olduklarını konuşurlar. Arun bunları Sadiya ve Suraj’a anlatacağını söylerken Santos her zamanki gibi onu durdurur. Çünkü hala Sandiya’nın polis olmasını istemiyordur. Bu yüzden 3.küpün kırılmasını istiyordur.

Santos iki küpün kırıldığını üçüncüsünün de kırılmasıyla artık Sandiya’nın ailesini düşüneceğini söyler. Arun artık şaşkına döner. Arun ilk iki küpün Santos’u mutluluğu olduğu ama son küpün Suraj’ın güvenine ait olduğu için kıramayacağını söyler. Santos bunu çok iyi bildiğini bu gücü zayıflığa dönüştürmesini diliyor.

Suraj, yarışmaya gitmek için herkesi hazır olmasını istiyordur. Yalnız Santos ortalıkta yoktur. Menakşi, Emily’i kızdırmak için; Santos’un Sandiya’nın kazanması için dua etmeye gitmiş olabileceğini söyler. Santos daha sonra çıkagelir. Santos elinde yaralar gören Suraj, Sandiya’dan zerdeçal ezip getirmesini ister. Sandiya, Suraj’ın Santos’un yaralarına bakamadığını ikisi arasında özel bir bağın olduğunu hisseder.

Can Yoldaşım 111. Bölüm Özeti – 18 Kasım Perşembe Günü Neler Olacak?

Sandiya Şifreyi Çözecek Mi? Etkinlik alanına doğru ilerlerken Santos’a, Satish Chandra adında birinden telefon gelir. Duyanlar bu Satish Chandra’nın kim olduğunu merak ediyor. Yarışma sunucusu Abhimanyu artık yarıfinalde olduklarını duyurur. Bugün kazananlar direkt finale çıkacaktır. Santos bunu duyunca gerilir. Yarışmacılar kilitli bir odaya girer. Sandiya anahtarla açmaya çalışırken anahtar kırılır. Tüm sorumluluk Sandiya’ya verilmiştir ve oda anahtarı kırmıştır. Peki bu odadan çıkış nasıl olacaktır diye sorulur. Sandiya biraz göz gezdirdikten sonra bir şifre olduğunu görür. Bu şifreyi girince kilit açılacaktır. Sırada şifreyi çözmesi gereklidir.

Sandiya şifreyi çözmeye çalışırken Emily’de gözleriyle onu takip etmeye çalışır. Sandiya ipuçlarından yola çıkarak bir şeyler bulur. O günün tarihinin şifre olduğunu varsayar. Sandiya giderken Emily defterini ister. Sandiya’ın defterini karalayıp rakamları bulmaya çalışır. Emily son rakamı bulamaz. Sandiya bu etabı da başarıyla geçer ve artık finaldedir. Bakalım Emily’nin akıbeti ne olacak? Santos’un Sandiya ile ilgili ne tür planları var?

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir