Can Yoldaşım 110. Bölüm Özeti – 17 Kasım Çarşamba

Can Yoldaşım 110

Mohit ve Emily Soruları Çalıyor!

Can Yoldaşım 109. bölüm özetinde Emily ve Sandiya yarışmaya başlamıştı. Sandiya önde giderken Emily son turda tam puan almıştı. Peki 110.bölümde bizleri neler bekliyor? Yarışmada neler yaşanacak? Can Yoldaşım 110.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Menakşi aldığı ödülden dolayı ailesine mutlu olup olmadıklarını sorar. Santos ise mutlu olduğunu söyler. Mena bu yarışmaya oğlu Kahna ile katıldığını söyleyerek yalan söylemiş olur.

Santos alışverişe çıkacakken duvarda asılı duran fotoğraf çerçevesinin düştüğünü görür. Bu onlar için uğursuzluğa işarettir. Santos yeni bir çerçeve almaya karar verir.

Santos Gerçekler Öğreniyor! Santos fotoğrafı çerçeveletmelerini isterken adam fazla fiyat söyler. Santos itiraz edince daha önce Sandiya’nın da fotoğraf çerçevelettiğini öğrenir. Bu Sandiya’nın suçu üstüne alırken sunduğu kanıtlardan biriydi.

Santos eve geri döndüğünde Mena’nın kadınlara yaptığı sohbeti duyar. Sandiya’nın gerçekleri sakladığına dair konuşmalar döner. Böylece Santoş asıl suçlunun Emily olduğunu öğrenir.

Suraj, Sandiya’nın yarışmada insanları salondan çıkarma fikrini nasıl bulduğunu çok merak etmiştir. Sandiya ise bunu Suraj sayesinde yaptığını belirtir. Suraj’ın Sandiya’ya gazeteye sarıp getirdiği jalebi sayesinde olduğunu vurgular. O gazete kağıdında yazan haberden yola çıkarak bu fikri bulduğunu söyler.

Emily ve Mohit Soruları Çalıyor! Emily ve Mohit cephesinde ise Mohit bildiğimiz gibi. Sürekli Emily’i hata yapmaması konusunda uyarıyor. Ayrıca yarışmada görevli bir arkadaşına ulaşıp ondan yardım etmesini istiyor. Mohit ve Emily ana kapıya çıkarlar. Mohit arkadaşını içeri alır. Onlara yarışmada çıkacak soruyu ve cevapları yazılı olduğu bir kağıt verir. Emily yarışmada başarılı olursa onlardan para istediğini de açıkça beyan eder.

Can Yoldaşım 110. Bölüm Özeti – 17 Kasım Çarşamba

Bu arada Sandiya’yı da uyku tutmamış aşağı inmiştir. Emily Sandiya’nın geldiğini görünce endişelenir. Mohit elindeki kağıdı hemen bir yere sıkıştırır. Sandiya onlara burada ne yaptıklarını sorar. Mohit ve Emily uykularının kaçtığını biraz yürüyüş yaptıklarını söyler.

Sandiya da uykusunun kaçtığını bu yüzden Suraj ile oyun oynayacaklarını söyleyip oyun tahtasını alır. Bu Mohit’in kağıdı soktuğu tahtadır. Mohit ve Emily’de Suraj ve Sandiya’nın odasına damlayıp onlarla oyun oynamak istediklerini söyler. Mohit, Suraj ve Sandiya’yı oyun alanından uzaklaştırmayı başardığında Emily hemen kağıdı yerinden alır.

Sandiya ve Emily Aynı Takımda Ertesi sabah yeni bir oyun günüdür. Yarışmacılar stüdyoda toplanır. Bu sefer yarışmacılar iki takım halinde yarışacaklardır. Sandy ve Emily aynı takımda olur. Chavi sonunda ikisi için aynı anda dua edebileceğini söyler. Bu oyunda oyuncular doğal afet zamanında gerekli olan malzemeleri almaları istenir. Bu yüzden büyük bir mağazaya sokarlar ve yalnızca 20 adet ürün almaları istenir. Bu oyunda Emily listeyi ezberlediği için çok aktif hareket eder. Mohit, Emily’nin ağzından bir şeyler kaçıracağını düşünüp gerilir. Sandiya ve Emily son ürünü alırken tartışma yaşarlar. Sandiya ipe yönelirken Emily tuvalet kağıdına sarılır. Son saniyelerde Sandiya’nın ipini geri bırakmaya çalışır ve aralarında anlaşmazlık oluşur. Sandiya ipe daha çok ihtiyaçları olduğunu söylerken Emily senin yüzünden kaybettik demeye başlar.

Can Yoldaşım 110. Bölüm Özeti – 17 Kasım Çarşamba Günü Neler Olacak?

Emily Yine Sandiya Sayesinde Kazanıyor! Yarışmacıların eşyalarının puanları toplanır. Sunucu ip hariç puanlarının 108 olduğunu söyler. Bu puan onların geride olduğunun göstergesidir. Stüdyoda gergin bekleyiş başlar. Mohit, Sandiya’nın bilmiş tavırlarına kızar. Bu oyunda Emily’i dinlemesi gerektiğini savunur. Sunucu ipin puanını öğrenmek ister. İpin puanı önce 0 olarak gösterilir. Sandiya gözyaşlarına boğulur. Bu oyunu kaybettikleri anlamına geliyordur. Ama sunucu oyun oynar ve tekrar baktıklarında ipin puan 15’dir. Böylece Emily ve Sandiya öne geçmiş olur. Sunucu ipin doğal afetlerde kurtarıcı olduğunu söyler. Emily’e dönüp tuvalet kağıdını seçme sebebini sorar. Emily sessiz kalır. Bir kez daha Emily, Sandiya sayesinde bu turu da geçmiş olur.

Mohit tekrar arkadaşıyla bağlantı kurmaya çalışır. Oyunun yeni turu için yeni bilgiler edinmeye çalışır. Bu arada da bu adamın birilerine yardım ettiğini öğrenir ve ifşa eder. Herkes şoke olurken Mohit ve Emily endişelenir. Sunucu yarışma sorularının sızdırıldığını bu yüzden yeni oyun için zamana ihtiyaçları olduğunu söyler. Yakında bu yarışmacıyı da bulacaklarını söyler. Sandiya’yı da cesaretinden ve dürüstlüğünden dolayı över.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir