Can Yoldaşım 109. Bölüm Özeti – 16 Kasım Salı

Can Yoldaşım 109

Emily, Sandiya’yı Geçiyor!

Can Yoldaşım 108. bölüm özetinde Emily ve Sandiya arasında yeni bir meydan okuma yaşanmış kazanan Sandiya olmuştur. Büyük yarışma günü gelir.  Peki 108.bölümde bizleri neler bekliyor? Yarışmada neler yaşanacak? Can Yoldaşım 109.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde yarışmanın ilk turu başlar. Yarışmacılar bir odaya alınır. Bardakları üs üste dizip kırmamaları istenir. Yarışmacıların aileleri stüdyodan izlerler. Yarışmacılar bardakları dizerken ışıklar gider. Ardından renkli ışıklar yanmaya başlar. Konsantre bozan yüksek sesler çalmaya başlar. Yarışmacılar çok zorlanır. Bu oyunun amacı tehlike anında konsantreyi korumaktır. Sandiya zorlanır. Daha sonra kendini toplar. Emily’de zorlanırken; Mohit onu izlerken sinirlenir.

Emily Yine Çok Şanslı! Yarışma etabı tamamlanır. Sunucu yarışmacıların bardaklarını saymaya başlar. Emily’nin bardakları sayılır ve elendiği söylenir. Mohit bu duruma çok sinirlenir. Suraj onu teselli eder. Sandiya ise bu etabı başarılı şekilde tamamlamıştır. Puanları yüksek olanlar ayrılır. Geriye üç kişi kalır bunlardan biri de Emily’dir. Sunucunun yanına biri gelir ve bardakların yeniden sayılmasını ister. Emily yine şans eseri bu turu da tamamlar.

Menakşi de “Sağlıklı Bebekler ve Anneleri” yarışmasına katılır. Mena bu yarışmaya kendi kızıyla katılır. Menakşi’nin gözleri bağlanır ve kendi çocuğunu bulmasını isterler. Menakşi burada kızıyla hiç vakit geçirmeden onu nasıl bulacağını düşünür. Bebeklere tek tek dokunurken Menakşi’nin kızı annesinin elini tutup bırakmaz. Böylece Menakşi kızı sayesinde bulmuş olur. Kızının onu hissettiğini biliyordur.

Can Yoldaşım 109. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Emily ve Sandiya yemek molasındadır. Mohit her fırsatta Emily’i azarlıyordur. Sonuncu geldiğini ve diğer turlarda nasıl performans göstereceğini sorar. Mohit’in aksine ise Suraj, Sandiya’ya övgülerde bulunur. Arun oğlu Mohit’i Emily’i destekleme konusunda bir kez daha uyarır.

Yarışmanın diğer etabına geçilir. Sinema salonunda izleyiciler vardır. Sunucu yarışmacılara odada bir bomba olduğunu ve yarışmacıların dışarıya çıkartılmasını ister. Sandiya bunu nasıl yapacağını düşünür. Gerçek söylenirse kargaşa çıkacak ve yaralanmalar meydana gelecektir. Bu yarışmacılar kriz yönetimini nasıl gerçekleştirecektir?

Emily’den Şaşırtan Hamle! Sandiya’nın çok az bir zamanı kalmıştır. Sinema salonuna gidip başrol oyuncularının geldiğini ve isteyenlerin fotoğraf çektirebileceğini söyler. Emily de bir isyan çıkartıp paralarını geri almaları gerektiğini söyler. Böylece diğer yarışmacılarda turu tamamlar. Sunucu tek tek stüdyoya çağırıp puanlarını açıklar. Sandiya bu turda 95 puan alır. Birçok yarışmacıyı geride bırakır. Sıra Emily’e gelir. Santos gitmek ister oldukça gergindir. Mohit de karısına güvenmiyordur. Ama Emily herkesi şaşırtır ve 100 puan alır.

Diğer tarafta Menakşi de yarışmayı kazanmıştır. Kupayı alıp eve getirmiştir. Menakşi kupasını Santoş’a göstermeye çalışırken Santos’un ayağına düşürür.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir