Emanet 251.Bölüm Fragmanı – 15 Kasım Pazartesi

Emanet 251

Canan Konağa Sızmayı Başardı!

Emanet 251.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 251.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 251.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Canan Artık Konakta! Canan başarılı hamleleriyle konağa girmeyi başardı. Sefillikten gelen Canan, zenginlikten başı dönüyor. İyi ki zamanında sizi terk etmişim diyerek zalimce konuşabiliyor. Bakalım bu servetin üstünde durması uzun soluklu olacak mı? Canan çok can yakacak ama sonunda kendi canı da yanacak!

Canan dediğimiz gibi zenginlikten başı dönecek! Her defasında daha fazlasını isteyecek! Gözünü hırs ve para bürüyecek! Çocuklarına zarar vermek aileyi parçalamak için her yolu deneyecek karakterde bir kadın!

Zuhal ve Canan Tanıştı! Zuhal, Yaman annesine nefret kustuğu için Canan’a temkinli yaklaşıyor. Canan’ı saf hasta, pişman bir kadın sanıyor. İki tarafta sonunda birbirlerinin gerçek yüzünü görecek. Zuhal Canan’ın hasta olmadığını, Canan da Zuhal’in Yaman’ın peşinde olduğunu ileriki bölümlerde Zuhal’in yürüdüğünü bile görecek! İki cambaz bir ipte oynamaz misali birbirlerini tehdit edip sırlarını saklamak zorunda kalacaklar. Zuhal’in isteği Seher’i Yaman’ın gözünden düşürmek ve evden göndermek olacak… Canan’ın gözü zaten Yaman’ın servetinde. İleriki bölümler çok can sıkacağa benziyor.

Seher ise Yaman’ın yanından bir an olsun ayrılmıyor. Yaman, annesini eve soktuğu için kendini yenilmiş hissediyor. Seher ise ona her zaman ihtiyaçları olduğunu vurguluyor. Bunlar Yaman ve Seher’in iyi günleri diyebiliriz.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir