Can Yoldaşım 106. Bölüm Özeti – 13 Kasım Cumartesi

Can Yoldaşım 106

Emily de Sandiya’yla Aynı Yarışmaya Katılacak!

Can Yoldaşım 105. bölümde Suraj, Santoş’u ikna etmeyi başarmıştı. Sandiya yarışmada başarılı olabilmek için eve televizyon getirilmişti. Peki 106.bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 106.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Emily’nin çıkışı herkesi şaşırtmıştı. Emily böyle bir tepki alacağını ummadığını söyler. Santoş Emily’nin bu yarışmaya katılmasına izin vermezken ; Sandiya ise Emily’e kimseye danışmadan böyle bir karar verdiği için tepki toplamaya çalıştığını anlatır.

Bhabasa da Sandiya’nın polis olmaya çalıştığı için bu yarışmaya katıldığını anlatır. Peki Emily durduk yere bu yarışmaya neden katılmak istediği sorulur. Emily sessiz kalır.

Santoş aileden biri farklı bir yol çizince devamında da böyle pürüzlerin çıktığını söyleyerek Sandiya’ya laf söylemeye çalışır.Mohit de Emily’i azarlamaya başlar. Sandiya’nın eyalette dereceleri olduğunu nasıl olurda onunla yarışmayı göze almaya çalıştığını sorar. Emily de Mohit’in paranın çoğunu fona yatırdığını bu yarışmadan kazandığı parayla onu karşılayabileceklerini anlatır. Emily ve Mohit uzun tartışmalardan sonra Emily’nin yarışmaya katılmasına karar verirler.

Sandiya ve Suraj da Emily’nin bu ani çıkışını konuşurlar. Sandiya Emily’nin çıkışı yüzünden Santoş’un öfkesinin çoğaldığını söyler. Suraj da Sandiya’ya katılarak Emily’nin bu konuda ısrarcı olmaması için konuşmaya karar verirler. İkili eve girdiklerinde Emily, aile üyeleriyle konuşuyordur. Bu yarışmaya katılmak istemesinin sebebinin ailesinin iyiliği için olduğunu ; Sandiya’nın zeki bir öğrenci olup bu yarışmada başarılı olacağını söyler. Ama aileden iki kişinin katılımıyla birlikte kazanma oranının arttığını ve sonuçta hangisi kazanırsa kazansın eve para gireceğini söyler.

Can Yoldaşım 106. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Santoş, Emily’nin yarışmaya katılmasına izin verir. Herkes şaşırır. Emily, Santoş’a teşekür eder. Şimdi Sandiya ve Emily evde ders çalışıyordur. Santoş Mohit’i yanına çağırarak televizyon giderlerinin yarısını ödemesini ister. Mohit para kazanmak için evde çocuklara ders vermeye başlar.

Sandiya Suraj’ın tatlıcı dükkanında çalışıyordur. Suraj ona rahatsız olmamasını evde kendi odasında çalışmasını ister. Sandiya ise Suraj’ın yanında çalışmaktan mutlu olduğunu dile getirir. Suraj, Sandiya’ya çay hazırlar. Sandiya, Suraj’ın gece geç saatlere kadar kendisini cesaretlendirmek için nasıl böyle çalıştığını sorar.

Yağmur hızlanır. Santoş uzaktan onları izler. Ardından Emily’nin de ders çalıştığını görür. Mohit Emily’e sıkı çalışmasını tembihler yoksa ilk günden eleneceğini belirtir. Emily’nin aniden uykusu gelir. Mohit ise onunla dalga geçer. Emily’nin mum ışığı sönünce Mohit’den yeni bir mum getirmesini ister. Mohit uykusu geldiğini söyleyerek reddeder.

Santoş bir yanda Sandiya’ya çay servisi yapan Suraj’a diğer yandan karısına mum arattıran Mohit’e bakar! Mohit’i yanına çağırtıp ona fener uzatıp Emily’e vermesini ister. Bhabasa ise Santoş’un hareketleri karşısında şaşkındır. İki gelini arasında ayrımcılık yaptığını ima eder. Birisinin yarışmaya katılması için ortalığı kaldırıp garanti istediğini Emily’i ise hemen kabul ettiğini açıklar. Ayrıca Emily’nin yarışmayı kazaıp Sandiya’nın hayallerini bitirmesini istediği için Emily’e olan öfkesini bıraktığını dile getirir.

Santoş bu iddiaları kabul etmez. Santoş, Bhabasa’ya Mohit-Emily’nin kulak misafiri olduğu tüm konuşmasını anlatır. Mohit’in Emily’nin parasını Chit fonuna nasıl yatırdığını ve kaybettiğini ve Emily’nin Mohit’i utançtan kurtarmak için bu yarışmada yer aldığını anlatır. Bhabasa bunu dinlerken şok olur.

Santoş ayrıca Sandiya’nın hayallerini gerçekleştirmek için Suraj’ı merdiven olarak kullandığını, Emily’nin de kocasının saygınlığını kurtarmaya çalıştığını ifade eder. Mohit, Emily’e destekleyip yardımcı olmuyorsa bile Emily’nin bu hareketiyle kendi kalbinde yer edindiğini söyler. Sandiya’nın kazanınca Suraj’ın saygınlığını azaltacağını düşünüyordur. Santoş karşılaştırmaya devam edip Emily’nin de kazanması halinde Mohit’in de gururunu arttıracağını söyler. Bu sözlerden sonra Bahabaso sessiz kalır.

Yarışma günü gelir. Suraj,Sandiya ve Emily evden çıkmadan onlar için dua edilir. Menakşi kimin için dua edeceğini şaşırdığını söyler. Santoş da her zaman ailesinin mutluluğunu düşünenin ve arttıranın kazanmasını istediğini söyler.

Can Yoldaşım 106. Bölüm Özeti – 13 Kasım Cumartesi Günü Neler Olacak?

Suraj, Sandiya ve Emily çekçeke binip yola koyulurlar. Ardından Emily çok heyecanlı olduğunu belli edip notlarını okumaya devam eder. Sandiya sakin olmasını söylerken Emily bu yarışmayı mutlaka kazanması gerektiğini söyler. Sandiya ve Suraj şaşırır.

Üçlü yola koyulmuşken trafik kilitlenir. Emily panik yapar. Bakalım yarışmaya yetişebilecekler mi?

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir