Can Yoldaşım 107. Bölüm Özeti – 14 Kasım Pazar

Can Yoldaşım 107

Yarışmada Beklenmedik Gelişme!

Can Yoldaşım 106. bölüm özetinde Emily’de Sandiya ile birlikte yarışmaya katılacaktı. Emily bu yarışma için çok hırslanmıştı. Peki 107.bölümde bizleri neler bekliyor? Yarışmayı kazanan isim kim olacak? Can Yoldaşım 107.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Suraj,Sandiya ve Emily hep birlikte çekçeke binmiş yarışma alanına ulaşmaya çalışıyordu. Yalnız bir sorun vardır. Trafik kilitlenmiş ilerlemiyordur. Ardından ambulansta yolda kalmıştır. Suraj inşalarla konuşup yolu açmaya çalışır. Emily ise yola koyulmaları için ikaz eder. Yol açılsa bile Sandiya ambulans gitmeden burada ayrılmayacağını söyler. Çünkü ambulansın içindeki canı düşünür. Emily ise kalbiyle değil aklıyla hareket etmesini ister.

Mena da dükkanda sari satışı yapar. Dükkana gelen kadınlardan biri annelerin katılacağı bir yarışmadan bahseder. Menakşi de evdeki diğer gelinlerin yarışmalara katıldığını düşünüp kendisi de bu yarışmaya katılmayı ister.

Yarışmaya Geç Kaldılar! Santos evde kızı Chavi’ye dikiş öğretmeye çalışır. Chavi evlendiğinde dikiş dikmeyeceğini söyler. Santoş Chavi’ye kızınca Chavi yine Sandiya örneğini verir. Bu arada içeriye Suraj Sand,ya ve Emily girer. Herkes şaşkındır. Yarışmanın bu kadar kısa sürmesini beklemiyorlardır. Menakşi ,Sandiya’nın tüm soruları çok hızlı yanıtlamış olabileceğini söyler. Kısa bir sessizlikten sonra Santoş neler olduğunu öğrenmek isteyince yarışmaya geç kaldıklarını öğrenir. Gerekçeyi açıklamak da Emily’e düşmüştür. Sandiya’nın ambulansa yol vermek için beklediğini söyler.

Santoş Küpü Kıracak Mı? Menakşi, Santoş’un yanına gidip artık 3.küpü de kırması gerektiğini söyler. Çünkü Sandiya’nın yarışmayı kaybetmesi halinde küp kırılacaktı. Sandiya yarışmaya girmeyi bile başaramadığı için küp kırılacaktır. Santoş küpü kırmak için eline aldığında Suraj artık umudunu yitirmiştir. Sandiya da üzülerek Suraj’a bakar. O sırada kapı çalınır. Muhabirler içeriye girer. 1000 katılımcının olduğu yarışmada ilk 10’a giren ismin Sandiya  olduğu söyleniyordur. Herkes şoke olmuştur. Peki bu nasıl olmuştur? Çünkü Sandiya yarışmaya katılamamıştır.

Can Yoldaşım 107. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Beklenmedik Gelişme! Muhabirler yarışma alanındaki trafik olayının kendilerinin bir oyunu olduğunu açıklar. Yarışmacıların vatandaşlık görevlerinin yerine getirilip getirilmeyeceği sorgulanmıştır. Bu sayede görüntülerde Sandiya’nın başarılı performans sergilediği söylenmiştir. Suraj inanılmaz mutlu olmuştur. Santoş sadece kafasını sallayarak yanıt verir.

Menakşi, Santoş’un yanına gidip son küpün kırılmaya niyetinin olmadığını söyler. Bu son küpü kırmak çok zor olacaktır deyip Santoş’un sinirini bozar. Ardından Menakşi, Emily adına üzüldüğünü söyler. Ambulansa yardım etmeyi bilmiyorsa bu onun suçu değil der. Ama organizatörler yanıldıklarını Emily’nin de bu yarışmanın adaylarından birinin de Emily olduğunu söyler. Herkes şaşırır. Emily’nin Sandiya’ya yardımcı olduğu için böyle bir karar alındığı söylenir. Oysaki Emily, Sandiya’yı vazgeçirmek için çaba sarf ediyordu.

Sandiya ve Suraj odalarına geçmiştir. Suraj polis olmanın çok zor olduğunu söyler. Yarışmanın bile çok akıllıca kurgulandığını anlatır. Sadiya ise Suraj olmasaydı o ambulansı tek başıma geçiremezdim diyor. Suraj, Sandiya’ya pasta getirerek sürpriz yapar. Suraj bu yarışmayı Sandiya’nın kazanacağından emin olduğu için pasta hazırlamıştır. İkili pastayı birbirine yedirir.

Menakşi iki gelini birbirine yardımcı olmasını kıskanmıştır. Santoş’a Sandiya olmasaydı Emily’nin yarışmayı kazanamayacağını söyler. Santoş ise Emily’i savunur. Her gelininin kendine has özellikleri olduğunu belirtir.

Can Yoldaşım 107. Bölüm Özeti – 14 Kasım Pazar Günü Neler Olacak?

Emily Sandiya’dan Gizli Çalışır! Suraj, Sandiya’ya yarışma ile ilgili bir program yayınlanacağını söyler. Emily hemen gidip Sandiya’dan detayları öğrenir.  Programın başlayacağı saat elektrik kesintisi yaşanır. Suraj hemen elektrikçi çağırsa da işlemin uzun olacağını haber verir. Emily ise komşularının anahtarını bulup gizlice evlerine gidip programı izler. Emily daha sonra yakalanır. Santoş neden Sandiya ile birlikte izlemediğini sorar. Emily bu yarışmayı mutlaka kazanması gerektiğini söyler. Santoş’un yüzünde de gülümseme vardır. Bakalım bencil Emily ve Santoş yeniden Sandiya’nın hayalleri önünde birer engel mi olacaklar?

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir