Can Yoldaşım 100. Bölüm Özeti – 7 Kasım Pazar

Can Yoldaşım 100

Santoş’un Vicdan Azabı! Sandiya Sınava YETİŞECEK Mİ?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 99. Bölümde Santoş Sandiya’ya likörlü çikolatalar vererek onu sarhoş etmişti. Sandiya uyuya kalırken Santoş ise vicdan azabıyla yüzleşir. Peki 100. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya sınavlarına girebilecek mi? Can Yoldaşım 100.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya sınavı kaçıracak mı? Santoş vicdanı ile yüzleşir. Vicdanı onu ihanetle suçlar. Santoş ise hemen kendini savunmaya çalışır. Ancak vicdanı haklıdır. Santoş Sandiya karşısında yenilmiş ve onu alt etmek için kötü yöntemlere başvurmuştur. Ertesi sabah olduğunda sınava 1 saat kalmasına karşın Sandiya hala uyuyordur.

Bu vicdan azabıyla Santoş Sandiya’nın yanına gider. Onu uyandırmaya çalışır ancak Sandiya hiç tepki vermez. Santoş Sandiya’yı nasıl uyandıracağını düşünür. Uyansa bile kendine gelmesi hiçte kolay değildir. Nitekim Santoş su serperek Sandiya’yı uyandırmak istediğinde Sandiya tekrar yatağa düşerek geri uyur.

Sandiya uyanmıyor! Santoş mutfağa inerek Sandiya’ya onu uyandıracak bir şeyler hazırlar. Ancak ne yapsa da bir türlü Sandiya’yı ayıltamaz. Chavi Sandiya için endişelenir. Bu arada Suraj’da gelir. Suraj Sandiya uyanmazsa bir yılı boşa gideceğini söyler.

Santoş Suraj’dan havlu ve su getirmesini ister. Suraj havlu almak için giderken Chavi’ye çıkmasını ve sınavını kaçırmamasını söyler. Chavi giderken evdekiler birçok şey dener. Soğuk su, buz, sıcak havlu. Tüm bu çabaların sonunda Sandiya birazda olsa ayılır.

Sınava için son dakikalar! Sandiya kendine gelirken Suraj hemen motosikletine koşar. Ancak motosiklet çalışmaz.  Hızla bir araç bulan aile yola koyulur. Ancak işler pekte iyi gitmez. Hem Sandiya yarı baygın haldedir hem de bekçi sınav başladığı için kapıyı kapatmıştır.

Can Yoldaşım 100. Bölüm Özeti – 7 Kasım Pazar

Santoş ve Suraj bekçiye yalvarsa da pis inatlı adam kapıyı açmaz. Santoş Sandiya’nın eyalet üçüncüsü olduğunu söyler. Türlü dil döker ama bekçi bana mısın demez. Şans eseri orada bulunana öğretim görevlisi duruma müdahale eder. Bekçiye kızarak Sandiya’yı içeri alır. Ayrıca böyle bir kayınvalidesi olduğu içinde çok şanslı olduğunu sözlerine ekler.

Santoş rahatladı! Sandiya biraz zorlansa da sınavını verir. Üstünde olan bu ağırlık bir türlü geçmek bilmemiştir. Chavi ile beraber kapıya çıktıklarında Suraj ve Santoş onu karşılar. Santoş sınavını sorar. Sandiya biraz zorlansa da iyi geçtiğini söyler. Suçluluk duygusu içinde olan Santoş birazda olsa rahatlamış olur. Chavi’nin sınavı ise tam bir hayal kırıklığıdır.

Diğer tarafta Emily ise şaşırtıcı bir değişim geçirir. Modern kıyafetlerden arınan Emily, sari içinde herkesi şaşırtır. Emily’nin bu dönüşümü Santoş’u da etkiler. Ancak Emily’nin hamile oluşu ve konaktan artan masraflar moralleri bozar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Chavi ise yalanlarıyla Suraj’dan para koparır. Chavi ders notları almak için para ister. Sınavları geçemezse evliliğinin riske gireceğini de sözlerine ekler.

Chavi’nin planı ise kısa süre sonra Sandiya tarafından ifşa edilir. Chavi sınav sorularını bulmuş parayı da onun için istemiştir. Sandiya bu durumu fark edince Chavi’ye kızar. Derslerini çalışarak başarılı olmasını söyler. Suraj’da onunla aynı fikirdedir. İkilinin tam tersi Mena ise Chavi’nin zekasının pek iyi olmadığını söyler ve Chavi’yi destekler.

Can Yoldaşım 100. Bölüm Özeti – 7 Kasım Pazar Günü Neler Olacak?

Chavi ne kadar çok duygu sömürüsü yapsa da Suraj ve Sandiya’nın fikri değişmez. Chavi’den sınavlara hazırlanmasını ve derslerini hakkıyla vermesini isterler. Bu esnada diğer aile üyeleri de duruma müdahil olur. Santoş’ta Chavi’nin tarafını tutar. Sınavı geçip evlenmesi yeterlidir. Santoş’un bu kararından sonra Chavi Sandiya’yı suçlar. Kendisinin evlenmesini istemediğini iddia eder.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir