Baş Tacım 123.Bölüm Fragmanı – 8 Kasım Pazartesi

Baş Tacım 123

Archana Hırs Edip İngilizce Konuşur!

Baş Tacım 122.bölüm özetinde İngilizce konuşma krizi yaşanmıştı. Arçu ise yeni bir karar alır ve bu işi halletmeye çalışır. Baş Tacım 123.bölüm özetinde neler olacak? Arçu ve Manav barışacak mı? Baş Tacım 123.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Ashna, Archana’nın evine gelir. Ashna, Archana’ya nasıl İngilizce konuşulacağını anlatıyor. Ashna günlük konuşmaları anlatırken Archana asında tüm bunları bildiğini ifade eder. Onun problemi biraz aksandır biraz da özgüven.. Ashna ve Archana tv şovları izleyip ilerleme kaydederler. Ashna’nın işi çıkar ve akşamüstü kendi evlerine davet eder.

Archana, Ashna’nın evine gider. Manav onu arar ve Arçu meşgul olduğunu söyleyip telefonu kapatır. Manav Arçu için endişelenir. Manav işten eve döner ama evde kimseyi bulamaz. Sandalye tepesinde uyumaya başlar. Daha sonra Archana eve girer. Manav’a erken geleceğini bilmiyordum deyip yiyecek bir şeyler hazırlar. Arkadaşının evinde yediğini söyleyip Manav yalnız kalır. Archana’nın ona soğuk davrandığını düşünür.

Ertesi gün Manav, parti için Arçu’yu arar. Arçu zaten Ashna ile birlikte olduğunu söyleyip kapatır. Manav partiye ulaşır. Darmesh ve Manav yine yan yana. Darmesh Manav’ın Arçu’yu getirmediğini zanneder. Böyle zengin bir adamın karısı doğru düzgün konuşamıyor der.

Archana,Ashna’yı aşağı indirip konukların yanına getirir. Herkes onlara bakar. Ashna’nın kocası da çok güzel göründüğünü söyleyerek iltifat eder. Manav da doğru zamanı yakalayıp izin ister ve ortaya geçer. Bir şey itiraf etmesi gerektiğini söylüyor.

Baş Tacım 123.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

“Archana’mın duygularını incitmiştim. Bunun için kendimden çok utandığımı hepinize söylemek istedim. Herkesin önünde ondan af dilemek istiyorum.” Dharmesh rahatsız görünüyordur. Manav, Archana’ya doğru yürür. Beni affet Archana der. “Bir hata yaptım. Gerçekten üzgünüm.” Manav, Dharmesh’e her şeyin onun sayesinde başladığını söyler. “İngilizce konuşmak çok iyidir. Ama bundan çok daha iyi olan birçok başka şey var. İnsanı insan yapan birçok duygu vardır. Ve hiçbir konuda, Archana hatalı değil. İyi bir insan olmak için İngilizce bilmenize gerek yok.” 

Manav, Archana’ya dönerama Archana onu durdurur ve bir şey söylemesine gerek olmadığını söyler. Ardından Archana o günkü yabancı misafirlerin yanına gidip İngilizce sohbet eder. Darmesh yenilir. Archana ve Manav da birbirine sarılır. Tüm misafirler Archana ve Manav’ı alkışlamaya başlar.

Parti çıkışında Arçu Manav’dan arabayı durdurmasını ister. Geçmişteki günlerini anımsarlar. Yağmura yakalanıp ıslanırlar. Birlikte romantik anlar yaşarlar.

Arçu Soham’ı da alıp Varsha’nın yanına gelir. Varsha çok mutlu olur ve hemen Soham’ı kucağına almak istiyor. Arçu bu bahaneyle Varsha’ya yemek yedirmeye çalışır. Satish gelir. Arçu’yla yalnız konuşmak istediğini söyler. Buraya Soham ile gelmesinin doğru olmadığını ve Varsha’yı alıştırmamasını ister. Satish yavaşça Soham’ı Varsha’nın kucağından alıp annesine verir.

Baş Tacım 123.Bölüm Fragmanı – 8 Kasım Pazartesi Günü Neler Olacak?

Satish eve döndüğünde Varsha’yı odasında bulamaz. Varsha evin içinde de yoktur. Bhavna kim bilir başımıza daha neler gelecek diye bekliyor. Satish, Arçu’yu arayıp haber verir. Satish’in dediği olur. Varsha ablasının evine gelmiştir. Arçu onu içeri davet eder. Soham’ı kucağına verip Satish’i aramaya gider. Satish onu oyalamasını bir yere göndermemesini ister. Arçu geri döndüğünde onları bulamaz her yere bakar. Dışarı çıktığında Varsha ve Soham’ı bir köşede bulur. Varsha hava aldıklarını söyler. Ardından Satish kızacağı için gitmesi gerektiğini söyler.

Manav iş yerinden izin istemiştir. Bu izinle birlikte Archana ile birlikte seyahate çıkmayı planlar.

Bizleri Dizi Haber Youtube Kanalından Takip Edebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCAQepOQuZSQ-rUU-CFHjoag

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir