Benimle Kal Purvi – Priyal Mahajan Kimdir?

Benimle Kal Purvi - Priyal Mahajan Kimdir?

Priyal Mahajan Hakkında Bilinmeyenler

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimle Kal dizisinin Purvi’si merak edilmeye başlandı. Dizinin başrol oyuncuları ekran yüzü olarak sevildi. Benimle Kal Hint dizisinde Purvi karakterini Priyal Mahajan canlandırıyor. İşte Priyal Mahajan hakkında bilinmeyenler…

Benimle Kal Purvi - Priyal Mahajan

Priyal Mahajan, 3 Ekim 2001 Çarşamba günü Yeni Delhi’de doğdu . Goodley Public School, New Delhi’de okudu. 

Punjabi bir ailede doğdu. Annesi astrolog olarak çalıştı.

Priyal Mahajan, oyunculuk kariyerine model olarak başladı. Cadbury Celebrations, CHIK Shampoo ve Fair & Lovely Anti Marks Cream gibi birçok markanın reklamlarında rol aldı.

Priyal Mahajan’da instagramda keşfedilenler arasında. Bir ajans onun fotoğraflarını beğeniyor ve teklif götürüyor. Ailesini ikna edip Mumbai’ye taşınması bir yılını alıyor.

Aynı zamanda eğitimli bir Kathak Dansçısıdır.

Simba adında bir evcil köpeği vardır.

Burcu terazi.  

Dizide canlandırdığı Purvi karakteriyle molkki geleneğini gözler önüne serdiler ve yasak olmasına rağmen devam eden bu geleneği dizi sayesinde kaldıran bölgeler olduğu söyleniyor. Priyal Mahajan bu durumdan memnuniyetini dile getiriyor.

Tv oyuncusu Priyal, oyunculuk kadar şarkı söylemeyi de seviyor. Boş zamanlarını seyahat ederek ve alışveriş yaparak değerlendiriyor. O bir fitness tutkunu ve düzenli olarak sosyal medyada fotoğraf ve video yayınlamaya devam ediyor. Priyal Mahajan, kendi adını taşıyan TikTok ve Instagram hesaplarıyla ün kazandı. Priyal Mahajan, bireysel TikTok videolarının sosyal medyada viral hale gelmesinin ardından ilgi odağı haline geldi.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın