Benimle Kal 7.Bölüm Özeti – 16 Mayıs Salı

benimle kal 7

Purvi’ye Hırsızlık Suçlaması!

Benimle Kal 7. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Mayıs Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 7.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 7.bölümde neler olacak? Benimle Kal 7. bölüm özetinde Purvi çocuklar için yine çırpınır. Bu sefer Purvi’nin yeni sınavı Anjali’dir. veriyor. Benimle Kal 7. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 7

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi çocuklarla birlik olmuş ve sınavlardan geçmelerine yardımcı olmuştu. Juhi’nin sınavda başarılı olması aynı zamanda doğu günü partisi vereceği anlamı taşıyordu. Böylece Purvi ve Virender meydan okuması Purvi’nin hanesine yazılır.

Purvi, Virender’e sarf ettiği sözler için özür diler. Virender kilitli odaya girer. Virender’in annesi bu odanın Sakşi’ye ait olduğunu Purvi’ye anlatır. 5 yıl önce Virender’in araba kullanırken kaza yapması ve ardından çocukları annesiz bıraktığından dolayı suçlu hissettiğini anlatır. Çocuklara baktığında bu kazayı hatırlıyordur.

Ertesi sabah Purvi, Juhi’nin kendisini özel hissetmesini sağlar. Herkes Juhi’yi karşılayıp sarılır. Juhi yine beklediği ilgiyi babasından göremez. Juhi’ye ne istediği sorulur. Juhi annesinin ona çok büyük doğum günü pastaları hazırladığı artık yiyemediği için üzgün olduğunu söyler.

Purvi, Virender’in yanına giderek Juhi için birlikte büyük bir pasta yapmayı teklif eder. Virender buna karşı çıksa da Purvi’nin ikna kabiliyeti yüksektir. Virender bu durumdan memnun kalır. Purvi’nin çocuklarla arasını düzeltmesi onu memnun etmiştir.

Anjali burada kötü niyetli bir karakter olduğu için bu düzenin bozulması için elinden geleni yapar. Çocuklara hediyeler vererek Purvi’ye vermelerini istediği hediye kutuyu uzatır. Bu kutuda Sakşi’ye ait kıyafet ve takılar vardır.

Juhi ve Manas, Purvi’ye sıkıca sarılıp ona yaptıkları için teşekkür ederler. Ona elbise ve takı kutusunu uzatırlar. Tıpkı bir anne gibi göründüğünü söylerler. Anjali ayrıca takması için evin anahtarlarını Purvi’ye uzatır.

Benimle Kal 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 16 Mayıs Salı

Davetliler gelmiştir. Purvi, Juhi’nin pastasını getirir. Virender ise Purvi’yi Sakşi’nin kıyafetleri içinde görünce pastayı ve daveti dağıtır. Purvi’ye hırsız olduğunu ve kapalı odaya girip nasıl Sakşi’nin kıyafetlerini aldığını sorar. Çocuklar babalarına gerçeği açıklamak için tepki gösterirken onları Anjali engelleyip tehdit eder. Virender herkesin içinde Purvi’den takılarını çıkarıp vermesini ister. Virender yine ceza yoluna gider. Purvi ağlayarak odasına giderken Juhi de partisinin mahvolmasıyla alayarak odasına gider.

Purvi, Virender’e kızgındır. Molkki gelini olduğu için satın alındığı için böyle davranıldığını herkesin içinde hakarete uğrayabildiği için kızgındır. İkili kozlarını paylaşır.

Ertesi sabah çocuklar Anjali gerçeğini Purvi’ye anlatır. Purvi’de onunla yüzleşmeye gider. Her şeyi Virender’e anlatacağını ama bu kez affedeceğini bir kez daha yoluna çıkmaya çalıştığında köpeklere yem edeceğini söyleyerek tehdit eder. Anjali ise bunun altında kalmayacağını Purvi ve kardeşinden sonsuza dek kurtulacağını söyleyerek yeni planlarına girişirler. Böylece düşmanlık başlamış olur.

Priyu, Anjali’nin kıza kardeşini Vaibhav’la yapmak istediğini duyar. O da gaza gelerek Vaibhav’ın ilgisine karşılık vermeyi ve bu evin gelini olmaya karar verir. Bu durumun farkına varan Vaibhav, Priyu’ya kendisine daha çok bağlamak için ilgisiz görünüp Anjali’nin kardeşine yakın davranmaya çalışır.

Bu arada Sakşi’nin kolyesi çalınır. Virender yine Purvi’yi suçlamaya başlar. Evdeki tüm odalar aranmaya başlar. Priyu’nın kolyeyi bozdurup parayla kendisine elbiseler alıp yeniden eve döndüğü gösterilir. Sırada Priyu’nın odası aranacaktır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın