Benimle Kal Molkki Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Benimle Kal Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Benimle Kal Kaç Bölüm

Benimle Kal Hint dizisi Bölüm Sayısı Kaç?

Merhaba Hint dizisi severler. Düşman Başına dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Molkki olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Benimle Kal - Kanal 7'nin Yeni Hint Dizisi
Benimle Kal – Kanal 7’nin Yeni Hint Dizisi

Benimle Kal Hint dizisi sonunda aranan kan bulundu mu dedirtti. Düşman Başına Hint dizisinin bir yayınlanıp bir yayınlanmaması, Kara Sevda’nın youtube platformuna taşınması Hint dizilerindeki heyecanı epey bir düşürmüştü. Bakalım bu yeni dizinin gidişatı nasıl olacak?

Benimle Kal Hint dizisi 8 Mayıs Pazartesi gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin yapımcısı Ekta Kapoor. Baş Tacım, Ah Kalbim gibi ilgiyle izlediğimiz dizilerin yaratıcısı.

Molkki dizisi Colours Tv’de 16 Kasım 2020’den 11 Şubat 2022’ye kadar yayınlandı. Başrollerini Priyal Mahajan, Amar Upadhyay paylaştı.

Molkki Hint dizisi orijinal bölümü 322’dir. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hindistan’da dizilerin bir bölümü 20 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 70-80 arası bölüme tekabül ediyor. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda ağustos ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Benimle Kal dizisine tüm dair ayrıntılar…

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday

  Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday

  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…

 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi

  Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi

  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!

  Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!

  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir