Benimle Kal – Kanal 7’nin Yeni Hint Dizisi

Benimle Kal - Kanal 7'nin Yeni Hint Dizisi

Benimle Kal dizisine tüm dair ayrıntılar…

Merhaba Hint dizisi severler. Düşman Başına dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Molkki olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini aldı. Benimle Kal dizisinin konusu ne? Benimle Kal dizisi oyuncuları kimler? Benimle Kal dizisi kaç bölüm? İşte Benimle Kal dizisine dair tüm ayrıntılar…

Benimle Kal - Kanal 7'nin Yeni Hint Dizisi

Benimle Kal Hint dizisi sonunda aranan kan bulundu mu dedirtti. Düşman Başına Hint dizisinin bir yayınlanıp bir yayınlanmaması, Kara Sevda’nın youtube platformuna taşınması Hint dizilerindeki heyecanı epey bir düşürmüştü. Bakalım bu yeni dizinin gidişatı nasıl olacak?

Benimle Kal Hint dizisi 8 Mayıs Pazartesi gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin yapımcısı Ekta Kapoor. Baş Tacım, Ah Kalbim gibi ilgiyle izlediğimiz dizilerin yaratıcısı.

Molkki dizisi Colours Tv’de 16 Kasım 2020’den 11 Şubat 2022’ye kadar yayınlandı. Başrollerini Priyal Mahajan, Amar Upadhyay paylaştı.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Malumunuz neredeyse bütün Hint dizilerinin başlayışı evlilik hikayesi üzerine kurulu.

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Molkki Hint dizisi orijinal bölümü 322’dir. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hindistan’da dizilerin bir bölümü 20 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 70-80 arası bölüme tekabül ediyor. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda ağustos ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kanal 7’de yayınlanacak yeni hint dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Aralarında diğer dizilerden bildiğimiz tanıdık yüzlere rastlamak mümkün…

Priyal MahajanPurvi Veerendra Pratapsingh – karakterleri oynayacak.

Amar UpadhyayVeerendra Pratapsingh– karakterini canlandıracak.

Supriya Shukla, Prakashi Singh karakterini canlandıracak.

Abhay Bhargava, Bheem diğer bir değişle, Mamasarkat karakterini canlandıracak

Shraddha Jaiswal, Anjali Yogendra Pratapsingh karakterini canlandıracak.

Toral RasputraSakshi Veerendra Pratapsingh– karakterini canlandıracak.

Mohit Hiranandani, –Veer Pratapsingh– karakterini canlandıracak

Rishika Nag –Nandini Pratapsingh– karakterini canlandıracak.

Anushka Sharma -Juhi Pratapsingh- diğer birt adı ile Khargosh karakterini canlandıracak.

Erşan Kuneri’de Ekibe Dahil Olan Yeni İsimler!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın