Benimle Kal Hint Dizisi Oyuncuları Kim?

Benimle Kal Hint Dizisi Oyuncuları

Benimle Kal Molkki Başrol Oyuncuları…

Benimle Kal Hint dizisi 8 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Benimle Kal Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Benimle Kal - Kanal 7'nin Yeni Hint Dizisi
Benimle Kal – Kanal 7’nin Yeni Hint Dizisi

Benimle Kal Başrol Oyuncuları kim?

Benimle Kal Hint dizisi 8 Mayıs Pazartesi gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin yapımcısı Ekta Kapoor. Baş Tacım, Ah Kalbim gibi ilgiyle izlediğimiz dizilerin yaratıcısı.

Molkki dizisi Colours Tv’de 16 Kasım 2020’den 11 Şubat 2022’ye kadar yayınlandı. Başrollerini Priyal Mahajan, Amar Upadhyay paylaştı.

Molkki Hint dizisi orijinal bölümü 322’dir. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hindistan’da dizilerin bir bölümü 20 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 70-80 arası bölüme tekabül ediyor. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda ağustos ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Kanal 7’de yayınlanacak yeni hint dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Aralarında diğer dizilerden bildiğimiz tanıdık yüzlere rastlamak mümkün…

Benimle Kal Başrol Oyuncuları

Benimle Kal Purvi – Priyal Mahajan

Priyal Mahajan, 3 Ekim 2001’de Hindistan, Yeni Delhi’de doğdu. Tandav (2021) ve Molkki (2020) yapımları ile tanınan bir oyuncudur. 17 yaşında oyunculuk kariyerine karar verdi. Molkki’de canlandırdığı Purvi karakteriyle oldukça sevildi ve bu parayla satılma geleneğini gözler önüne serdi.

Benimle Kal Veerendra – Amar Upadhyay

1 Ağustos 1976 doğumlu olan Hintli bir oyuncudur. Kimya Mühendisliği mezunudur. İlk oyunculuğu bir reklam çekimi üzerine olmuştur. Henüz çok küçükken izlemeye gittiği çekimlerde oyuncunun gelmemesi üzerine yönetmen seyirciler arasında Amar Upadhyay’ı seçti ve reklam çekimi gerçekleştirildi. Daha sonra podyuma çıktı ve defilelere katıldı.

Benimle Kal Prakashi Singh – Supriya Shukla

Ah Kalbimde Pragya’nın annesini çok iyi biliyoruz. Burada da Veerendra’nın annesi olarak karşımıza çıkıyor. Oyunculuk kariyerine 1992 yılında başlamıştır. Ayrıca 3 idiots filminde de rol almıştır.

Benimle Kal Sakshi Veerendra – Toral Rasputra

Toral Rasputra karşımıza daha önceden İkimizin Yerine dizisinde canlandırdığı Anandi karakteriyle çıkmıştı. Benimle Kal dizisinde ise olumsuz bir rolle karşımıza çıkacak. Purvi’nin rakibi görünecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir