Kardelen 15.Bölüm Özeti – 4 Ağustos Cuma

kardelen 15

Hadi’nin Ailesi Hacesta’yı KABUL ETTİ!

Kardelen 15. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 15.bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 15.Bölüm Full İzle.

Kardelen 15.bölümde neler olacak? Kardelen 15 bölüm özetinde Hadi’nin yaralanması kendi ailesini telaşlandırır. Şehriyar bu olayın nasıl gerçekleştiğini öğrendiğindeyse Hacesta ve Hadi evliliğini onaylar. Kardelen 15. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 15
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde Hacesta’yı laboratuvarda sıkıştıran Hasan yanlışlıkla abisi Hadi’yi yaralamıştı. Hemen kuyruğu sıkıştıran Hasan saklanmış oyunu ortaya çıkarsa diye endişeye kapılmıştı. Hacesta da bu ailede yeni bir deprem dalgası yaratmamak için Hasan olayından bahsetmemiştir. Ama Hadi’nin annesi bu olayın nasıl olduğunu sorgulamaya Hacesta’yı sıkıştırmaya başlamıştır.

Hasan ve Hacesta karşı karşıya gelince Hasan tek kelime etmemesini ister. Hacesta ise onu tehdit ederek yüksek sesle haykıracağını belirtir. Hasan hemen Hadi ile ilgilenmeye başlar. Tabi tüm bunlar suçluluk psikolojisi. Oğluyla küs olan Şehriyar da soluğu orada alır ve olayın nasıl olduğunu öğrenmeye çalışır.

Tüm bu anlar yaşanırken Ayma uyuyordur ve ertesi sabah öğrenir. Hadi ile ilgilenememiş bundan kendine pay çıkaramamıştır. Hadi’nin anne ve babası oğullarının o gece laboratuvarda ne yaptığını neden Hacesta’nın peşinden gittiğini sorgular. Hadi, Hacesta’nın oraya babasının çağırdığı için gittiğini açıklar. Ayma hemen ortaya atlayarak kaynatmaya çalışır. Şehriyar’ın kafası karışır.

Şehriyar, Hacesta’yı arayarak ne tür bir oyun çevirmeye çalıştığını oğlunu neden arayıp kafasında tüp patlattığını sorar. Hacesta telaşla her şeyi anlatır ve Hasan gerçeğini de anlatmış olur. Şehriyar Hasan’ın yanına gidince ağzından kaçırdıklarıyla suçlu olduğu anlaşılır. Şehriyar artık oğlunu yurt dışına gönderme kararı alır.

Kardelen 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 4 Ağustos Cuma

Şehriyar ve Sabika artık Hadi’nin yanında yer alır ve onun için Hacesta’nın ailesine teklif götüreceklerini söyler. Hadi büyük adımlar atıyor ama karşı taraf tam bir duvar olduğu için bu çabaları sonuçsuz kalacak gibi duruyordur.

Tüm bu anları izleyen Ayma’nın da artık evden ayrılma zamanı gelmiştir. Hesap sormak için önce annesi gelir ve ortalığı birbirine katar. Bunun üzerine Ayma’da soluğu pansiyonda alır.

Öte yandan Hacesta da tükenmiş hisseder. Eşyalarını toplayıp evine dönmek ister. Diplomasını almaya daha sonra gelmeye karar verir. Biya Hadi’ye haber uçurur. Hadi, Hacesta’dan kaçmamasını onunla kalıp köyüne hizmete edeceğini ailesinin amcasıyla tanışacağını söyler. Bu Hacesta’yı heyecanlandırırken hem de korkutur. İşin içinde Darakzay’ın çıldırması söz konusudur. Darakzay’ı kimse tutamaz böyle bir durumda.

Darakzay demişken o da Hacesta için köyde hastane yaptırmaya başlamıştır. Hem eğitiminden sonra çalışmasını hem de köyün kadınlarını düşünmüştür.

Ayma kötüydü ama arkadaşları ondan daha kötü çıktı. Hadi’nin ona kalması için Hacesta üzerinden iğrenç oyunlar kurgulamaya fikirler ortaya atarlar.

Hadi ataklarına devam eder ve Amroz’u arar. Ona duygularından bahsedip ailesiyle gelmek istediğini söyler. Amroz mecburen bu teklife karşı çıkar. Aslında Hacesta’nın Darakzay’a uygun olmadığını oda iyi biliyordur.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…