Benimle Kal 60.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Cuma

benimle kal 60

Yeni Muhtar Sakşi Seçildi!

Benimle Kal 60. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 60. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 60.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 60.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 60.bölümde neler olacak? Benimle Kal 60. bölüm özetinde Sakşi’nin hapse girmesiyle çıkması bir olur Muhtarlık seçimlerinde Sakşi ve Purvi rakip olacaktır.. Benimle Kal 60. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 60

Hint Dizi Özetleri Son bölümde kötülerden kurtulan ev halkı gönül rahatlığıyla Divali kutlamaya çalışır. Virender’e yeniden muhtar seçimleri olacağını ama bu kez bir kadın adayın olması gerektiği söylenir. Virender, Purvi’ye ondan daha iyi bir muhtar adayı göremediğini söyler. Hem adaletli hem de köyün en eğitimli kadınıdır. Purvi hem endişeli hem de heyecanlıdır. Köy halkı ise Purvi’nin aday olmasını mutlulukla karşılar. Üstelik Purvi ismini duyanlar adaylıktan çekilip onun kazanmasını istiyorlardır. Direk Purvi’nin muhtar olacağı ilan edilmek istenirken Virender buna karşı çıkar ve sürecin adaletli bir şekilde sürmesi istenir. Adaylıklar kapanırken sürpriz bir aday ortaya çıkar ve Sakşi de muhtarlık seçimlerinde yarışacağını söyler. Üstelik buraya molkki olarak değil gelin olarak geldiğini savunur. Purvi’yi yine molkkilikten vurmaya çalışır. Purvi ise onun yaptığı tüm pislikleri anlatır. Purvi ve Sakşi karşılıklı atışarak konuşmalarını tamamlar ve seçim başlar.

Seçimlerde kazanan Sakşi olur. Tüm köy halkı şaşkındır. Üstelik Sakşi yeniden sayılmasını söyler. Sakşi hile yaparak bu seçimleri kazanır. Prakashi ve Anjali de Sakşi’nin tarafını tutar ve destek verir. Purvi onlara ne kadar utanmaz insan olduklarını birbirlerinin kuyusunu kazıp yeniden bir arada görünmelerini mide bulandırıcı bulur.

Bu arada Sakşi, Prakashi ve Anjali de soluğu yeniden konakta alırlar. Sakşi yasal olarak evin kendisine ait olduğunu vurgular. Purvi ve Virender asla bu üçlüden kurtulamıyordur.

Benimle Kal 60. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 28 Temmuz Cuma

İki kadın Sakşi’den yardım istemek için eve gelirler. Bir fahişe olduğunu ve kocalarının zor kazandıkları parayı orada çarçur ettiğini paylaşıyorlar. Sakshi onlara yardım etmeyi kabul eder. O dansçıyı gösteri için buraya çağıracağını ve sonra onunla konuşacağını açıklar. Virender o kadını evlerine çağırarak iyi yapmadığını söyler. Kadın evlerine gelip dans eder. Virender ve Purvi odalarına çekilir. Müzik sesi abartılı gelince Virender bu işe bir son vermeye gidince şoke olur. Bu kadın kız kardeşi Renu çıkar. Prakashi ise kızına nasıl bu hale geldiğini sorar.

Renu sevgilisiyle evden kaçtıktan sonra sevgilisi paraları alıp kaçıyor. Ortada kalan Renu yaşlı bir adama güveniyor ama oda tuzağa çekiyor. Renu da bu dünyanın içinde buluyor kendini. Tabi duruma hemen Purvi el koyar. Renu’ya sahip çıkar ve herkesi evden yollar. Diğer kadınlar buna engel olmaya çalışırken toplum baskısından ve kocalarından şikâyetçi olmalarını ister. Sakşi bu tavırla öne çıkmayı arzularken yine Purvi ondan önce davranmış ve övgüleri kazanmıştır.

Sakşi, Renu üzerinden birkaç oyun çevirmeyi planlasa da Purvi Renu’ya sahip çıkarak yine göz doldurur. Renu, çocuklarla birlikte Purvi ve Virender’in düğün albümlerine bakar. Fotoğraflarda Purvi’nin babasını gören Renu irkilir. Onu bu tuzağa düşüren kişi Purvi’nin babasıdır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…