Benimle Kal 59.Bölüm Özeti – 27 Temmuz Perşembe

benimle kal 59

Purvi Çocuğunu Kaybeder!

Benimle Kal 59. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 59. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 59.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 59.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 59.bölümde neler olacak? Benimle Kal 59. bölüm özetinde Sakşi ve Arjun oyunlarına devam ediyor. Tüm gerçekler açığa çıkmış intikam boyutları daha tehlikeli hale varacaktır. Benimle Kal 59. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 59

Hint Dizi Özetleri Virender, Sakshi’ye itiraf etmesini söyler. Sakshi masum numarası yapar. Purvi bebeğimizi doğuracak. “Onu neden inciteyim? ” diyerek hedef şaşırtmaya çalışır.

Virender, Sakşi’ye Purvi’nin kanıtı olduğunu söyleyerek dalı kıran adamı çağırır. Adam cezasının ölüm olduğunu eğer yaşamak istiyorsa doğruları konuşmasını ister. Ondan bunu kimin yaptığını öğrenmek istiyor. Bhola, Sakshi’ye doğru bir adım atar ama onun yerine parmağını Prakashi’ye doğrultur. Prakashi ve Anjali şaşırır. Sakshi, Prakashi’ye bakar.

Bhola, bunun Prakashi’nin planı olduğu konusunda yalan söylüyor. Bana sadece bunu yapmamı söyledi. Bunun için bana para bile ödedi. Purvi ve Sakşi birbirlerine bakarlar. Bhola af diliyor. Prakashi yalan söylediğini söylüyor.

Purvi, Virender’a Bhola’nın yalan söylediğini açıklar. Kuyumcuyla konuştuğunu ve Sakşi’nin bileziklerinin durumunu vurgular. Sakşi bu duruma da bir kılıf uydurur. Böylece Prakashi ve Anjali suçlu bulunur. Evden atılmaları istenirken Purvi annesi olduğu için böyle davranmamasını ister. Sakşi ise yüzlerine kara leke sürerek onlardan da intikamını almış olur.

Sakşi’nin telefonuna Arjun’dan mesaj gelir. Sakşi tam ihtiyacı olduğu anda döndüğünü söyler ve buluşma ayarlanır. Bu arada Dşivali zamanı gelmiştir ve ev süslenmeye başlamıştır. Manas’ta evdeki dekorları videoya almaya başlar.

Benimle Kal 59. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 27 Temmuz Perşembe

Arjun ve Sakşi konuşurken onları Prakashi duyar. Üçlü bir yüzleşme yaşanır. Prakashi onları tehdit ederken Sakşi onu öldüreceğini söyler. Bu arada Manas’ta oraya gelmiş Purvi’ye yapılan düşmanlıkları öğrenmiştir. Herkesi kameraya çekmeye başlar. Arjun bunu farkedince Manas’ın peşinden koşar. Manas telefonu bir fenere yerleştirerek uçurur. Arjun sinirinden Manas’ı vurup bayılıtır.

Fener Purvi’nin arabasının önüne düşer. Purvi telefonu alıp tüm olayı izler. Purvi’nin önünü Arjun ve Sakşi keser. Tehditler burada da devam eder. Virender ve Juhi, Manas’ı baygın bulup hastaneye yetiştirir. Virender, Manas’ın özel durumundan bahseder. Doktor ise Manas’ın gayet sağlıklı olduğunu nakle ihtiyacı olmadığını söyler. Virender’in kafası karışır ve önceki doktoru bulmaya çalışır. Doktor ise kaçmaya başlar.

Purvi de kaçırılmıştır. Sakşi eve gelip Virender’i tehdit ederek kendisiyle evlenmesini şart koşar. Virender ve Juhi işbirliğiyle Purvi polisler tarafından kurtarılarak Virender ve Sakşi’nin düğününe engel olur. Sakşi ben mutlu olamıyorsam sen de olamazsın diyerek Purvi’yi merdivenlerden iterek çocuğunu kaybetmesine neden olur. Üstelik Purvi çocuk sahibi de olamayacaktır. Sakşi tüm suçu Arjun’un üstlenmesiyle kefaletle serbest kalır. Bu sefer Purvi’nin işini bitirmeye oyunlarının daha tehlikeli boyuta ulaşacağını söyler.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…