Benimle Kal 5.Bölüm Özeti – 12 Mayıs Cuma

benimle kal 5

Purvi’yi Kim Neden Öldürmek İstiyor?

Benimle Kal 5. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 5.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 5.bölümde neler olacak? Benimle Kal 5. bölüm özetinde Purvi, Juhi’nin ceza almaması için kendisini öne atar ve Virender’ın cezasını kabul etmek zorunda kalır. Bu arada evde elinde hançerle dolaşan gizemli bir kadın Purvi’ye musallat olur. Benimle Kal 5. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 5

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi arkadaşının hayatını kurtarmış bu cesur tavrı takdir toplamıştı. Virender de Purvi’nin doğruları savunan bir kız olduğunu anlamış olur. Purvi çocukların yardımıyla bu işin üstesinden geldiği için onlara oyuncak alır. Juhi bebeği görünce sevinir ama yakın davranmak istemez. Manas ise sevincini Purvi’ye sarılarak gösterir. Virender de bu anları görüp gülümser.

Purvi kilitli odanın önünden her geçişinde ürperti hissetmeye takip edildiğini düşünmeye başlar. Kafasını çevirdiğinde mavi bir sari görünce şoke olur. Ardından Anjali yanına yaklaşır ve durumu açıklayamaz.

Juhi babasının yasakladığı çalışma odasına girer ve annesinin resmini görür. Ardından yanlışlıkla boya devirince korkar. Yanan mum da resmin üzerindeki örtüy tutuşturunca epey bir korkar. Arkasından odaya giren Purvi’yi kilitleyip dışarı çıkar.

Evdekilerde her yerde Purvi’yi arar bulamaz. Juhi dayanamaz ve babasına Purvi’yi çalışma odasında gördüğünü haber verir.

Priyu ise sürekli kendini belaların içinde buluyor ve hemen de sıyrılıyordur. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar bakalım üçüncü de neler olacak. Priyu kendisini bir arabanın önüne atar ve onu evine bırakmalarını ister.

Virender çalışma odasına girdiğinde her yerin alevler içinde olduğunu görür. Virender’ın dediği ilk şey Sakşi olmuştur. Karısının tablosu yanmıştır. Bunu kimin yaptığını sorar. Juhi adım atarak öne çıkacakken Purvi buna engel olup suçu üzerine alır.

Virender bu konuda Purvi’yi cezalandırır. 5 yıldır karısının ölüm yıldönümünde onun resimlerini yaptığını ve yıl dönümüne sadece iki gün kaldığını ve bu resmi nasıl yetiştireceğini sorar. Yemeden içmeden bu tabloyu yapacak ve Purvi’de ona yardım edeektir. Purvi de cezalı olacak ve yemek yiyip su içmeyeektir.

Çocuklar kendilerini kötü hisseder. Purvi için bir şey yapmayı düşünürler. Tıpkı Purvi’nin onlara yemek hazırladığı gibi çocuklar da ona yemek götğrmeye karar verir. Anjali çocukları yakalar ve yemeğin içine uyku ilacı atar. Purvi’nin uyuya kalıp durumu açıklayamayacağını düşünür.

Priyu’nun bindiği taksideki adam da Purvi’nin evine gelir. Priyu ile aynı anda inerler ama Priyu bayılır. Priyu uyandığında kendisini tutan Vaibhav’ı azarlar. Gençler aralarında Priyu üzerinden meydan okuması yapar. Priyu, Vaibhav sayesinde güvenliği geçerek eve girer.

Purvi ve Virender brilikte resim yapmaya koyulur. Purvi hapşırarak ardından fare görüp korkarak yeniden resmi mahveder. Virender ondan sessizce arkada oturmasını ister.

Benimle Kal 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 12 Mayıs Cuma

Çocuklar, Purvi’ye işaret ederek gelmesini ister. Purvi çocukların kendisine yemek getirdiğini görür. Virender yemeğin kokusunu alır ve kapıya doğru yürür. Purvi çocuklara yemek getirdikleri için teşekkür eder. Cezasını dürüstlükle tamamlaması gerektiğini savunur. Anjali hoşnutsuz şekilde ayrılırken Virender’de gülümser.

Anjali yeniden Priyu’ya rastladığında kapı dışarı etmeye çalışırken bu kez başaramaz. Virender’in annesi duruma müdahele eder ve konuk odasına yerleştirtir.

Bu arada Purvi de Virender’in Sakşi’nin hiçbir ayrıntısını unutmadan çizmesine imrenir. Virender’in eski karısına büyük bir aşkla bağlı olduğunu anlar.

Purvi odadan ayrıldığında yine o takip edilme hissi kaplar. Elinde hançer olan bir kadın Purvi’yi takip eder ve yakasına yapışır. Purvi eline geçirdiği vazoyu kadının ayağına atarak kurtulur. Gizemli ve hançerli kadın camdan atlayarak dışarı çıkar. Purvi odaya döndüğünde gerçeği Virender’e söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır. Onun resmine odaklanmasını ister ve susar.

Sudha, Virender’in annesinin yanına topallayarak gider ve ayağının yaralı olduğu görülür. Kadın çatı katının duvarlarının tamir edilmesi gerektiğinden bahseder. Purvi boya almaya çatı katına çıkar. Gizemli kadın da çatıda duvarı Purvi’nin üzerine yıkmaya çalışır. Purvi’nin çığlık sesi duyulduğunda tüm aile çatı katına çıkar. Virender taşlar arasında Purvi’yi arar ve uzanan eli fark eder. Purvi elinde boya tutuyordur.

Purvi ona yaşananları ve hançerli kadına dair her şeyi anlatır. Evdekiler tedirgin olur ve kimin neden Purvi’nin peşinde olduğunu konuşurlar.

Virender tabloyu tamamlar. Purvi sindur getirir ve birlikte resme sindur sürerler. Böylece tablo şimdi tamam oldu der.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir