Benimle Kal 58.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Çarşamba

benimle kal 58

Sakşi Kötülüklerine Devam Ediyor! Purvi Hamile!

Benimle Kal 58. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 58. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Temmuz Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 58.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 58.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 58.bölümde neler olacak? Benimle Kal 58. bölüm özetinde Purvi, hamile kalmıştır. Sakşi ise kötülüklerine devam ediyordur. Benimle Kal 58. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 58

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Manas için ilik nakline ihtiyaç vardı. Bu yüzden Sakşi ve Virender’in çocuk yapması beklenmişti. Purvi ise taşıyıcı anne olmak istemiş bu da kabul görmüştü.

İçten içe bu durumu kabullenmeyen Sakşi, Purvi’nin hamileliğini engellemeye çalışıyordu. Her zamanki gibi bu girişimlerinde başarısız kalmıştır.

Purvi ve Sakşi hastane yolundadır. Işıklarda bir kişi gül satmaya çalışır. Adam para üstünü veremeden araba hareket eder. Sakşi ise para karşılığı bir adam tutarak Purvi’yi etkisiz hale getirerek bebeği kendisi doğurmak için ilk o odaya girer. Purvi’yi bulansa çiçekçi adam olur. Virender hemen odaya kimin girdiğini görmek için operasyonu basar ve Sakşi’yi görünce şaşırır. Sakşi ise durumu toparlamaya çalışır ve Purvi’yi hiçbir yerde göremediğini korkup kaçtığını düşündüğünü belirtir.

Sakşi’nin plan yerle yeksan olurken Purvi operasyona girer ve bebek rahme yerleştirilir. Bir ay sonra Purvi’nin hamile kalması beklenir.

Virender evde herkese görevler verir. Purvi’nin en iyi şartlarda yaşaması sağlanır. Sakşi ise önünde daha 9 ayı olduğunu söyler. Bu 9 ayda Purvi’den kurtulmayı hayal eder.

Tabi bu süreçte Sakşi bebek düşürücü yiyecekler yedirirken suçu başkalarına atar. Virender daha dikkatli olması için Purvi’yi uyarır. Purvi puja yaparken yüz üstü düşer. Sakşi çığlıklarına koşarken hemen doktor çağırılır. Purvi’nin hamile olduğu söylenir. İlk aylar kritik olacağından Purvi’nin sık sık dinlenmesi tembih edilir. Tabi Purvi’nin kayması yine Sakşi’nin işidir ve ayakkabıların altına krem sürmüştür.

Benimle Kal 58. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 26 Temmuz Çarşamba

Ertesi gün Karvaçut Bayramı’dır. Sakşi bu bayram Virender için oruç tutacak ve Purvi’den intikamını almayı düşünür. Çünkü Purvi hamiledir ve bu orucu tutamayacaktır. Sakşi, Virender ile görüşüp Purvi’nin bu orucu tutmasının riskli olduğunu söyler ve onunla konuşmasını ister. Purvi ise Virender’e oruç tutmayacağını söyleyip oruç tutacaktır. Sakşi bunu çok iyi bildiği için Purvi’yi ifşalamayı düşünür.

Purvi çaktırmadan orucunu tutmaya devam ediyordur. Akşam ay ışığı görünür ve Sakşi, Virender’i karşısına alarak orucunu açacakken Purvi bayılır. Oruç tuttuğu anlaşılır. Purvi, Virender’in kalbini bir kez daha kazanır. Orucunu açamayan Sakşi ise daha çok bilenir. Evde çatı tamiriyle uğraşan işçilerden birine para karşılığı ağacın dalını kestirir ve istediği zaman boşluğa bırakmasını ister. Purvi altındayken dal düşer. Herkes panikle Purvi’ye koşar ama sağlığı yerindedir. Virender birinin Purvi’yle uğraştığını düşünerek odasında kalmasını ister.

Sakşi ikiliyi ayırmaya çalışırken yine daha çok yakınlaştırdığını fark eder. Ertesi gün Purvi çocuklarla uçurtma uçururken balkonda dalın kesildiğini fark eder. Bunu birinin bilerek yaptığını anlar. Purvi ipuçlarını birleştirerek dalı kesen adama ulaşır ve Sakşi’nin adına ulaşır. Bunu kanıtlarıyla Virender’e sunması gerektiğini düşünür.

En sonunda Virender ve Sakşi yüzleşmesi yaşanır. Sakşi yine masum davranmaya devam ederken bakalım Virender inanacak mı?

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…