Benimle Kal 57.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Salı

Manas Sakat Kalıyor! Purvi Taşıyıcı Anne Olmaya Karar Verir…

Benimle Kal 57. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 57. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Temmuz Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 57.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 57.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 57.bölümde neler olacak? Benimle Kal 57. bölüm özetinde Purvi, Manas’ı kurtarmaya çalışırken yaralanıyor. Manas ise sakat kalıyor. Virender ve Sakşi’nin çocuk yapması beklenir. Benimle Kal 57. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 57

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde beklediğimiz olmuş Sakşi ve Arjun’u birlikte görmüştük. Geçmiş gösterilir ve Sakşi ile Arjun’un planları ilmek ilmek ördüğünü göreceksiniz. Sakşi, Virender ve çocuklara kavuşmak için bu yola başvuruyor. Ayrıca Dask’ı öldüren de Sakşi çıkıyor. Asıl amacı Purvi’yi vurmakken kurşunların hedefindeki Dask oluyor.

Arjun ve Sakşi yeni planlarını devreye sokar. Sakşi, Purvi’den önce çocukları bulup onun yalan söylediği imasında bulunmak ve Virender tarafından evden atılmasını sağlamak. Böylece Arjun hem paraları alıp Purvi’yle uzaklara gidecek Sakşi de ailesine kavuşacaktır.

Arjun çocuklarla birlikte inşaat alanına gider. Arjun, yerini söyleyip para ister. Çocuklar da bu telefon konuşmasıyla birlikte kaçırıldıklarını anlayıp koşup saklanırlar. Arjun da parayı alabilmek için özellikle Sakşi’nin bu durumu fark etmemesini sağlamaya çalışır.

Virender, Purvi ve Sakşi olay yerine gelince parayı verip çocukları almak ister. Çocuklar ise ayrı ayrı yerden seslenmeye başlar. Arjun hamleyle parayı alıp kaçmaya yeltenirken Virender arkasından ateş eder. Juhi koşup gelir. Manas ise seslenmeye başlar. Kurşunun etkisiyle Manas’ın olduğu yer sallanmaya başlar. Purvi koşup ona siper olur. İkili tuğlaların altında kalır ve bilinçleri kapalıdır.

Manas acilen ameliyata alınır. Purvi ise kendine gelmeye başlar. Manas sakat kalacaktır. Doktor durumunun şimdi iyi olacağını ama ileriki süreçte zorlanacağını belirtir. Bu yüzden Manas’ın kemik iliğine ihtiyacı olduğunu vurgular. Sakşi hemen öne atlar. Aradığı fırsat ayağına gelmiştir. Çocuğu için her şeyi yapacağını söyleyerek Virender’in elini tutar. Doktor kaybedecekleri vakitlerinin olmadığını bir an önce karar vermeleri gerektiğini savunur. Purvi gözyaşlarıyla ayrılır. Virender de onu takip eder.

Benimle Kal 57. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 25 Temmuz Salı

Virender daha ne kadar sınav vermeleri daha kaç sorunla uğraşacağını bilmediğini ifade eder. Sakşi ise Purvi’den özür diler. Ama ortada Manas’ın olduğunu vurgular.

Akşam eve dönünce Sakşi hemen ortamı hazırlar. Purvi ise odalarına gelerek sitem eder. En azından kararını açıklamak için Virender’in bekleyebileceğini söyler. Purvi kararını açıklar. Sakşi ve Virender’in çocuğunun taşıyıcı annesi olacağını söyler. Virender rahatlamış görünür. Purvi doktorla konuşmuş ve bunun için uygun olduğunu öğrenmiştir. Sakşi’nin hayalleri duya düşmüştür.

Gerekli tüm süreçten geçilir. Sakşi ise oyunlarına durmaksızın devam etmeye kararlıdır. Evde puja yapılırken hindistan cevizinin içine bomba yerleştirir. Purvi’nin elinde patlamasını beklerken çocuklar oyun için dışarı çıkarır. Sakşi çaktırmadan uzakta patlatır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.