Benimle Kal 4.Bölüm Özeti – 11 Mayıs Perşembe

benimle kal 4

Purvi, Arkadaşının Hayatını Kurtardı!

Benimle Kal 4. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 4.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 4.bölümde neler olacak? Benimle Kal 4. bölüm özetinde Purvi, Sudha ile ilgili meseleyi çözmeye kararlıdır. Sonunda arkadaşının hayatını kurtarmayı başaracak ama miniklerin yardımı gözardı edilmeyecektir. Benimle Kal 4. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 4

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi, çocukların planıyla arabada hapis kilitli kalmıştı. Sudha her ne kadar Purvi’yi gçrüp yardımına koşmaya çalışsa da başındaki zebani kılıklı kadın ona izin vermez. Purvi’nin yardımına gelen Virender olur. Ona çocuklara 2.kez yenildiğini açıklar. Purvi’den pes etmesini isterken Purvi kolay kolay pes etmeyecektir.

Purvi’nin asıl kafasını karıştıran olaysa Sudha ve dün gece odada yaşanan garip olaylardır. Bir şeyler döndüğünü seziyor ama açıklığa kavuşturamıyordur. Bu yüzden Sudha ile konuşmayı dener ama araya girenler olur. Purvi Sudha’yı mutfağa götürerek yöresel yemek yapacaklarını söyler. Purvi, Sudha’yı sıkıştırmaya başlar. Kadın ise diğer gelinlerine kaş göz yaparak yanlarına gönderir. O gelinlerde kasıtlı olarak Sudha’nın eline yağ döker. Purvi hemen bunu da fark eder. Kadın alttan altta Purvi’yi de tehdit eder.

Priyu ise mahkemeye çıkarılacaktır. Priyuoradan kaçmayı başarır ve bir taksiye biner. O kadar kişinin içinde bindiği kişi molkkiyi yapan kişi çıkar. Priyu’ya sakinleştrici vererek onu uyutur.

Om’un annesi ise Purvi’nin peşlerinde olduğunu burada kalmanın onlar için güvenli olmadığını ifade eder.

Purvi, Manas’la arasını düzeltmeye başlar. Juhi ise bu durumdan hoşlanmaz. Purvi’nin kardeşini alacağını düşünür. Bu yüzden yeniden Purvi’ye karşı yeni planlar dener. Halının üzerine iğne bırakır ve Purvi ona basınca canı yanar. Virender bunu görünce yeniden Juhi’yi azarlar. Purvi ise Juhi ile arasına girmemesini ister.

Benimle Kal 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 11 Mayıs Perşembe

Purvi, Manas’ın telefonundan Sudha’nın odasını kameraya alır. Böylece aradığı kanıta ulaşmayı dener. Sudha’nın odasına sürekli Om’un kardeşleri girmeye başlar. Ertesi gün Purvi ve Sudha yüzleştiğinde ise Sudha evdeki adamlar tarafından sürekli tecavüze uğradığı ortaya çıkar.

Purvi ve Sudha hemen bu durumu Virender’e anlatmayı düşünür. Ama evde yoktur ikili onun yanına gider. Purvi gerçekleri anlattığında epey bir şaşkınlık yaratır. Virender bunun çok ağır br itham olduğu konusunda uyarır. Suçlular çağırılır ama Sudha hemen yön değiştirir ve Purvi suçlu konumuna düşer. Zebani kılıklı kadın hemen adaletin sağlanması için Purvi’nin cezalandırılmasını ister. Bu arada kanıt videosunu da Om ve annesi Purvi’den alıp silmişlerdir.

Virender’ın annesi ise Purvi’ye güveniyordur. Onun ceza almasını hiç istemiyordur. Ertesi gün Purvi’ye ceza kesilmiştir. Elleri ayakları bağlanmış aç köpekler üstüne salınacaktır. Virender’ın annesi oğlunu uyarsa da Virender ayrım yapmama konusunda nam salmıştır. Purvi’nin karısı olması durumları değiştirmeyecektir.

Manas videonun silinme meselesini ayrıca Anjali’nin Purvi için kesilen cezayı öğrenmesiyle Purvi’ye yardım etmeye karar verir. Purvi, Sudha’nın odasını kameraya alırken Juhi’de onu almıştır. Böylece Manas elindeki kanıtı dayılarına gösterir ve o da gerçeği hemen Virender’a ulaştırır.

Böylece Purvi’nin suçsuzluğu ortaya çıkar. Sudha ellerini kavulturup ondan af diler. Sıra cza kesme işi Purvi’dedir. Purvi kadınların insanca yaşaması ve bu ailenin polise teslim edilmesini savunur. Virender’de kabul eder. Böylece Purvi’nin cesur ve adalet sağlaması tam Virender’a uygun bir eş olarak adlandırılır.

Bu arada Priyu’da gözlerini bir genelevde açar. Yanına kötü niyetli insanlar sokulduğunda polis baskın yapar. Priyu bir kez daha sıyrıldı gibi duruyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Malumunuz neredeyse bütün Hint dizilerinin başlayışı evlilik hikayesi üzerine kurulu.

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir