Benimle Kal 31.Bölüm Özeti – 19 Haziran Pazartesi

benimle kal 31

Sakşi, Purvi’ye Hakaret Etti!

Benimle Kal 31. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 31. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 31.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 31.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 31.bölümde neler olacak? Benimle Kal 31. bölüm özetinde Sakşi’nin arkadaşı Purvi’yi taciz edecek. Benimle Kal 31. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 31

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi ve Purvi, yanlarına sığınan Radhika’ya yardım etmişlerdi. Bu bölüm Arrti ve Vikas, Prakashi’yle yaptıkları plan sonunda konağa gelirler. Sakşi, arkadaşının sözlerine tav olur ve Radhika’yı onlarla gönderir. Radhika ise gitmek istemiyordur. Purvi sesleri duyup aşağı iner. Radhika’nın nerde olduğunu sorar. Sakşi, Radhika’nın kız kardeşiyle gittiğini belirtir. Purvi böyle bir karar vermesini anlamsız bulur. İşte Sakşi ve Purvi arasındaki gerilim burada kendini belli eder. Sakşi, Purvi’den durması gereken yeri bilmesini, konağında kalırken kendisinden hesap sormamasıni söyler. Purvi şoke olur.

Purvi, camdan Radhika’nın zorla arabaya bindirildiğini görünce gönlü el vermez. Çocuklarla birlikte Rahika’nın peşine düşerler.

Radhika, Purvi’nin sesini duyar ve yardım için bağırır. Aarti ve Vikas ağzını kapatır ve onu yanlarında sürüklemeye başlar. Purvi ve çocuklar sesin geldiği yöne giderler. Sonunda Radhika’yı görürler. Purvi, Aarti’yi ondan uzaklaştırmayı başarır. Çocuklar Aarti’yi tutar. Purvi, daha sonra Radhika’yı Vikas’ın elinden kurtarmaya çalışır, ancak onu uzaklaştırır. Virender onu tam zamanında tutuyor.

Vikas gerilir. Purvi, Radhika’yı isteği dışında yanlarında sürüklediklerini anlatır. Virender herkesi tek tek dinlemeye başlar.

Virender evine hızlı ve öfkeli bir giriş yapar. Tahmin edeceğiniz üzere oklar Sakşi’ye çevrilmiştir. Virender Sakşi’ye yanlış bir karar verdiği için kızgındır. Sakşi de herkesin önünde kendisini azarladığı için Virender’e kırılır.

Benimle Kal 31. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 19 Haziran Pazartesi

Purvi olanlar için kendisini suçlayarak Sakşi’den özür dilemeye gider. Sakşi de Purvi’nin bir an önce evden ayrılmasını ister. Purvi evde olduğu sürece ne çocuklarına ne de Virender’e yaklaşabiliyordur.

Bu konuşmaları duyan Virender rahatsız olmuştur. Sakşi’ye Purvi’yi nasıl evden göndermeye cesaret edebildiğini sorar. Sakşi, Purvi’nin çok iyi bir insan olduğunu onun gibi yaşlı biriyle evlendirilip çocuklara bakmasının haksızlık olduğunu söyler. Purvi’ninde kuracağı gerçek bir aileye ihtiyacı olduğunu vurgular.

Virender bu sözlerden sonra kolu kanadı kırılır. Ertesi sabah Manas’ın doğum günüdür. Sakşi Manas için pasta hazırlıyordur. Manas, Purvi’den de bir şeyler yapmasını ister. Sakşi Manas’ın doğum günü bitene kadar kalmasını akşam otobüsle gitmesini söyler. Üstelik bileti de almıştır.

Purvi aşam evden çıkacakken Virender onu durdurur ve Molkki parasını henüz ödemediğini belirtir. borcunu ödemeden bu evden çıkamayacağını açıklar. Purvi her zamanki gibi yine kapıdan döner. Sakşi ise artık Virender’in hareketlerinden şüphelenmeye başlar.

Ertesi sabah Virender evden çıkınca Anjali öncülüğünde molkki kutlamaları olduğunu Purvi’den hazırlanması istenir. Bu sözde gelenekte Sakşi, Purvi’ye kömür sürüp hakaret edecektir. Virender de işinin iptal olmasıyla eve dönünce kızılca kıyamet kopacaktır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.