Benimle Kal 31.Bölüm Özeti – 19 Haziran Pazartesi

benimle kal 31

Sakşi, Purvi’ye Hakaret Etti!

Benimle Kal 31. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 31. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 31.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 31.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 31.bölümde neler olacak? Benimle Kal 31. bölüm özetinde Sakşi’nin arkadaşı Purvi’yi taciz edecek. Benimle Kal 31. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 31

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi ve Purvi, yanlarına sığınan Radhika’ya yardım etmişlerdi. Bu bölüm Arrti ve Vikas, Prakashi’yle yaptıkları plan sonunda konağa gelirler. Sakşi, arkadaşının sözlerine tav olur ve Radhika’yı onlarla gönderir. Radhika ise gitmek istemiyordur. Purvi sesleri duyup aşağı iner. Radhika’nın nerde olduğunu sorar. Sakşi, Radhika’nın kız kardeşiyle gittiğini belirtir. Purvi böyle bir karar vermesini anlamsız bulur. İşte Sakşi ve Purvi arasındaki gerilim burada kendini belli eder. Sakşi, Purvi’den durması gereken yeri bilmesini, konağında kalırken kendisinden hesap sormamasıni söyler. Purvi şoke olur.

Purvi, camdan Radhika’nın zorla arabaya bindirildiğini görünce gönlü el vermez. Çocuklarla birlikte Rahika’nın peşine düşerler.

Radhika, Purvi’nin sesini duyar ve yardım için bağırır. Aarti ve Vikas ağzını kapatır ve onu yanlarında sürüklemeye başlar. Purvi ve çocuklar sesin geldiği yöne giderler. Sonunda Radhika’yı görürler. Purvi, Aarti’yi ondan uzaklaştırmayı başarır. Çocuklar Aarti’yi tutar. Purvi, daha sonra Radhika’yı Vikas’ın elinden kurtarmaya çalışır, ancak onu uzaklaştırır. Virender onu tam zamanında tutuyor.

Vikas gerilir. Purvi, Radhika’yı isteği dışında yanlarında sürüklediklerini anlatır. Virender herkesi tek tek dinlemeye başlar.

Virender evine hızlı ve öfkeli bir giriş yapar. Tahmin edeceğiniz üzere oklar Sakşi’ye çevrilmiştir. Virender Sakşi’ye yanlış bir karar verdiği için kızgındır. Sakşi de herkesin önünde kendisini azarladığı için Virender’e kırılır.

Benimle Kal 31. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 19 Haziran Pazartesi

Purvi olanlar için kendisini suçlayarak Sakşi’den özür dilemeye gider. Sakşi de Purvi’nin bir an önce evden ayrılmasını ister. Purvi evde olduğu sürece ne çocuklarına ne de Virender’e yaklaşabiliyordur.

Bu konuşmaları duyan Virender rahatsız olmuştur. Sakşi’ye Purvi’yi nasıl evden göndermeye cesaret edebildiğini sorar. Sakşi, Purvi’nin çok iyi bir insan olduğunu onun gibi yaşlı biriyle evlendirilip çocuklara bakmasının haksızlık olduğunu söyler. Purvi’ninde kuracağı gerçek bir aileye ihtiyacı olduğunu vurgular.

Virender bu sözlerden sonra kolu kanadı kırılır. Ertesi sabah Manas’ın doğum günüdür. Sakşi Manas için pasta hazırlıyordur. Manas, Purvi’den de bir şeyler yapmasını ister. Sakşi Manas’ın doğum günü bitene kadar kalmasını akşam otobüsle gitmesini söyler. Üstelik bileti de almıştır.

Purvi aşam evden çıkacakken Virender onu durdurur ve Molkki parasını henüz ödemediğini belirtir. borcunu ödemeden bu evden çıkamayacağını açıklar. Purvi her zamanki gibi yine kapıdan döner. Sakşi ise artık Virender’in hareketlerinden şüphelenmeye başlar.

Ertesi sabah Virender evden çıkınca Anjali öncülüğünde molkki kutlamaları olduğunu Purvi’den hazırlanması istenir. Bu sözde gelenekte Sakşi, Purvi’ye kömür sürüp hakaret edecektir. Virender de işinin iptal olmasıyla eve dönünce kızılca kıyamet kopacaktır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.