Benimle Kal 31.Bölüm Özeti – 19 Haziran Pazartesi

benimle kal 31

Sakşi, Purvi’ye Hakaret Etti!

Benimle Kal 31. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 31. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 31.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 31.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 31.bölümde neler olacak? Benimle Kal 31. bölüm özetinde Sakşi’nin arkadaşı Purvi’yi taciz edecek. Benimle Kal 31. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 31

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi ve Purvi, yanlarına sığınan Radhika’ya yardım etmişlerdi. Bu bölüm Arrti ve Vikas, Prakashi’yle yaptıkları plan sonunda konağa gelirler. Sakşi, arkadaşının sözlerine tav olur ve Radhika’yı onlarla gönderir. Radhika ise gitmek istemiyordur. Purvi sesleri duyup aşağı iner. Radhika’nın nerde olduğunu sorar. Sakşi, Radhika’nın kız kardeşiyle gittiğini belirtir. Purvi böyle bir karar vermesini anlamsız bulur. İşte Sakşi ve Purvi arasındaki gerilim burada kendini belli eder. Sakşi, Purvi’den durması gereken yeri bilmesini, konağında kalırken kendisinden hesap sormamasıni söyler. Purvi şoke olur.

Purvi, camdan Radhika’nın zorla arabaya bindirildiğini görünce gönlü el vermez. Çocuklarla birlikte Rahika’nın peşine düşerler.

Radhika, Purvi’nin sesini duyar ve yardım için bağırır. Aarti ve Vikas ağzını kapatır ve onu yanlarında sürüklemeye başlar. Purvi ve çocuklar sesin geldiği yöne giderler. Sonunda Radhika’yı görürler. Purvi, Aarti’yi ondan uzaklaştırmayı başarır. Çocuklar Aarti’yi tutar. Purvi, daha sonra Radhika’yı Vikas’ın elinden kurtarmaya çalışır, ancak onu uzaklaştırır. Virender onu tam zamanında tutuyor.

Vikas gerilir. Purvi, Radhika’yı isteği dışında yanlarında sürüklediklerini anlatır. Virender herkesi tek tek dinlemeye başlar.

Virender evine hızlı ve öfkeli bir giriş yapar. Tahmin edeceğiniz üzere oklar Sakşi’ye çevrilmiştir. Virender Sakşi’ye yanlış bir karar verdiği için kızgındır. Sakşi de herkesin önünde kendisini azarladığı için Virender’e kırılır.

Benimle Kal 31. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 19 Haziran Pazartesi

Purvi olanlar için kendisini suçlayarak Sakşi’den özür dilemeye gider. Sakşi de Purvi’nin bir an önce evden ayrılmasını ister. Purvi evde olduğu sürece ne çocuklarına ne de Virender’e yaklaşabiliyordur.

Bu konuşmaları duyan Virender rahatsız olmuştur. Sakşi’ye Purvi’yi nasıl evden göndermeye cesaret edebildiğini sorar. Sakşi, Purvi’nin çok iyi bir insan olduğunu onun gibi yaşlı biriyle evlendirilip çocuklara bakmasının haksızlık olduğunu söyler. Purvi’ninde kuracağı gerçek bir aileye ihtiyacı olduğunu vurgular.

Virender bu sözlerden sonra kolu kanadı kırılır. Ertesi sabah Manas’ın doğum günüdür. Sakşi Manas için pasta hazırlıyordur. Manas, Purvi’den de bir şeyler yapmasını ister. Sakşi Manas’ın doğum günü bitene kadar kalmasını akşam otobüsle gitmesini söyler. Üstelik bileti de almıştır.

Purvi aşam evden çıkacakken Virender onu durdurur ve Molkki parasını henüz ödemediğini belirtir. borcunu ödemeden bu evden çıkamayacağını açıklar. Purvi her zamanki gibi yine kapıdan döner. Sakşi ise artık Virender’in hareketlerinden şüphelenmeye başlar.

Ertesi sabah Virender evden çıkınca Anjali öncülüğünde molkki kutlamaları olduğunu Purvi’den hazırlanması istenir. Bu sözde gelenekte Sakşi, Purvi’ye kömür sürüp hakaret edecektir. Virender de işinin iptal olmasıyla eve dönünce kızılca kıyamet kopacaktır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…