Benimle Kal 32.Bölüm Özeti – 20 Haziran Salı

benimle-kal-32

Sakşi, Purvi’yi Evlendirecek!

Benimle Kal 32. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 32. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Haziran Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 32.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 32.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 32.bölümde neler olacak? Benimle Kal 32. bölüm özetinde Sakşi intihara kalkışıyor. Purvi ve Virender boşanma kararı alır. Benimle Kal 32. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 32

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi, Anjali ve Prakashi, Purvi’ye hakaret etmek için molkki gününü kutluyorlardı. Purvi gözyaşları içindeyken Virender eve ani bir giriş yapar. Herkes korkmaya başlar.

Virender Purvi’nin yanına giderek yanaklarını siler. Bu günü böyle mi kutladıklarını sorar. Sakşi ise Virender’in tepkisinden rahatsız olmuştur. Her fırsatta geleneklerden bahsederken söz konusu Purvi olduğunda gelenekleri neden gevşettiğni sorar.

Virender, Purvi’yi elinden tutarak odasına götürür. İkili konuşurken Sakşi onları duyar. Alkışlayarak Virender’in yanına gelir. Virender’e Purvi’ye karşı ne hissettiğini sorar. Sakşi yemin ettirir. Virender de gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. Purvi’ye aşık olduğunu açıklar. Sakşi gözyaşları içinde odasına gider.

Sakşi intihara kalkışır. Odasından çıkmayan Sakşi meraklandırır. Purvi yedek anahtarla odaya girdiğinde şoke olur. Çocuklar anneleri için ağlamaya başlar. Sakşi kan kaybetmiştir ve acil kana ihtiyacı vardır. Sakşi’nin kanı Purvi’yle uyumlu çıkar.

Virender de kendini suçlu hissederek gelir. Purvi en doğru kararın boşanmak olduğunu açıklar. Virender şok olsa da Purvi iki evlilliğin sürmeyeceğini her şeyin olması gerektiği gibi olmasını ister.

Virender ve Purvi son kez sarılır. Sakşi onlara doğru gelerek Purvi’nin zekice oyun oynadığını söyler. Hem boşanmak istiyor hem de kocasına sarılıyordur. Fedakar olduğunu mu göstermeye çalıştığını sorar. Purvi boşanmayı kendisi için istediğini söyler.

Purvi ve Virender boşanmaya karar vermiştir. Belgeler de hazırdır. Purvi işlemlerin dört hafta süreceğini öğrenir. Geri sayım başlamıştır.

Sakşi ara ara Purvi için üzülmeye devam eder. Virender ve Purvi’nin kaçamak bakışlarını fark edip bu aşkın arasına girip girmediğini sorgular. En sonunda Sakşi’nin aklına parlak bir fikir gelir. Sakşi, Purvi’yi evlendirecektir!

Benimle Kal 32. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 20 Haziran Salı

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.