Benimle Kal 30.Bölüm Özeti – 16 Haziran Cuma

benimle-kal-30

Purvi Tacize Uğradı!

Benimle Kal 30. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 30. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Haziran Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 30bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 30.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 30.bölümde neler olacak? Benimle Kal 30. bölüm özetinde Sakşi’nin arkadaşı Purvi’yi taciz edecek. Benimle Kal 30. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 30

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde yaşanan eskiz krizi üzerinden Anjali ve Prakashi, Sakşi’yi dolduruşa getirmeye çalışır. Virender’ın bunu kasıtlı olarak düzenlendiği ve Purvi’yle yalnız kalmak istediğini açıklar. Sakşi bu söylenenlere kulak asmaz. 5 yıldır zehirlediği yetmezmiş gibi şimdi de aklını bulandırmasına izin vermeyeceğini söyler.

Ertesi gün Sakşi ve Virender’in evlilik yıldönümüdür. Sakşi giyinir kuşanır ve Virender’i bekler. Virender tepkisiz kalıp dosyalarını alıp çıkar. Sakşi’nin morali bozulur ve haklı olup olmadıklarını düşünür. Bu konuşmaları duyan Purvi, Sakşi üzülmesin diye Virender’in bu evlilik yıldönümünü hatırlayıp hatırlamadığını merak eder. Çocuklarla birlikte plan yaparlar. Çocuklar anne ve babasını terasta buluşturur. Virender ise terasta bekleyenin Purvi olduğunu zannederek ona hediyesini verir. Arkadan sarıldığında sarıldığı kişinin Sakşi olduğunu fark edince şok olur. Purvi evlilik yıldönümünü hatırlatan mesaj atıp Virender’i bilgilendirir.

Sakşi’nin arkadaşları Aarti ve Vikas ziyaretine gelir. Aarti’nin kocası Vikas’ın gözü Purvi’ye kayar. Purvi, Vikas’ın hareketlerinden rahatsız olur. Purvi en sonunda Vikas’ın davranışından dolayı ona tokat atar. Bu evde gerilimi arttırır ve olayın üzeri kapatılır.

Benimle Kal 30. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 16 Haziran Cuma

Ertesi gün tüm aile tapınağa gidecektir. Vikas, Purvi’nin gelmeyeceğini öğrendiğinde hasta numarası yaparak evde kalır. Prakashi de olacakları sezip Purvi’yi Vikas’la ilgilenmesi için görevlenirir. Vikas, Purvi’ye saldırmaya başlar. Purvi sesini kimseye duyuramaz. Juhi ve Manas sonunda seslere uyanır ve Purvi’nin yardıma ihtiyacı olduğunu görür. Juhi cama dayadığı merdivenle Vikas’ın üzerine sıcak su döker. Ardından ayağı kayıp yere düşünce bayılır.

Virender, Purvi’nin cevapsız aramalarını görünce endişelenir ve eve döneceklerini söyler. Eve gittiklerinde Juhi’nin baygın yattığını görünce korkarlar. Virender ise Purvi’nin elbiselerine bakıp neler olduğunu sorar. Purvi, Vikas’ın neler yaptığını anlar. Vikas tek taraflı dinledikleri için azarlarken Virender son bir şans verir. Vikas, Purvi’ye iftira atmaya kalkarken Manas her şeyi telefona kaydettiğini söyler. Virender izledikleriyle çılgına döner.

Prakashi yine bu olay üzerinden Sakşi’nin yanına giderek Virender’in Purvi’yi kıskandığını ve Vikas’ı çok fena halde dövdüğünü ima eder. Sakşi ise bu sözlere kulağını tıkar gibi yapar.

Diğer yaşanan bir olaysa orman tarafından evin içine doğru koşan bir kadın gösterirler. Bahçeye geldiğinde ise kadın bayılır. Purvi onu hemen eve götürür. Sakşi neler olduğunu görmek için geldiğinde bu kızın Radhika olduğunu görür. Radhika, Aarti’nin kız kardeşidir. Radhika’nın anne ve babası gelir. Kızlarını alıp götürmek isterken Radhika göndermemeleri için yalvarır. Sakşi Aarti’yi arayarak kardeşi hakkında bilgi alır. Aarti, Radhika’nın yalancı, hikayeler uydurduğunu söylerken anne ve babasına teslim etmesini ister.

Sakşi arkadaşından aldığı bilgiyle Radhika’yı teslim etmeye çalışır. Purvi ise buna karşı çıkar. Prakashi ise iki şefin fikir ayrılığına düştüğünü görür ve sevinir. Purvi baskın gelir ve Radhika evde kalır. Prakashi, Sakşi’yi doldurmaya çalışırken Purvi, Sakşi’nin yanına gelerek bu işi birlikte çözmeyi teklif eder. Anjali ne kadar uğraşırsa uğraşsın Sakşi ve Purvi’nin daha çok bağlandığını söyler.

Prakashi, Aarti ve Vikas’ın yanına giderek bu olay üzerinden intikam alıp almak istemediklerini sorar. Yeni gündemimiz böylece belli olur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.