Benimle Kal 25.Bölüm Özeti – 9 Haziran Cuma

Virender’den Purvi’ye Aşk İtirafı Geliyor!

Benimle Kal 25. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 25. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 25 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 25.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 25.bölümde neler olacak? Benimle Kal 25. bölüm özetinde Purvi için kurulan mahkemede Purvi isyan edip hakkını arıyor. Purvi yine evi terk etmeye hazırlanırken Virender’den gelen aşk itirafı şoke edecek! Benimle Kal 25. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 25

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde evin anahtarları kaybolmuş ve Sakşi’ye ait mücevherlerin kaybolması Purvi’nin dikkat çekmesine neden olmuştu. Virender adil olduğunu sürekli vurguladığından hırsızlığa dayanamadığını bu konuyu yine köy meydanındaki mahkemeye taşıyacaklarını söylemişti.

Çocuklar ve Purvi evin her yanında anahtarı arar. Prakashi’de cezayı keseceklerin yanına giderek ağır bir ceza vermelerini tembihler. Purvi, Sakşi’nin yanına gidince altınları ve anahtarı bulur. Çaktırmadan her şeyi yerine koyacakken Virender’e yakalanır. Ardından onları takip eden Anjali’ye… Virender şimdi kendisine nasıl güvenebileceğini sorar. Purvi hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını açıklar. Kendisine bir kerecik güvenmesini ister. Virender bu kez güveneceğini ama konunun mahkemeye taşınacağını hafif bir ceza alacağını onun yanında olacağını vurgular.

Ertesi gün Virender’e acil bir iş gelir. Böyle bir günde Purvi kendisini yalnız bırakan Virender’e gücenir. Mahkeme de ise közün üstünde yürünmesi istenir. Purvi isyan ederek bu duruma karşı çıkar.

Virender ise Sakşi’nin adının verildiği eski değirmende yangın çıktığı ihbarı almıştı ama gittiğinde bir olayın olmadığını görür. İhbarı yapan kişinin de günler öncesinden işten ayrıldığını öğrenir. Şimdi neden böyle bir durumla karşı karşıya kaldığını düşünür.

Virender’in geldiğini gören ekip hemen közü ortadan kaldırır. Virender ve Purvi birbirine girer. Virender Purvi’ye köy meydanında 10 tur koşma cezası verildiğini söylemişken kor ateşten haberi yoktur. Purvi böyle bir günde karısını bırakıp eski karısının adının verildiği cansız değirmene gitmekle suçlar. Ama karısı olarak değer vermiyor ve onu molkki olarak görüyorlardır. Durmadan da mahkeme kurup yargılatıyordur. Purvi molkkiliğinin ilk taksidini verir ve evden ayrılacağını söyler.

Purvi hemen eve gidip eşyalarını toparlamaya başlar. Çift yine anlayacağınız başa döner. Virender binbir dil dökerek gitmesine engel olur. Holiyi de geçirip öyle gitmesi için ısrar eder.

Ertesi gün Holi Bayramı’dır. Sakşi de yerinde duramıyor Holi’yi kutlamak istiyordur. Purvi, Sakşi’yi Sudha’ya emanet eder. Sakşi’nin ısrarıyla Sudha onu terasa çıkarır. Anjali onu fark eder ve yanlarına gider. Anjali ona kim olduğunu sorarken Sudha Sakşi’nin yüzünü boyamıştır.

Virender de sarhoş olmuştur. Purvi ona içmemesini tembihlerken Virender gideceği için ona kızar. Virender, artık gözlerini kapattığında Sakşi’nin hayali yerine Purvi’yi görüyordur. Virender, Purvi’nin elini tutarak Sakşi’yi çok sevdiğini ama artık kalbindeki yerini aldığını söyler. Buna rağmen kendisini affedip afedemeyeceğini sorar. Purvi şok olur.

Benimle Kal 25. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 9 Haziran Perşembe

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.