Benimle Kal 24.Bölüm Özeti – 8 Haziran Perşembe

Benimle Kal 24

Purvi, Sakşi’yi Evine Getirdi!

Benimle Kal 24. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 24. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 24 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 22.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 24.bölümde neler olacak? Benimle Kal 24. bölüm özetinde Purvi yeniden Sakşi’yi bulur ve güvenliği için evine getirir. Benimle Kal 24. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 24

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Virender, Purvi’yi kurtarmış herkes rahat bir nefes almıştı. Herkes eve döner. Sudha ve Priyu, Purvi ile konuşabilmek için fırsat kollar. Olayı değerlendiremeden Purvi çocukların ve Virender’in yanına gitmek zorunda kalır. Üçlü başka bir gün için sözleşir.

Virender çocuklarına hediye verir. Virender çocuklarındaki değişimi yine fark eder. Purvi’nin sayesinde daha bilinçli hareket etmeye başlamışlardır. Virender, Purvi’ye kendisini affedi affetmediğini sorar. Purvi düşünmeden kurşunların önüne atlayan Virender’i artık affetmiştir ve bu meseleyi çok uzatmaz.

Ertesi gün Purvi’yi kaçırmaya çalışanları korkutmak için Virender idam cezası vermiştir. Serseriler korkularından hemen Prakashi’nin adını verirler. Virender şok olmuş biçimde Prakashi’nin odasına girer ve ona Purvi’yi nasıl öldürmeye teşebbüs ettiğinis sorar. Virender, Prakashi’yi evden kovmak ister. Anjali araya girer ve bu duruma engel olmaya çalışır.

Purvi ise yokluğunda Anjali’nin yaptıklarını çocukların kayıt ettiği görüntüleri Virender’e izletir. Bir kıyamette böyle kopar. Virender onu da evden yollamak ister. Çocuklar ise kendilerine yapıldığı gibi kısasa kısas hücre cezası verdirirler. Virender müfettişten telefon alır ve serserilerin ölü bulunduğunu haber verir. Tabi bunu da Prakashi tezgahlamıştır.

Virender’in Purvi için bir sürprizi vardır. Sakşi’ye yaptığı gibi Purvi’nin de resmini çizecektir. Artık hayatına yeni renklerin girmesine izin vereceğini söyler. Purvi ve Virender çocukları da alıp panayıra giderler. Bunu duyan hüvredeki Anjali sinirlenir.

Jyoti ve Anjali kılık değiştirerek panayıra giderler. Virender’de çocukları dönme dolaba bindirerek şoförden göz kulak olmasını ister. Virender ve Purvi birlikte bir şeyler yer. Purvi aynadaki yansımadan Sakşi’yi fark eder. Purvi bir şeyler bahane ederek Sakşi’yi aramaya başlar. Anjali ise dönme dolabın kolunu bozarak çocukların asılı kalıp aşağı düşmesini ister.

Priyu ve Sudha, Sakşi’yi bulmuştur. Purvi, onu güvenli bir yere götürmenin doğru olacağını söyler. En güvenilir yerin evleri olduğunu ve onu depoda saklayabileceklerini söyler. O sırada insanların koşuşturmasını fark eden Purvi Manas’ın asılı kaldığını görür. Virender oğlunu tek hamlede havada yakalar.

Jyoti ablasına yine yenildiğini artık onu tutmak istemediğini söyler. Anjali ise gidip arabanın frenlerini koparır.

Priyu ve Sudha, Sakşi’yi gzilice eve sokmaya hazırlanırken Anjali ve Jyoti’de gelir. Anjali müjdeli haberi beklemeye koyulur. Şoför frenlerin tutmadığını haber verirken direksiyona Virender geçer. Herkes emniyet kemerini bağlar. Virender ağaca çarparak duracağını söyler. Anjali Manas’ın sesini duyduğunda yine yenildiğini anlayarak hücresine koşar. Jyoti kapıyı kilitleyecekken Purvi elini tutar. Büyük bir kaza atlattıklarını barışmaları gerektiğini söyler. Purvi’nin asıl amacı oraya Sakşi’yi koymaktır.

Purvi, Sakşi’ye güvende olduğunu söyler. Sakşi ise ninni söylemeye başlar. Çocuklarını düşünür…

Ertesi gün Virender önemli işleri için gidecekken Purvi onun elbiselerinin düğmesini koparır. Kaç gündür Virender’in hep işleriyle ilgilenmesinden şikayetçi. Virender evden giderken evin anahtarlarını Prakashi’ye değil de Purvi’ye uzatır. Purvi de bu anahtarları Sakşi’nin hücresinde düşürür. Sakşi de hücreden çıkarak odasına gider ve kafasında hatıralar yanıp sönmeye başlar. Kendi mücevherlerini alır.

Hemen evde anahtarların kayıp ve Sakşi’nin mücevherlerinin çalınması gündem olur. Sorumluluk Purvi’de olduğu için gözler ona çevrilir. Bu meselenin yine mahkemelerine taşınıp taşınmamasını konuşurlar.

Benimle Kal 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 6 Haziran Salı

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.