Benimle Kal 23.Bölüm Özeti – 7 Haziran Çarşamba

benimle kal 23

Virender, Purvi’yi Kurtarır!

Benimle Kal 23. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 23. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 23 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 23.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 23.bölümde neler olacak? Benimle Kal 23. bölüm özetinde Anjali çocuklara kötü davranmaya devam eder. Purvi ise hala esir tutulmaya devam eder. Benimle Kal 23. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 23

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi kaçırılmıştı. Juhi ve Manas’ın mutsuzluğu devam eder. Çünkü Anjali iyice açılmış ve çocuklara kötü davranmaya başlamıştır. Anjali hazır evde kimse yokken parti vermeye karar verir. Çocuklarda okulda yine yaptıkları oyunlarla dersten atılır. Müdür evi arayarak çocuklardan sorumlu olduğu için Anjali’yi azarlar. Anjali de bunun acısını çocuklardan çıkarır.

Çocuklar eve gelen Anjali’nin arkadaşları için planları vardır. Anjali’den intikamlarını alacaktır. Çocuklar bahçeden topladıkları kurbağa ve böcekleri yemeklerin içine atar. Misafirler çığlık çığlığa kaçışmaya başlar. Anjali bunun sonunda çocukları hücreye kapatır. Çocuklar hem aç hem de hücreye atılmıştır. Sık sık Purvi’ye seslenirler ve Purvi’de gözlerii Manas ve Juhi’nin adını söyleyerek açar.

Evdeki hizmetçilerden biri çocukların durumuna acır ve onlara yemek vermeye gider. Anjali’ye yakalanınca yaka paça yerlerde sürüklenir. Dışardan gelen Prakashi durumu öğrenir ve çocukları kurtarır. Anjali’yi de azarlayarak çocuklardan uzak durmasını ister.

Purvi serserilerin dışarı çıkmasıyla bulduğu bilgisayardan çocuklara görüntülü arama yapar. Purvi nerede olduğunu bilmiyordur ve yakalanmamak için hızlıca kapatırlar. Ertesi gün çocuklar durumu Sudha ve Priyu’ya anlatır. Anjali’de gizlice onları izleyerek Purvi’nin görüntülü arama yaptığını öğrenir. Hemen Prakashi’ye haber verir. Günlerdir esir tutulan Purvi sırrın açığa çıkmasıyla Prakashi ve Anjali hemen oraya gider. Aynı şekilde kızlar müfettişe de haber verir.

Serseriler bir bir yakalanınca Anjali ve Prakashi de hemen oradan kaçarlar. Purvi tek kalan bir serseri tarafından rehin alınmıştır. Kahramanımız Virender sahneye girer ve tek hamlesiyle Purvi’yi kurtarır. Çocuklar ve Purvi birbirlerine sarılır.

Benimle Kal 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 7 Haziran Çarşamba

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.