Candan Öte 4.Bölüm Özeti – 1 Haziran Perşembe

candan öte 4

Manvi Baygınlık Geçirir! Doktor Manan Gelir…

Candan Öte 4. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 4.bölümde neler olacak? Candan Öte 4. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 4. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 4

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde bu bölüm roka töreni yapılacaktır. Kız kardeşler aşağı inerken herkesin gözleri onlardadır. Viren ve Jevika birbirine utangaç bakışlar atar. Aynı şekilde Virat ve Manvi ise Tom ve Jerry gibi atışmaya devam ederler. Virat, Manvi’ye maymuna benzediğini söyler.

Doktor Manan’da oradadır. Virat bir anlığına onu gördüğü duygusuna kapılır ve Manvi’yle uğraşmaya devam eder. Doktor Manan töreni gördükten sonra üzülerek ayrılır.

Ertesi gün kadınlar oruç tutacaktır. Jevika ilk orucunu Viren için tutacaktır. Manvi’de Virat’la yaşadığı atışma sonucunda inat uğruna o da oruç tutmaya karar verir. Burada Viren’de Jevika için oruç tutacaktır. Eşit bir çağda Jevika’nın uzun ömrü için kendiside oruç tutacağını söylerken Jevika bu kibarlıktan oldukça hoşlanmıştır.

Candan Öte 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 1 Haziran Perşembe

Manvi de ablasına uygun birini bulduğu için gerginliği azalmaya başlamıştır. Ablası evlendikten sonra da onu sevebileceğini düşünür. Akşam oruçların açılması için herkes ayı bekliyordur. Jevika ve Viren karşı karşıya gelmiştir. Çiftler orucunu açıcağı sırada Manvi baygınlık geçirir. Herkes apar topar onun yanına koşar.

Virat hemen doktor aramaya koyulur. Yolda Manan’a rastlar ve ısrarla onu eve götürmeye çalışır. Viren, Manvi’nin odasına gelir. Elinde yemek tepsisiyle gelmiştir. Bu arada büyükanne de Manvi’yi azarlar. Sürekli ablasının evliliğini tehlikeye atacak hamleleri olduğu için kızıyordur. Viren ve Jevika ise birbirlerinin orucunu açmıştır. Virat doktor getirdiğini söyleyerek Viren yanından ayrılır. Doktor Manan’ın gelişi Jevika ve ailesi tarafında şoke etkisi yaratmıştır. Üstelik ev sahipleri Manan’a kalacak yer ayarlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.