Yasak Elma’da Büyük Finale Hazır Olun!

Finalde Yine Bir Ölüm Var! Zaman Atlaması Yaşanacak!

Merhaba Yasak Elma severler. Dile kolay 6 sezondur severek izlediğimiz Yasak Elma’da finale geldik. Her sezonun tadı bir aşkaydı bunu kabul edelim. Başarısını koruyarak bugünlere geldi. Öyle görünüyorki Yasak Elma adından söz ettirecek bir finale hazırlanıyor!

Yasak Elma Final!

Kimler geldi kimler geçti! Dile kolay 6 yıldır Yasak Elma hayatımızda! Sevda Erginci ve Onur Tuna başroldeyken Yıldız’ın hikayesi daha çok sevildi ve hikaye yön değiştirdi. Ender ve Yıldız atışması sürerken sürekli Ender’in sinsi planlarıyla galip gelmesi sinir bozucuydu.

Senaryo daha sonra öyle bir evrildi çevrildi ki Ender ve Yıldız dostluğu çok sevildi. Ardından Şahika’nın diziye girmesiyle ayrı bir renk kattı. Bu dizide negatif karakterler bile çok sevildi.

Kaya ve Ender, Yıldız ve Kerim aşkı yarım kalsa da izleyenler bu aşkı kolay kolay unutmayacak…

Gelelim final bölümünde neler yaşanacak?

Yasak Elma 29 Mayıs 177.bölümüyle son kez ekrana gelecek! Kumru ve Caneri artık finalde evlendiriyoruz. Kumru’nun görkemli düğününe şahitlik edeceğiz.

En heyecanlı anlarsa zaman atlamasıyla karakterlerimizin ileriki yıllarda neler yaptığını ne hallerde olduğunu göreceğiz. Dizide yine bir ölüm olayının yaşanacağı ve dengeleri değiştireceği söyleniyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın