Yasak Elma’da Büyük Finale Hazır Olun!

Finalde Yine Bir Ölüm Var! Zaman Atlaması Yaşanacak!

Merhaba Yasak Elma severler. Dile kolay 6 sezondur severek izlediğimiz Yasak Elma’da finale geldik. Her sezonun tadı bir aşkaydı bunu kabul edelim. Başarısını koruyarak bugünlere geldi. Öyle görünüyorki Yasak Elma adından söz ettirecek bir finale hazırlanıyor!

Yasak Elma Final!

Kimler geldi kimler geçti! Dile kolay 6 yıldır Yasak Elma hayatımızda! Sevda Erginci ve Onur Tuna başroldeyken Yıldız’ın hikayesi daha çok sevildi ve hikaye yön değiştirdi. Ender ve Yıldız atışması sürerken sürekli Ender’in sinsi planlarıyla galip gelmesi sinir bozucuydu.

Senaryo daha sonra öyle bir evrildi çevrildi ki Ender ve Yıldız dostluğu çok sevildi. Ardından Şahika’nın diziye girmesiyle ayrı bir renk kattı. Bu dizide negatif karakterler bile çok sevildi.

Kaya ve Ender, Yıldız ve Kerim aşkı yarım kalsa da izleyenler bu aşkı kolay kolay unutmayacak…

Gelelim final bölümünde neler yaşanacak?

Yasak Elma 29 Mayıs 177.bölümüyle son kez ekrana gelecek! Kumru ve Caneri artık finalde evlendiriyoruz. Kumru’nun görkemli düğününe şahitlik edeceğiz.

En heyecanlı anlarsa zaman atlamasıyla karakterlerimizin ileriki yıllarda neler yaptığını ne hallerde olduğunu göreceğiz. Dizide yine bir ölüm olayının yaşanacağı ve dengeleri değiştireceği söyleniyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir