Yasak Elma’da Büyük Finale Hazır Olun!

Finalde Yine Bir Ölüm Var! Zaman Atlaması Yaşanacak!

Merhaba Yasak Elma severler. Dile kolay 6 sezondur severek izlediğimiz Yasak Elma’da finale geldik. Her sezonun tadı bir aşkaydı bunu kabul edelim. Başarısını koruyarak bugünlere geldi. Öyle görünüyorki Yasak Elma adından söz ettirecek bir finale hazırlanıyor!

Yasak Elma Final!

Kimler geldi kimler geçti! Dile kolay 6 yıldır Yasak Elma hayatımızda! Sevda Erginci ve Onur Tuna başroldeyken Yıldız’ın hikayesi daha çok sevildi ve hikaye yön değiştirdi. Ender ve Yıldız atışması sürerken sürekli Ender’in sinsi planlarıyla galip gelmesi sinir bozucuydu.

Senaryo daha sonra öyle bir evrildi çevrildi ki Ender ve Yıldız dostluğu çok sevildi. Ardından Şahika’nın diziye girmesiyle ayrı bir renk kattı. Bu dizide negatif karakterler bile çok sevildi.

Kaya ve Ender, Yıldız ve Kerim aşkı yarım kalsa da izleyenler bu aşkı kolay kolay unutmayacak…

Gelelim final bölümünde neler yaşanacak?

Yasak Elma 29 Mayıs 177.bölümüyle son kez ekrana gelecek! Kumru ve Caneri artık finalde evlendiriyoruz. Kumru’nun görkemli düğününe şahitlik edeceğiz.

En heyecanlı anlarsa zaman atlamasıyla karakterlerimizin ileriki yıllarda neler yaptığını ne hallerde olduğunu göreceğiz. Dizide yine bir ölüm olayının yaşanacağı ve dengeleri değiştireceği söyleniyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir