Benimle Kal 15.Bölüm Özeti – 26 Mayıs Cuma

benimle-kal-15

Virender Vaibhav’ı Vurdu! Hapse Girdi…

Benimle Kal 15. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 15.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 15.bölümde neler olacak? Benimle Kal 15. bölüm özetinde Purvi’nin Priyu hakkındaki endişeleri sonrasında Vaibhav köşeye sıkışır ve itirafta bulunur. Vaibhav’ın Priyu’yu öldürmüş olması Virender’i çılgına çevirir ve ölüm ilanını verir. Benimle Kal 15. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 15

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal dizisinde Virender, Purvi’nin kendisine yapmış olduğu aşk itirafından oldukça rahatsızdı. Purvi de sebebini bilmediği için Virender’in neden kendisinden uzak durduğunu düşünür. Sarhoşken yanlış bir şey yapıp yapmadığını sorar. Virender kendisine söylediklerini açıkça anlatır. Purvi ise gülmeye başlar. O gece herkesin birbirini sevdiğini söylediğini bundan etkilenmiş olabileceğini açıklar. Kendisinin epey yaşlı olduğunu kendi yaşındaki insanları seveceğini söyler. Virender yaşlı imasına bozulur.

Vaibhav’ın arabasını garajda gizlice sakladığını fark eder ve meraklanır. Bagajdaki göçüğü fark eder ve düşünmeye başlar. Arabada Priyu’nun defterini bulur. Vaibhav’ın er ya da geç kendisini öldüreceğini yazmıştır.

Purvi, Vaibhav’a Priyu’ya ne yaptığını sorar. Vaibhav lafı dolandırır. Purvi okula gitmek zorunda kalır. Purvi okula giderken bisiklekle kendisini okula bırakan Virender’ı düşünmeye başlar. Virender de aynı şekilde aklı Purvi’dedir. Son olanlardan sonra uzak kalmaya niyet etmiştir.

Purvi, Vaibhav’la ilgili aklındaki soru işaretlerini Virender’le paylaşır. Sudha’da yakın bir arkadaşının Priyu’yu Vaihav’ın arabasının içinde yardım isterken gördüğünü anlatır. Virender evi aradığında Vaibhav’ın havaalanına doğru yola çıktığını öğrenir. Arabasıyla önüne kırarlar. Virender, Vaibhav’a gerçeği itiraf ettirir.

Benimle Kal 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 26 Mayıs Cuma

Vaibhav’ın anlattıklarıyla Purvi baygınlık geçirir. Polis tüm ormanı arar ve Priyu’nun cesedine rastlanmaz. Purvi odasında irkilerek uyanır ve ağlamaya başlar. Virender’in annesi onu teselli eder. Virender de mahkemesini kurar. Priyu’yu öldüren Vaibhav’a ölüm cezasını verir. Herkes şoke olur. Prakashi buna hakkı olmadığını bir annenin gözü önünde çocuğunu öldüremeyeceğini söyler. Dayı da Purvi’den Virender’i durdurmasını ister.

Prakashi bayılınca Vaibhav kaçmaya yeltenir. Kovalamaca başlar. Virender, Vaibhav’ı durdurmak için ayağından hedef alırken Vaibhav’ın ayağının kaymasyla Vaibhav göğsünden vurulur. Polis Vaibhav’ın nefes almadığını belirtir. Virender polis tarafından tutuklanır.

Purvi, kocasını yalnız bırakmaz. Virender bu yaptığının doğru olmadığını savunur. Prakashi ise tepkisiz solgun ve ağlamaklıdır. İki oğlunu da kaybetmiştir. Anjali de bu durumu fırsat bilerek iki kız kardeşin hayatlarını mahvettiğini söyler. Prakashi’yi bu konu hakkında doldurur.

Ertesi gün cenaze için toplaşılır. Purvi’nin dikkatini Anjali çeker ve telefonla konuşmak için ayrıldığını fark eder. Cenazenin ortasında bu kadar önemli neyin olabileceğini düşünür. Anjali, Vaibhav’ın yanında görülür. Ona biletleri uzatır. Anjali her zamanki gibi yanında Jyoti’yi de götürmesi konusunda ısrarcı!!!

Vaibhav tren istasyonuna varır. Kendini yaşlı bir adam kılığına sokar. Polisler ve Purvi de oradadır. Purvi, Vaibhav’ın yanından geçerek onu farketmez. Vaibhav’ı tanıyan Sudha olur. Müfettiş, Virender’ı da tren istasyonuna getirir. Purvi yaşlı adam kılığında olduğu konusunda polisleri uyarır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.
 • Kızılcık Şerbeti 41.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa otel odasında Fatih’i basmaya hazırlanırken karşılaşacağı sürpriz ne? Nilay ve Mustafa yine ortalığı karıştıracak! Ömer halüsinasyon mu görüyor? Kızılcık Şerbeti 41.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 41.bölümde yaşanacaklar!
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir