Benimle Kal 15.Bölüm Özeti – 26 Mayıs Cuma

benimle-kal-15

Virender Vaibhav’ı Vurdu! Hapse Girdi…

Benimle Kal 15. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 15.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 15.bölümde neler olacak? Benimle Kal 15. bölüm özetinde Purvi’nin Priyu hakkındaki endişeleri sonrasında Vaibhav köşeye sıkışır ve itirafta bulunur. Vaibhav’ın Priyu’yu öldürmüş olması Virender’i çılgına çevirir ve ölüm ilanını verir. Benimle Kal 15. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 15

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal dizisinde Virender, Purvi’nin kendisine yapmış olduğu aşk itirafından oldukça rahatsızdı. Purvi de sebebini bilmediği için Virender’in neden kendisinden uzak durduğunu düşünür. Sarhoşken yanlış bir şey yapıp yapmadığını sorar. Virender kendisine söylediklerini açıkça anlatır. Purvi ise gülmeye başlar. O gece herkesin birbirini sevdiğini söylediğini bundan etkilenmiş olabileceğini açıklar. Kendisinin epey yaşlı olduğunu kendi yaşındaki insanları seveceğini söyler. Virender yaşlı imasına bozulur.

Vaibhav’ın arabasını garajda gizlice sakladığını fark eder ve meraklanır. Bagajdaki göçüğü fark eder ve düşünmeye başlar. Arabada Priyu’nun defterini bulur. Vaibhav’ın er ya da geç kendisini öldüreceğini yazmıştır.

Purvi, Vaibhav’a Priyu’ya ne yaptığını sorar. Vaibhav lafı dolandırır. Purvi okula gitmek zorunda kalır. Purvi okula giderken bisiklekle kendisini okula bırakan Virender’ı düşünmeye başlar. Virender de aynı şekilde aklı Purvi’dedir. Son olanlardan sonra uzak kalmaya niyet etmiştir.

Purvi, Vaibhav’la ilgili aklındaki soru işaretlerini Virender’le paylaşır. Sudha’da yakın bir arkadaşının Priyu’yu Vaihav’ın arabasının içinde yardım isterken gördüğünü anlatır. Virender evi aradığında Vaibhav’ın havaalanına doğru yola çıktığını öğrenir. Arabasıyla önüne kırarlar. Virender, Vaibhav’a gerçeği itiraf ettirir.

Benimle Kal 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 26 Mayıs Cuma

Vaibhav’ın anlattıklarıyla Purvi baygınlık geçirir. Polis tüm ormanı arar ve Priyu’nun cesedine rastlanmaz. Purvi odasında irkilerek uyanır ve ağlamaya başlar. Virender’in annesi onu teselli eder. Virender de mahkemesini kurar. Priyu’yu öldüren Vaibhav’a ölüm cezasını verir. Herkes şoke olur. Prakashi buna hakkı olmadığını bir annenin gözü önünde çocuğunu öldüremeyeceğini söyler. Dayı da Purvi’den Virender’i durdurmasını ister.

Prakashi bayılınca Vaibhav kaçmaya yeltenir. Kovalamaca başlar. Virender, Vaibhav’ı durdurmak için ayağından hedef alırken Vaibhav’ın ayağının kaymasyla Vaibhav göğsünden vurulur. Polis Vaibhav’ın nefes almadığını belirtir. Virender polis tarafından tutuklanır.

Purvi, kocasını yalnız bırakmaz. Virender bu yaptığının doğru olmadığını savunur. Prakashi ise tepkisiz solgun ve ağlamaklıdır. İki oğlunu da kaybetmiştir. Anjali de bu durumu fırsat bilerek iki kız kardeşin hayatlarını mahvettiğini söyler. Prakashi’yi bu konu hakkında doldurur.

Ertesi gün cenaze için toplaşılır. Purvi’nin dikkatini Anjali çeker ve telefonla konuşmak için ayrıldığını fark eder. Cenazenin ortasında bu kadar önemli neyin olabileceğini düşünür. Anjali, Vaibhav’ın yanında görülür. Ona biletleri uzatır. Anjali her zamanki gibi yanında Jyoti’yi de götürmesi konusunda ısrarcı!!!

Vaibhav tren istasyonuna varır. Kendini yaşlı bir adam kılığına sokar. Polisler ve Purvi de oradadır. Purvi, Vaibhav’ın yanından geçerek onu farketmez. Vaibhav’ı tanıyan Sudha olur. Müfettiş, Virender’ı da tren istasyonuna getirir. Purvi yaşlı adam kılığında olduğu konusunda polisleri uyarır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir