Benimle Kal 14.Bölüm Özeti – 25 Mayıs Perşembe

benimle-kal-14

Purvi, Virender’e Onu Sevdiğini Söyler!

Benimle Kal 14. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 14.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 14.bölümde neler olacak? Benimle Kal 14. bölüm özetinde Purvi’nin okul hayatındaki sorunlar canını tehlikeye atacak düzeye ulaşır. Sarhoş olan Purvi’den Virender’e itiraf geliyor. Benimle Kal 14. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 14

Hint Dizi Özetleri Purvi’nin üniversite hayatı başlamıştır. Burada da yine olayların merkezine düşer. Bir adamın bir kızı rahatsız ettiğini fark eder ve hemen müdahale eder. Bu kız Sudha çıkar.

Sudha üst sınıfların küçük sınıftakilere böyle davrandıklarını söyler. İkili Karan’la buluşmak için terasa çıkar. Karan onlarla dalga geçer. Karan teras korkuluğunda podyumda yürür gibi yürümelerini ister. Purvi, Sudha yürümesin diye kendi yürür. Niye adamın dediğini de yapıyor anlamış değiliz.

Virender, Purvi’nin ne yaptığını anlamaya çalışır. Purvi dengesini kaybeder ve terastan aşağı doğru düşer. Virender tek hamlesiyle Purvi’yi havada yakalar. Purvi gözlerini açıp teşekkür eder.

Herkes korkarak aşağı iner. Sudha tüm bunların Karan denilen çocuk yüzünden olduğunu anlatır. Virender tbu kişiyi tokatlamaya başlar ardından tuttuğu gibi müdürün odasına götürür.

Priyu da hücredeki Vaibhav ile dalga geçmek için yanına gider. Vaibhav’ın Bhuri ile işbirliği yaptığı anahtarları getirdiği görülür. Vaibhav, Priyu’nun ağzını kapatarak zorla arabaya bindirir.

Purvi, Karan’ın okuldan atılmasına engel olur. Yeniden bir hata işleyecek olursa cezasını o zaman çekmesini ister. Purvi belaları mıknatıs gibi çekiyordur. Karan’ın babası Virender yüzünden hapse girdi ve şimdi Karan, üniversitede Purvi’nin hayatını cehenneme çevirerek intikamını alacak. Virender, Purvi’yi  Karan’dan uzak durması için uyarır.

Vaibhav acımasızca araba kullanıyor. Priyu’yu öldürmeye kararlıdır. Onu bir uçurumun yanına getirir. Ellerini açar ve ona tokat atar. Vaibhav onun gözünü korkutmaya çalışır. Ardından hızlıca bir araba üzerlerine doğru gelir. Vaibhav refleksle Priyu’nun elini bırakır. Priyu uçurumdan aşağı düşer.

Araba Vaibhav’a çarpar ve bilincini kaybeder. Uyandıktan sonra öfkeyle ne yaptığını anlar. Pişman olur ve kendine kızar. Sakinleştikten sonra Virender ve diğer aile üyeleri eve dönmeden önce geri dönmeyi hapishanesine girmeyi düşünür. Araba çalışmıyor. Arkadaşını arar. Şimdiye kadar herkesin eve dönmüş olması gerektiğini düşünerek gerginleşir.

Purvi eve döndüğünde Vaibhav’ın hücresinde olmadığını söyler. Priyu’nun telefonu da evde çalışıyordur. Anneleri endişelenmemelerini ister. Purvi okul dönüşü Vaibhav’ın arabasını gördüğünü hatırlar. Virender hemen Vaibhav’ı arar. Arkadaşları şüphe uyandırmaması için açmasını ister. Vaibhav, Priyu’nun kendisini affettiğini ve köyüne aileysiyle tanıştırmaya götürdüğünü söyler. Purvi inanmayıp kardeşinin sesini duymak ister. Vaihav buna da bir kılıf bulup kapatır.

Benimle Kal 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 25 Mayıs Perşembe

Purvi ders çalışırken uyuyakalır. Virender elinde çayıyla yanınagelir ve kafasına vurur. Kendisine çay aldığını ama görünüşe göre karısının daha çok ihtiyacı olduğunu fark eder. İkili ortak bardakta birlikte çay içer.

Ertesi sabah Purvi annesini arar ve Priyu’nun gelip gelmediğini sorar. Annesi Priyu ve Vaibhav’ın yanında olduğunu söyler. Vaibhav babalarına para vermiş babaları da annelerini tehdit ediyordur.

Okulda sevgililer günü partisi yapılacaktır. Purvi ve Sudha bu partiye gitmeyi çok ister. Purvi önce Virender’e sorması gerektiğini düşünür. Okuldakiler de Purvi’nin giyimiyle dalga geçmiş Virender de bunu duymuştur. Virender, Purvi’nin partiye gidebileceğini söyler. Ardından çocuklarla birlikte ona kırmızı bir elbise hediye eder.

Karan bu partide Purvi’ye alkollü meyve suyu içirir. Başı dönen Purvi tuvalette kilitli kalır. Karan onu su dolu küvete koyar ve suyu açık bırakır. Sudha, Purvi’nin gerş dönmeyişinden endişelenerek Virender’e haber verir.

Virender, Purvi’yi boğulmaktan kurtarır. Purvi ise sarhoştur. Sallanarak yürür ve yolda dans etmek ister. Virender’e kırmızı gül uzatıp kulağına onu sevdiğini söyler.

Purvi bu yaptıklarını ertesi gün hatırlamayacaktır. Virender de Purvi’den kaçmaya başlar. Yalnızca Sakşi’yi sevdiğini Purvi’nin aklının karıştığını düşünür.

Vaibhav eve geri dönüş Priyu’nun birkaç gün annesiyle kalacağını söyler. Vaibhav’ın telaşla pasaportunu araması Purvi’nin dikkatinden kaçmaz.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın